Skip to main content

Expert Näpunäiteid Kuidas kaunistada Neutraalne Elutuba

Nautige neutraalsed värvid

Expert Näpunäiteid Kuidas kaunistada Neutraalne Elutuba

Mõtle neutraalne värvilahendusi on igav? Miski ei võiks olla kaugemal tõest. Neutraalne tuba võib olla rahulik ja lõõgastav jah, kuid need võivad olla ka lõbus, energiline ja täis elu. Oluline on kasutada erinevaid tasuta helinaid, segada materjalide ja mängida mustrid -Ainult meeldib kui mis tahes muu palett.

Muster ja tekstuur

Kui kaunistus neutraalse värvilahendused, see on tõesti oluline, et tuua erinevaid mustreid ja tekstuure. Tasaarvestuse töötlemata pehme, läikiv mati ja jäme sileda, on võimalik luua sügavuse ja huvi, muutes ruumi dünaamilisemaks. Mõtle kasutades tekstuurid nagu linad, seemisnahast poolt, velvets, kaabel kudumid, lambanahad ja rohkem. Kui tegemist kasutades tekstuurid neutraalselt elutuba, saate peaaegu kunagi olla liiga palju. Mustrid on sarnane, et teil on vaja mõned luua kontrasti, kuid püüdke jääda regulaarselt eeskirjad segamise mustrid.

Loo lõõgastavat atmosfääri

Kui soovite luua lõõgastav Taganeda, neutraalne värvipalett võib olla tee käia. Selles värske veel rahustav tuba Objekte Income Property, suur linane värvi läbilõike täidab ühte nurka ja suurendab kogumik padjast. Pange tähele, et padjad on kõik erinevad toonid sarnased, kerge neutraalsetest – lihtsalt piisavalt, et luua vähe huvi tekitamata visuaalne segadusega. Kuigi seal on sinise toon lisada, et see on piisavalt pehme, et see kõlab neutraalne (nutikas trikk, mis on võimalik saavutada peaaegu iga pastelsetes varju). Taupe ala vaipa istub vundament tume puit, luues veidi kontrasti ja seinad, aknakaunistusi ja tarvikud on kõik eri tooni elevandiluu, beež ja Taupe. Koos nad luua rahustav keskkond, mis soodustab puhata ja lõõgastuda.

Lisa keerukuse Gray

Keerukuse on lihtne saavutada, kui kasutatakse neutraalsetes toonides. Sellel fotol, see toimib eriti hästi, kuna kasutatakse ühe halli tooni, mis on täpitähed luksuslikku. Põrandast laeni kardinad, nupp tufting ja peegeldavate pindade kaasa Luxe välimus ja luua õhkkond elegantsi. Kuigi hall varem mõelnud kui igav ja igav, viimase 10 aasta jooksul või nii hoiakuid hall on muutunud, ja see on praegu kuum go-to neutraalseks. Rohkem elegantne kui pruun ja mitmekülgsem kui taupe, hall on paindlik varju, mis võib töötada peaaegu igasse ruumi.

Kaasa arhitektuursed detailid

Seal on rohkem kaunistus neutraalne toas kui lihtsalt mööbel ja seina värvi. Et lisada huvi neutraalse ruumi mõelda sealhulgas arhitektuursed detailid nagu laetalad, shiplap, wainscoting, dekoratiivsed sambad ja isegi lihtne karniisliistu. Need asjad võivad olla oluline mõju ruumid, mis on ilma palju värve. Pea meeles ka seda, et neutraalne ei pea tähendama valge. Täitepinnase puidust talad selles toas pakkuda mõned Erinevalt kõik valge dekooriga tegemise ruumi visuaalselt dünaamiline.

Loo Peresõbralik Atmosphere

Neutraalne elutuba võib olla väga elamiskõlblik ja peresõbralik, nagu näitab ka Sidra elutoas. Osa põhjus selles toas on tingitud kasutamise tumedam neutraalsetest nagu pruun ja must ja kasutamise mustrid. Nii paljud inimesed seostavad neutraalne valge, ja seal on ikka päris palju arutelu selle kohta, kuidas määratleda “neutraalne”, kui tegemist on värvid, kuid need on üldiselt peetakse neid, mis ei tee välimuse kohta värvi ratast. Nii neutraalne elutuba võib olla valge, must hall, või tooni pruun ja Taupe. Erinevalt kõik valge, tuba täis tume neutraalsetest kutsub inimesi lüüa tagasi ja lõõgastuda kartmata asju määrdunud.

Loo Luxe Look

Hoolimata mõningatest valitsevaid arvamusi, neutraalne elutuba ei pea olema ükskõikne. Tegelikult on kõik neutraalsed tuba võib olla super stiilne ja isegi glamuurne. See ruum kasutab kombinatsiooni elemendid luua mõju. Rakendatud vormimise seintel, nupp tufting diivanil ja kasutamise peegeldav pindadele nagu klaas, peegel, kroom ja hõbe kõik ühendada, et luua luksuslik atmosfäär. Lihtsalt, sest toas on neutraalne värvipalett, ei tähenda see ei saa olla natuke sära!

Tee Modern

Kui teie kaunistus stiili kaldub kaasaegse või kaasaegse, neutraalne värvilahendused on midagi, mida peaks tõsiselt kaaluma. Must, valge beež ja hall võimalda väga hästi lihtsust kaasaegne ja sajandi keskpaigaks kaasaegne sisekujundus. Aga nagu alati, mäletan, et lisada erinevaid tekstuure ja toonid hoida kukkumist korter.

See on kõik Üksikasjad

Neutraalne elutoad võib olla sama soe, mugav ja hubane nende värvikamaks kolleegidega. Aga kui sa ei maksa tähelepanu vähe üksikasju, siis on oht sattuda koos maitsetu ja igav ruumi. Kuigi see tuba on väga vähe, seda peent detailid, nagu tekstuuriga funktsioon seina ja hüpikgasell padjad takistuseks sellele, et igav. Ta säilitab oma lihtsuse, kuid on endiselt väga mugav.

Mugavust ja soojust

Iga neutraalne ruum, ükskõik kas see on hele või tume, vajab vähe soojust. On väheseid viise selle saavutamiseks. Üks võimalus on kasutada pehmet tekstuuri, tunnen kena puudutamisel. Mõtle kasutades velvets, villaseks, chenilles ja isegi microsuedes. Teine on läbi kasutades neutraalsetest sooja alatooniga. Näiteks, kui hall on oma neutraalne valik kaaluda midagi pruuni alatooniga, mitte sinine alatoon. Ja lõpuks, et lisada soojust, mida soovite lisada mõned puidust toonid. Puit lisab sügavust tahes ruumi nii pop mõned puidust lauad või pool toolid puidust jalad. Natuke võib minna veel pikk tee. Kui puit ei ole oma stiili soe metallid nagu messing ja pronks aitab ka lisada soojust.

You may also like