Skip to main content

Pramonės Stilius Gyvenamasis kambarys Dizainas: Esminiai vadovas

Nieko sako pastangų atvėsti ir lengvą priežiūrą, nei pramoninės stiliaus kambarį. Exposed plytų sienos pasveikinti juoda ir balta Spaudos spaudinius, gamykliniai langai susitikti Shaggy kilimėlius ir geležies vamzdynai susiduria Nėra laikoma medinės grindys sukurti gyvenamųjų patalpų, kad atrodo puikiai išmesti kartu. Atskleisti savo vidinį Bookworm iki atraminės konstrukcijos aukštos knygų savo gamyklos ribų. Sušvirkškite Prim ir tinkamą išsamiai, patogūs kušetės ir gražus šviestuvai į erdvę iškloti betono. Uždekite ugnį į savo kambarį viduryje patalpintu vario ir stiklo. Sukurk savo pramoninio stiliaus interjerą, atsižvelgiant į perskaityti mūsų poilsio vadovas.

Gaukite betoninių sienų, kurias interspersing juos su medžio ir skalūno. Tai daug tekstūra butas saugo ją paprasta naudojant tik ruda, pilka, juoda ir žalia savo spalvų paletę. Fotoaparato žibintai ir medinis takas gidas kelią, o ilgiau pakabučiai tabaluoti virtuvėje. Blokas sofos ir medinių-dėžė kavos lentelėje pasiūlyti vieta atsipalaiduoti, o naujesnių dėžės pateikti Integruotą sėdynės priešingai. Juoda, lentos esque tekstūros padaryti kambarys atrodo dėvimi ir blaškosi, kaip projektorius televizija sutalpinti į šiuolaikinių poreikių.

Sukurti tamsiai ir svajinga pramonės namų dekoro nuotaiką. Šis aukštos lubomis erdvė apsisuks vaidmenis poliravimas medienos linijų lubų, grubus betono grindų. Minkšta ruda L sofos suteikia vietą, suderintu medinės tonus knygų spinta po. Eilutės juodo lentynų pridėti oras intelektualizmo, eschewing meno kūrinius. Įspaudžiama detalių vieno rato žurnalinis staliukas, eilių apšvietimo ir laiptų įtraukti apdailos darbus.

Pramonės svetainė neturi būti rudos ir pilkos spalvos. Tai mažesnė erdvė duoda citrinos brūkšnys, kuris yra tezės ir slinking katė virtuvėje. Juodas dygsniuotas lova siūlo komfortą, prieš dažytos plytų tos pačios spalvos. Šviesos medinės grindys sukuria šilumą apsuptyje betono ir pilka, kaip svečiai lėmė šiuolaikinio skydelio ugnies.

laimė gyventi palėpės? Naudokite savo aukštos gamyklos langus visu pajėgumu. Nebaigti betono sienos ir medinės grindys suteiks pramonės drobė drąsių, modernių kušetės, aptakus pilka kabinoje kėdžių ir eklektiškas valgomojo stalo. Elementai grietinėlės dot erdvę sklandė lempos, paprastus Knygų spintos ir valgomasis stalas papuošalus. Suporuotas su baltais gegnių ir skirtingų tekstūros kilimėlių, jos aukšti langai švies kambaryje tiek pramonės ir modernus.

Turi ribą, kuri tęsiasi per du aukštus? Padaryti langai šiek tiek platesnis, betono varžtais ir bėgiai geležies, ir jūs turite kaip šis madingas gyvenamojo ploto nugalėtoją. Atspindinti statinių geometrinis šviesos kabo maža nuo lubų, piešimo akis savo dviem grandinėmis. Didelis, erdvus erdvė leidžia juoda Pipirų įrėminti meno kūrinius, sėdėjimo ir kilimėlių, o veikiami plytų sienos pareikšti spalvą. Unikalūs radiniai geltona stručių kiaušinio, aukso teleskopas ir šiukšlių-CAN puodą pridėti asmeninį stilių.

