Skip to main content

Amazing Įstiklinta terasa dekoro idėjos gyvinti savo erdvę

Yra tik kažką apie spinduliavimo ir kviečia Įstiklinta terasa, kad norisi nulupkite savo drabužius, mesti ant skraistės ir susirangyti tose nuostabiai atšilimas spindulių. Jei jūs ieškote Įstiklinta terasa įkvėpimo, jūs atėjote į tinkamą vietą. Laikyti svarstymas pamatyti vaizdus sijotus-in prieangiai, kad duos jums didelį saulės pavydą.

Tegul šviesa

Patinka ši džiunglių įkvėpė Įstiklinta terasa nuo arteferro dekoro, puikus trijų sezoną erdvė leidžia į didžiausią sumą šviesos iš visų pusių. Nesvarbu, ar jūs naudojate jį kaip oficialią valgomasis patinka šis dizaineris buvo arba Jums sukurti antrą gyvenamasis plotas, puikus Įstiklinta terasa gali lengvai tapti gerai mylimas kambarys jūsų namuose.

Padaryti jaukus Space Dauguma

Nors ši Įstiklinta terasa iš Curbly yra nedidelis, kiekvienas colių naudojamas efektyviau, sukuriant puikus užkampis už vakaro kokteiliai su draugais. Bambuko baldai ir aksesuarai sukurti šiuolaikišką-dar-derliaus jaustis, o LOVESEAT tinka teisingai. Jei neturite jau turite Įstiklinta terasa jūsų namuose, tai nuostabus-bet-žavinga kambarys įrodo jums nereikia daug erdvės pridėti labai mažai to.

Angaras-pasuko-Įstiklinta terasa

Norite žėrintis Įstiklinta terasa, bet neturi pinigų, kurti brangaus to? Šis prašmatnus Įstiklinta terasa iš The White Buffalo Styling Co kažkada buvo nenaudojama, nutriušęs paukštidę-bet tai buvo suteikta naują gyvenimą. Pakeičiant atšaka su ekrano plokštės ir pridedant šviežių dažų sluoksniu, šį kartą negražus paukštidę buvo pertvarkyta į vietą, kurią norėčiau pakabinti visą dieną. Pridėti kai styginių žibintai ir keletą šviežių augalų, ir tai tampa tobula kieme oazė.

Juoda ir balta

Šis apsvaiginimo Įstiklinta terasa matė ant gražaus netvarka rodo, kad du pagrindiniai spalvos tikrai gali pakuotės Punch. Šis trijų sezoną kambarys primena prašmatnus Niujorko kavinėje, kartu suteikiant ramina, erdvus poilsio vieta. Ne tik Kambariniai augalai puikiai atrodo, jie dažnai klestėti sunrooms gaunant geriausią šviesos kiekį.

Plauk pasroviui


Jei jūsų Įstiklinta terasa jaučiasi kaip savo namuose savo kambarį pratęsimo, sukuriant vientisą srautą, kaip matyti iš šio kambario nuo Lavin Label-tikrai gali išplėsti erdvę ir padaryti savo namų jaustis dar didesnis. Platūs arka durys leisti erdvėje jaustis erdvus ir kabo bambuko sūpynės suteikia puikią įnoringas (dar modernios) liesti.

Pabandykite lauko židinys

Ar norite būdas gauti keletą mėnesių iš savo Įstiklinta terasa? Tai įdomus erdvę nuo Nellie Bellie turi vieną išskirtiniu funkcija: yra židinys, kuris gali išlaikyti savo Įstiklinta terasa gyvas per žiemos mėnesius. Įrašyta Įstiklinta terasa židinys gali paversti savo trijų sezonų kambarį į keturias sezono vienas, kaip ilgai, kaip jūs neprieštaraujate cozying su apsiaustą ir purus šlepetės pora.

Perkelti savo biure “Už”

Ar laimė turėti darbą, kur Jūs galite dirbti iš namų? Kurti biuro Įstiklinta terasa, tokių kaip šis prašmatnus erdvė iš Pink pagoda gali padaryti tie ilgi darbo dienos, kad daug maloniau. Patogus stalas kėdė ir patikimas “Wi-Fi” yra viskas, ko jums reikia sukurti namų įstaigą, kuri užtikrintų jūs niekada norite važinėti vėl dirbti.

