Skip to main content

7 spôsobov, ako Vyzdobte si byt Spálne

Výhody prenájmu je veľa: niekto sa musí vyrovnať s tým pretekania WC, prenájom záhradník nie je váš problém, keď je čas na re-strecha, peniaze nevychádza zo svojho bankového účtu. Plus, prenájom môže byť najlepším riešením, ak viete, že váš pobyt v určitom meste, je krátkodobá, alebo ste ešte stále ležal na zemi po premiestnení. Napriek tomu existujú aj nepopierateľné nevýhody toho, že nájomca: (. Aspoň nie ak nechcete prísť o svoju kauciu) stále rastúce nájomné, samozrejme, ale aj neschopnosť zmeniť vášho domova farby alebo podlahy

Ak žijete v byte, budete mať takmer určite spálňu typickým nájomcovho: béžový od steny k stene koberec a švajčiarskou kávu alebo podobný off-bielej farby na stenách. Teraz, tam je určite nič s paletou neutrálnych ako zdobenie základne izbe je zlý: je to bezpečné, je to určite tak, aby zodpovedala, čo zariadenie vziať so sebou, a to robí zvyčajne malé miestnosti bytu vyzerať trochu väčší. Ale cookie-fréza miestnosti môže dostať stale po chvíli, alebo snáď máte viac farebné milenec, pre začiatok. Ak áno, nezúfajte. Len preto, že si požičiate neznamená, že ste odsúdení k životu s farebnými preferenciami niekoho iného navždy. V skutočnosti existuje pomerne málo spôsobov, ako oživiť nájomnej spálne (alebo akékoľvek iné miestnosti svojho bytu, keď na to príde), bez toho aby museli opustiť trvalého poškodenia, budete musieť zaplatiť, keď je čas ísť ďalej. Tu je sedem nápady pre pridanie osobný kontakt do svojho bytu spálne.

Strop medailón obraz na stenu

Keď príde na zdobenie, len málo ľudí si myslí, vzhlédnout. Ale strop je veľký úsek povrchu práve žobranie na dotyk niečoho zvláštneho rozbiť jednotvárnosť a pridať nejaké korenie do celej miestnosti. Stropné medailóny určite spĺňajú definíciu “niečo zvláštne,” ale bohužiaľ, nechať za sebou značné škody pri odobratí medailónu na ťah-out.

Je tu ďalšia možnosť, však: stropné medailón obtlačky. Len šupky a stlačte tlačidlo na svoje miesto, a voila! Váš bývalý nudný strop má teraz nádych pôvabu, elegancie, rozmar, alebo akýmkoľvek iným nálad vami zvolený medailón odráža. Nezáleží ani na tom, či nemáte na stropné svietidlá; existujú medailón návrhy, ktoré sa podobajú rokmi motýľov, zložité keltské vzory, retro geometriou, kompasy a mnoho ďalších nápadov, ktoré vyzerajú fantasticky na vlastnú päsť.

dverné gombík

Áno, nuda staviteľ kľučka, ktorá prišla so svojím dverí spálne je prevádzkyschopné. Ale prečo sa uspokojiť s prevádzkyschopný, keď môžete mať veľkolepé miesto? Prepínanie von kľučky je jednoduchý projekt vyžaduje trochu mimo skrutkovača, a tam je toľko skvelých gombíky z čoho vyberať. Ísť s viktoriánsky sklenený gombík, elegantným a moderným páky, rustikálny dizajn, alebo dokonca ručne maľované keramické kľučke. Len nezabudnite uložiť gombík, ktorý bol dodaný spolu s jednotkou, takže si môžete vymeniť, keď sa pohybujete.

odnímateľný Wallpaper

Pravidelné tapeta je plný odhodlania, ale dnešný dočasné tapety robí zavesenie a vybratie rovnako jednoduché ako 1-2-3 (v poriadku, nie je tak jednoduché, ako je to obvykle dva-person práca zavesiť akýkoľvek typ tapetu a je tiež nutné mať čas, aby starostlivo merať pred začatím.) Jeden z najzábavnejších spôsobov, ako využiť tapety je vytvoriť prízvuk múru pri hlave postele. Ak sa rozhodnete ísť touto cestou, neváhajte si vybrať divoké, svetlé, alebo veľké vzory. Ak sa chystáte na zavesenie papiera na všetkých štyroch stenách, ale budete lepšie spať s viacerými tlmený tlače vás obklopuje vo svojej posteli.