Norite sukurti du aukštus, kur jūs turite tik vieną? Padaryti kaip šis gyvenamasis kambarys ir statyti plieno laiptai ant polių. Įrėmintas aukštos lubos su varžtais betono, spiraliniai laiptai vėjai iki plėšikauti, apšviesti po lašo pakabučiai kelyje. Žemas, odinis Cubby kėdės, abstrakčios gangsteris šuo ir paprastas vazoninių medis subtilumo išvaizdą.

Norite sukurti du aukštus, kur jūs turite tik vieną? Padaryti kaip šis gyvenamasis kambarys ir statyti plieno laiptai ant polių. Įrėmintas aukštos lubos su varžtais betono, spiraliniai laiptai vėjai iki plėšikauti, apšviesti po lašo pakabučiai kelyje. Žemas, odinis Cubby kėdės, abstrakčios gangsteris šuo ir paprastas vazoninių medis subtilumo išvaizdą.

Pramoniniai erdvės neturi būti atskiras. Tai poilsio, virtuvė ir miegamasis plotas naudoja plieno, stiklo ir poliruoti medį sukurti modernios gamyklos Vibe. Lubų gegnės, sofos rėmai, laiptų ir virtuvės kėdės sumaišoma su medienos metalo. Per šiurpiai-aukšto įėjimo, grindys atskleidžia didelį išmestuvų vamzdynai, įspūdingą pagal stiklo tako. A idėja lemputes vienuolynas sudaro liustra ir kraštui, išilgai tako, cigaretė erdvę šalia gamyklos langus.

Paimkite savo pramonės kambarį žemyn lygiu. Ši erdvė išlaiko jį švarų ir sudėtingas terakotos, pilka ir šviesaus medžio spalvos atspalviai. Gamykliniai langai susitikti akis į akį su jūros abstrakčiai. Poliruotas betonas turi terakotos odos susitiko baltos ir medinių lentelių, jų plieno kojos susiejimas šiuolaikinių elementų. Augantys vazoniniai augalai šalia hark atgal į gamtą.

Suteikite savo trumpos meniška išvaizdą. Pagal konkretų lubų ir vingiuoti ištraukimo ventiliatoriai A kryžmine medinės grindys turi su art deco objektų įvairovė. Juodas šuo statulėlė saugo medžio liniuotas balkonas. Dygsniuotas baltos odos sofos ir šviestuvai pridėti prabanga, o languotas grindų Decal ryšiai juoda ir balta. Galutinis sintezės slypi Kinijos spinta, pramoninės savo plieninio rėmo, tradicinės savo gaminius.

Tai pramoninis poilsio vykdo atsipalaidavęs, sandėlio Vibe. Prarastas užsklanda sėdi šalia whitewashed gegnių ir veikiami plytų, suformuojant didelius platybės, įsiterpę pagal pasvirusi atspaudus. Dvi pilkos odos kušetės pastumkite per subraižyti kilimas, o unikalių grindų lempos Bars Stebėti atsilieka.

Sukurti ugnį į savo poilsio viduryje. Tai poilsio naudoja rudos ir pilkos spalvos mediena su plytų purškimo į namus novatorišką modernus židinys. Židinio centras kambarys, vario vamzdžių turėklų išlaiko jaustis pramonės, o vientisas S kėdė, Turkų kilimas, turkis L vietų ir pakabukas lempa pareikšti elementus iš 70-ųjų.

Norite kambarys išklotas lentynose? Tai pramoninis interjero nevengiama paveikslai už spalvingą formos knygų, kurios nusileidimo dvi puses dviejų plytų sienos. Pilkas Tweed poilsio rinkinys ir žemos žemyn lentelė pridėti pokalbį, o oranžiniai įleidimo kupolas pakabukas ir riaumojimas gaisro pritraukti šiluma. Red elementai su zomšiniai skaitymo kėdės ir vyšnių žiedų mišinys spalvų.

You may also like