Saulėtą Groti Vieta

Ar jus jaudina jūsų vaikams išleidžiate per daug laiko viduje? Tai žaidimų kambarys nuo Walk Tarp Homes yra stilingas ir funkcionalus, sukuriant puikus saulėtą erdvę savo vaikams žaisti ištisus metus.

Pridėti hamakas

Geriausi Sunrooms atnešti tiek geriausias iš patalpose ir lauke kartu, ir nėra geresnio būdo maišyti juos, nei su hamakas-kaip matyti šioje vietoje iš Little Corner Tumblr. Jūs negalite padėti, bet jaustis kaip jūs esate atostogų Minutę jums nustatyti hamake, tai kodėl gi ne mėgautis viduje vienas ir gauti tos atsipalaidavęs jausmas visą laiką dozę?

Baltoji paletė

Jei norite, kad jūsų Įstiklinta terasa jaustis kaip savo namuose pratęsimo, visa tai-balta spalvų schemą iš homebunch turi prašmatnus, gyvenamasis kambarys-kaip jaustis. Styling monochromatinės baltas kambarys gali padėti erdvė jaustis atviras ir vėsus ir siūlo aukšto lygio universalumu, kuris turėtų tiktų beveik bet Įstiklinta terasa.

Verandos Darbas, Per

Nors Įstiklinta terasa paprastai turi langus ar ekranus, tai jauki veranda iš The Kiekviena mergina įrodo, kad su smart dizaino, net priekinio veranda gali jaustis kaip papildomą kambarį. Kruopščiai dekoruoti kavos staliukas ir LOVESEAT su mesti pagalvės suteikia šiam veranda svetainė-kaip jaustis. Jei jūs ieškote net daugiau veranda idėjų, yra begalinis būdų, kaip sukurti dar vieną gyvenamąją erdvę už jos ribų.

Eiti Augalų Crazy

Geriausi Sunrooms turi tik teisę sumą žalumos. Tai žvilgsnis iš SF Girl alsuoja unikalių ir akį traukiantis kambarinių augalų ir siūlo džiunglių-kaip jaustis. Puiki Įstiklinta terasa suteikia jums nesusijusiu o dar apsaugoti jus nuo elementų prasmę, ir šis augalas užpildytame Įstiklinta terasa yra puiki streso oazė.

Pridėti Mini biblioteka

Įstiklinta terasa, kuri leidžia puikiai sumą popietę šviesos viduje yra galutinė skaitykla Nook potencialą, ir tai kambarys nuo Bolig apima nedidelį built-in biblioteka. Jei jūs ieškote už puikų erdvės sukurti namų biblioteką, jūsų Įstiklinta terasa siūlo gaivų alternatyvą tamsioje, dulkėtoje tyrimas.

Sukurti kitą Svečių Space

Jei esate trumpas svečių erdvėje, tai Įstiklinta terasa iš patyrusių namuose yra puikus būdas padėti patenkinti jūsų draugai ir šeima. Jis turi įmontuotą vietą prie lango, kad virsta svečių lovą, kai jums reikia. Ir ką svečių nenorėtų praleisti vasaros naktį po žvaigždėmis? Tiesiog įsitikinkite, kad suteikti naktinės užuolaidos, ir jūs turite universaliems erdvę, kad jūsų svečiai bus reikalaujančius likti.

šiltnamio Įstiklinta terasa

Iš Sommarbacka Įstiklinta terasa yra primenantis visų geriausių būdų šiltnamyje. Jei turite nebaigtą Įstiklinta terasa, transformuoti ją į namus visus savo mėgstamų augalų, pridėti hamakas ar kėdė, ir voila, apsilankėte gavo kaimiškas trijų sezonų kambarį, kad manimi mažai pastangų ir labai stilingas.

Pridėti Derlius kilimėlį

Kai kurie iš geriausių Įstiklinta terasa išvaizda apima apsvaiginimo kilimas, kad tikrai baigia erdvę. Ši tarnyba iš Studio McGee yra turkiška kilimas, kuris daro erdvė jaučiasi baigtas ir gerai apibrėžtas. Yra begalinis variantų, kai kalbama apie pridedant kilimas į savo Įstiklinta terasa, ir tai gali padėti suteikti jaukią nusileidimo bloknotu tiems Čili rytais.

You may also like