Skip to main content

Amazing kambarys skiriamosios Idėjos, net jei jūs turite mažą erdvę

Atviros erdvės gyvena palėpės, studijos ar namuose su aukštomis lubomis ir keletą sienų yra labai populiarus. Atvira architektūros išvaizdą gali būti spalvingas, bet ne visada praktiška. Būdamas turėti privačią miegamasis arba kaip padalinti gyvenamąją erdvę nuo valgomojo būtų sukurti daugiau funkcinį jaustis namuose.

Taigi, kaip jūs galite pridėti šiek tiek intymumo ar privatumą į kambarį neuždarius savo erdvę visam laikui? Gaunant kūrybingi ir pridedant kambario dalikliu, kuris gali atidaryti ir uždaryti, kiek reikia, arba perkeltas į kitą vietą. Check out šių awesome kambarys skiriamųjų idėjų, kurios gali dirbti beveik bet kokią erdvę, didelis ar mažas.

Kambarių dalytuvo idėjos naudojant lentynas

Nėra geresnio būdo Daugiafunkcinis nei naudoti kambario daliklis, kad funkcijos saugojimo, taip pat. Spinta gali būti puikus sprendimas. Galutiniam lankstumo, pridėti fiksavimo ratai su spinta, todėl jūs galite įdiegti ją ten, kur jums reikia. Arba, jei esate tikrai nebus perkelti jį apsvarstyti pridedant built-in spinta padalinti erdvę.

Kabantys Kambarių daliklis

Kai plotas yra priemoka, kabantys kambario daliklis gali būti puikus sprendimas.

Pasirodo kambarys daliklis iki Blomming būti pagamintas iš į lazerio cut-modelio tekstilės, bet tai tikrai daugiau modulinė nei tai! Kiekvienas deimantas, ar aspektas, gali būti pakreipiamas atidaryti sukurti pasirinktinį išvaizdą.

Aptakus audinys kambario dozatoriumi, pakabinti užuolaidą featuring didelių metalinių įvorės iš paprastos chromo bare sumontuotas ant lubų.

Geometrinis kambarių dalytuvo idėjos

Kartais kambarys daliklis yra nieko daugiau, nei dizaino bruožas, kad sukuria dalijant didelį ar mažą plotą faktiškai uždaryti jį išjungti iliuziją. Šie kambarys dalytuvo idėjos yra puikus pavyzdys. Jie pridėti pasirinktinį išvaizdą kambarį tai įsimintina.

Plokštės sukrauti medienos gabaliukų pridėti grafinę išvaizdą srityje dalijant į kambarį ir valgomąjį.

Pagal užsakymą metalo skydelis su lapais ir vynuogynų ne tik padalina erdvę, bet ir sukuria gražius šešėlius ant grindų, kai saulė šviečia.

Protingas montavimas grafikos sienos tarnauja ir kaip Pagalvėlė iš vienos pusės ir stalo ant kitos pusės.

Pramonės Loft anketa Židinio taškas yra stiklo ir geležies kambarys daliklis.

Grotuotos medienos kambarių dalytuvo idėjos

Paprasta medienos skersiniai gali būti montuojamas sukurti mažesnio, Intymi srityje jausmą be visiškai uždaryti išjungti vietoje. Priklausomai nuo namų dekoro, išvaizda gali būti vidurio amžiaus modernus ar šiuolaikinio stiliaus.

Mediena lentelių kambarių pertvaros sukurti mažą biblioteką arba svetainė atviroje palėpėje.

Medienos skersiniai šio šiuolaikinio namuose buvo tamsintas turtinga juoda tonas. Kiekviena virbas sukasi uždaryti iš tarpo visiškai arba atidaryti jį, kaip parodyta.

Ši patalpa daliklis slepia laiptinės.

Šviesos spalva dėmių medienos skersiniai prideda natūralų Skandinavijos jaustis mažame studijos erdvėje.