Skip to main content

Amazing ruumijagajana Ideed, isegi kui teil on väike ruum

Avatud ruumi elavad pööninguid, stuudiod või kodudes kõrgete lagedega ja mõned seinad on väga populaarsed. Avatud arhitektuuri ilme võib olla fantastiline, kuid mitte alati praktiline. Olles võimeline on privaatne magamistuba või kuidas jagada eluruum söögituba looks rohkem funktsionaalne tunne oma kodus.

Niisiis, kuidas te saate lisada veidi intiimsust või privaatsust tuba sulgemata oma ruumi jäädavalt? Õigete loominguline ja lisada ruumijagajana mida saab avada ja sulgeda kui vaja, või liikus teise kohta. Kontrollige neid awesome ruumijagajana ideid, mis võivad töötada peaaegu iga ruumi, suur või väike.

Ruumijagajana ideid kasutades raamatukapid

Ei ole paremat viisi multitask kui kasutada vaheseinaga, et funktsioonid ladustamise, liiga. Raamaturiiul võib olla ideaalne lahendus. Sest ülim paindlikkus, lisage lukustamine rattad raamatukapi nii saad rulli see, kus te vajate. Või kui sa oled kindel, et sa ei saa seda liigutada, kaaluge sisseehitatud kapp jagada ruumi.

Hanging ruumijagajad

Kui põrandapinda on preemia rippuvad ruumijagajana võib olla ideaalne lahendus.

Ruumi jagaja poolt Blomming näib valmistatud tekstiili laser lõigatud muster, kuid see on tegelikult rohkem modulaarse kui seda! Iga teemant või tahk, mida saab kallutada, et avada luua kohandatud ilme.

Klanitud kangast ruumijagajana, riputada kardin featuring suur metallist grommets lihtsa kroomitud bar paigaldatud lakke.

Geomeetriline ruumijagajana ideid

Vahel ruumijagajana on midagi enamat kui kujunduselement, mis loob illusiooni jagades suur või väike ala ilma tegelikult sulgemist välja. Need ruumijagajana ideid on suurepärane näide. Nad lisada kohandatud ilme tuba, mis on meeldejääv.

Paneelid virnastatud puitklotsid lisada graafiline välimus ala jagamisel elutuba ja söögituba.

Kohandatud metallist paneel koos lehtede ja viinapuud mitte ainult jagab ruumi, kuid loob ilus varje korrust, kui päike paistab.

Nutikas paigaldamine graafilise seina toimib nii esivõre ühel küljel ja kirjutuslaud teisel pool.

Tööstuslik kari keskpunkt on klaasist ja rauast ruumijagajana.

Restiga puidust vaheseinaga ideid

Simple puuliistakatest saab paigaldada luua tunnet väiksem, intiimne ala ilma täiesti sulgedes kohapeal. Sõltuvalt kodu interjöörile, välimust saab sajandi keskpaigaks kaasaegse või kaasaegses stiilis.

Puit rest ruumijagajad luua väike raamatukogu või elutuba avatud pööning.

Puuliistakatest käesoleva kaasaegse kodu värviti rikas musta tooni. Iga liist pöörab sulgeda ruumi täiesti või avada see nagu näidatud.

See tuba jagaja peidab trepikoda.

Valguse värvus plekk puuliistakatest lisab füüsiline Skandinaavia tunne väike stuudio ruumi.

You may also like