Skip to main content

Meditatsioon Spaces, mis sütitab teil luua oma

Kodu peaks alati olema koht rahulik, rahustav tundeid, oaas keset kirglik maailmas. Sa ümbritseda end objektide sa armastad, värvid, mis teevad te tunnete õnnis ja pere pildid, mis toovad tagasi õnnelikud mälestused.

Aga mis siis, kui sa kõrvale eriline nurgas või isegi toas kodus, mis oli täiesti pühendatud banishing stressirohke tunded? Meditatsioon on suurepärane võimalus teha just seda, pöörates tähelepanu, hingamine ja tühjendada oma meelt. Teie meditatsioonipraktika saab parandada lohutav ümbrus ja läbimõeldud disaini üksikasju, mida on võimalik saavutada oma kodus, ilma et minna stuudio.

Siin on 10 meditatsiooni ruumid, mis on teil öelda  Namaste  ei aja.

Omaks Minimaalne Dekoor

Kui tegemist on meditatsiooni ruumi Sageli vähem on rohkem, tõestatud läbi selle pelgupaik Objekte interjööri stilist Jason Grant veebilehel. Teie enda ruumi, lisada lihtne padjad, väike väljaheide ja tekstuuriga ala vaipa, ja sa oled valmis mediteerida ei Põhi, kuid šikk, ruumi.

Spotlight oma isikupära

Sest meditatsiooni ruumi tunne hea, see on tunne, nagu sina, eks? Saad tõeliselt mugav, kui olete kootud tükid, mis on tähendus teile, nagu rõõmsa Buddha kuju, soe visata tekk ja värvikas vaipa, mis on see, mida ruumi ja elustiili disain treener Kelly Anderson tegi siin. Ta leiutisest transformeeritud kohapeal ülaosas trepid viiakse meditatsiooni nurgas, ja ta jagab oma nõuandeid blogi postitus.

Vali pehmed värvid

Kuigi helge, julgeid värve võib olla lõbus, seal on midagi sosistavas, pastelsetes toonides, mis on oh-nii-rahustav. Kuigi silmad on tõenäoliselt sulgeda, kui te mediteerida, siis on oluline tunda lohutust ruumi nii kiiresti kui sa istuda. Sofias @sofiaparapluie kahtlemata end hästi tunneb, kui ta mediteerib selles veetlev nurgas oma kodu. Hoidke silmad välja pastelsetes meditatsiooni padjad ja muud tarvikud projekteerimisel oma ruumi.

Võta Meditatsioon Space Outdoors

See on mõttekas võtta meditatsioonipraktika väljaspool, kus saab imama helide linnud säutsumine ja tuule metsas jalutamist. Võite kujundada see siiski soovite (just kindlasti ka veekindel, väljas sobiv tükki ja materjalid), või võite minna kõik välja pärastlõunal mõtiskledes tühiku, mis on varustatud unistav tekstiil, küünlad ja vintage tükki, nagu see üks on loodud Sian on Sian Loves.

Tee See Valgus ja Bright

Kui olete mõtiskledes, ta võib tunda, on hea omada mõnda päikesevalguse nahale ja tuul tulevad läbi akna. Kui käsitöö oma meditatsiooni nurgas, proovige panna see kõrvale akna, mis on see, mida Alexandra To Vogue või Bust tegi oma kodus. Ta stiilis seda nurka kasutades kunstkarusnahast vaip kootud tumba, väike redel ja meditatsiooni must-rikaste, nagu eeterlik õli ja hajuti.

Matkivad Professional Studio

Kui teil on lemmik stuudio, kus soovite mediteerida, võite laenata kujundus, et stuudio ja viia need oma ruumi. See professionaalne stuudio, pildistatud Giulia @mycitynotes, tutvustatakse roosa Himaalaja soola lambid, hulgaliselt meditatsiooni padjad ja naturaalsest puidust põrandad, asju, mida saaks kergesti eeskuju kodus.

Mõtlema Room

Sul on arvatavasti et ühes toas oma maja, et sa ei tea, kuidas kaunistada või lihtsalt ei kasutata piisavalt kui den või kontoris. Mõtle muutes selle täiemahuline meditatsiooni ruumi, nagu üks, mis Jessica Robinson @jessicalouisephotos__ loodud. See on magus ja rahustav heledates toonides, padjad, mis on valmis välja tõmmata igal ajal ja mõtestatud objektid ujuva riiulid

Mine All-Out Bohemian

Bohemian sisekujundus looduslikult sobiv meditatsiooni ruumid. Võite tõmmata kokku oma parima boheemlaslik tükki ehitada oma vaba meeleolukas meditatsiooni nurgas, sealhulgas pilkupüüdev tool, tribal tekstiil ja mustriline padjad. Inspiratsiooni selle boheemlaslik imedemaa stiilis The Wicked Boheme.

Hubane It Up

Sa peaksid olema oma kõige mugavam oma meditatsiooni ruumi ju mõnikord istub ristatud täpselt ei tunne, pingevaba kui soovite mõelda. Paku ise pehme koht maa pannes Palus padjad, padjad ja tekid oma ruumi. Teie diivanil saab isegi kahekordistada oma meditatsiooni peakorter, näinud siin läbi selle südantsoojendavat nurgas kuuluvate Alanna Rose.

Loo laid-back Feel

Meditatsioon ruumi võib olla sama lihtne kui seade välja padi (või rohkem oma sõpru) on lemmik tuba oma kodus, kus sa alati tunne rahulik. Kogu mõte meditatsiooni on eemaldada stressi oma elu, nii ei saa luua täiendavaid stress, üritades täiuslik oma meditatsiooni ruumi. Need padjad, mis on loodud X Via Verano, istuda juhuslikult maamees tuba.

You may also like