area Rug

Pravdepodobne máte koberec na svojom byt podlahe spálne, ale to neznamená, že nemôžete vrstviť oblasť koberec, vpravo na vrchol. Pritom je to skvelý spôsob, ako pridať statný dávku farby, vzor, ​​textúra, a na rozdiel od svojej izby. Ak je váš izba je malý (a pravdepodobný scenár v byte), zvoliť koberec dostatočne veľký, aby sa zmestili celú posteľ a nočný stolík na vrchole. Ak dávate prednosť niečo menšia, vybrať bodový koberec, ktorý vypĺňa priestor medzi nohy postele a stenou (alebo najbližší kus nábytku), alebo dokonca menší koberec nastaviť, kde sa vaše bosé nohy zasiahne to ako prvú vec po ránu ,

ošetrenie okien

Väčšina apartmánov ponúka biele mini žalúzie v spálni okná či vertikálnych žalúzií v prípade, že okno je veľký alebo je posuvné otváranie dverí na balkón. Kým oni slúžiť na poskytnutie súkromia a udržať mimo svetlo, také liečby okná nevytvárajú veľa v spôsobe dekoratívne nárazu. K dispozícii je jednoduché riešenie, však, ísť dopredu a zavesiť záclony priamo nad existujúcimi žalúziami. Vzhľadom k tomu, rolety poskytujú súkromie, môžete zavesiť Sheers alebo čokoľvek pekná a farebné záclony vám páči bez obáv z vykukujúce očiach susedov. Pamätajte si však: zavesenie záclon znamená prvej inštalácii opona tyč, čo znamená, že diery od skrutiek. Budete musieť opraviť tie, keď sa odsťahovať z prenájmu.

Washi páska

Papier Washi pásky vytvoril docela rozruch v kutilov a remeslá svetov, keď prvý hit na scénu v ranom 2000s, a jeho popularita nie je ochabli pretože. Tam je dobrý dôvod pre to: washi pásku (vynájdený japonský maskovacia páska spoločnosti kamoš Kakoshi v roku 2006) prichádza v takmer nekonečnej škále farieb, vzorov a veľkostí; že lipnú na čokoľvek; a čo je najdôležitejšie (z A nájomcu pohľadu) odstraňuje ľahko, bezo zvyšku alebo poškodenia steny.

Takže vyzdvihnúť prevracanie alebo dva alebo tri v obľúbenými farbami a vzormi, a začať zdobiť. Potenciál je len obmedzený na vašej fantázii:

  • Vytvoriť geometrický dizajn na stenu
  • Použite pásku písať svoj obľúbený výraz, slovo alebo báseň nad posteľou
  • Načrtnúť vymyslený “čelo” namiesto tradičného nábytku
  • Vrstva na farbu okolo okien, dverí, alebo dokonca pozdĺž základových dosiek alebo stropných okrajov
  • Jazz up skriňa dvere s nahrané dizajnom

Plug-In Sconce

Je pravdepodobné, že váš byt spálňa má buď nudný pod omietku stropné svietidlo alebo nie stropné svietidlo vôbec. Či tak alebo onak, môžete svietiť trochu viac svetla v priestore, to všetko pri pridanie zdobení vyhlásení, inštaláciou dvojice pevnôstky múru vedľa postele. Nebudete môcť zapojiť do príslušenstva do steny, ale našťastie existuje veľa zásuvných stena pevnôstky k dispozícii. Tak dlho, ako máte elektrickej zásuvky pod posteľ alebo vpravo vedľa neho, je to ľahko uskutočniteľné projekt. Budete musieť naskrutkovať príslušenstvo do steny, takže tam bude malé otvory, aby náplasť na ťah-out deň, ale to je malá cena, ktorú zaplatí za toľko štýlu (a extra svetlo pre čítanie v posteli).

Plug-in pevnôstky prísť len o toľko štýlov ako drôtové-in verzia robiť: rustikálny krajinu, nervózny súdobé, strohé priemyselné, pokojnejším tradičné zábavu a rozmarný, alebo polovici storočia retro-voľba je na vás. Nájdete veľký výber týchto svietidiel na webových stránkach, ako sú svietidlá Plus, Pottery Barn, Overstock.com, a Wayfair.

You may also like