Skip to main content

Atlaisvinti kovos erdvėje su šiomis Smulki virtuvės organizacijos Idėjos

Ar virti ir linksmas savo mažoje virtuvėje sunku? Studija-dydis virtuvė yra iššūkis dirbti, bet keletas mažų virtuvė organizavimo idėjos ir daug valandų savo laiko pora gali paversti savo smulkutis virtuvė į modernią minimalistinio sapne ruošimo ir švęsti.

Mes turime penkis įkvepiančių, maži Virtuvės jums, kad uolos. Jie pilni idėjų, kaip galite Sutvarkykite savo virtuvės šviežių, naujais būdais. Mes taip pat keletas nedidelių virtuvės organizaciją parduoti produktus, kurie padės jums susigrąžinti ar pridėti naujų kovos erdvėje ir surastų namus už visą netvarką, kad mėgsta pakabinti savo skaitikliai.

1. Šviesa, šviesus ir pramoninio maža virtuvė

Pirmiausia, mano tapyba savo virtuvė šviesos, ryškus baltas atsigaivinti jį. Arba padengti tamsus, pasenusias sienos ar kabineto duris su šviežia, nauja nuimamas tapetai.

Be to, atėjo laikas mesti tuos palmės šerdis skardines jūs niekada naudoti ir nuspręsti, ką dar lieka arba eina. Kai jūs turite gerą idėją, kiek dirbate su, atėjo laikas rasti namus viskas, kas liko.

Saugoti tai, kas nėra patrauklus savo spintos. Iš daiktų poilsio gali rodyti naujas, pramonės, restoranas stiliaus lentynų, barų ir kabliukų kaip nuotraukoje aukščiau.

2. Mažas moderni virtuvė featuring modulinė, valcavimo salą

Daugelyje mažų virtuvių nėra daug skaitliukas erdvė dirbti. Pagrindiniai prietaisų, pavyzdžiui, kavos virimo aparatas ar mikrobangų gali valgyti iki mažai vietos turite. Yra sprendimai. Pasirinkite prietaisus, kurie gali būti sieninis arba nepakankamai kabineto montuojamas. Arba pridėti sunkiųjų sieniniai lentynos laikyti sunkius prietaisus, pavyzdžiui, mikrobangų krosnelę.

Maža virtuvė sala galite pridėti papildomų kovos erdvėje, taip pat Sandėliavimas – ir net pusryčių stalas. Mažos, apvalios arba kvadrato salos dirbti geriau mažesnių kvadratinių erdvėse. Apsvarstykite ilgiau siaura sala stačiakampio ploto. Sofa konsolės ant ratų būtų puiki idėja ilgesnį, virtuvės virtuvėje. Jūs galite įdiegti ją į virtuvę, kiek reikia, ir tada padėkite jį atgal už savo sofos, kai baigsite.

Mėsininkas blokai ar baras vežimėliai yra kitų puikių variantų, nes jie dažnai ateina su ratukais ridenti savo salą iš kelio. Aukštesni krepšelis gerai dirba su barstools.

3. Šiuolaikinis nedidelė virtuvė su kintama sienų lentynos laikymo

Jei jūs neturite pakankamai virtuvės, spintos, bet daug sienelė, švarus, šiuolaikinis būdas atlaisvinti savo virtuvės skaitikliai yra rodyti ir Patalpink daiktus cool plaukiojantieji lentynos ar briaunų kaip virš virtuvės.

Norite, kad jūsų virtuvė aukšto dizainas atrodys nuotrauka? Grupė, kurią spalvos daiktų ir pridėti šiek tiek meno objektus ar įrėminti nuotraukas. Palikite keletą rėmų sritis tuščia, todėl jie neatrodo pernelyg netvarkinga.

virš Kitas puikus dizaino pasirinkimas paveikslėlyje yra veidrodis naudojimas backsplash. Pridėti šiek tiek veidrodį į jūsų sienos už stalviršio išplėsti erdvę skyriuje ir atspindi daugiau šviesos.

4. Smulki virtuvės organizavimo idėjos featuring lentynas

Pridėjimas arba pakeitimas virtuvės, spintos gali būti brangus. Ir jei jūs išsinuomoti, projektas gali net būti leidžiama. Kodėl gi ne pirkti gerų, nebrangių knygų lentynas ir padaryti saugojimo sienos visus savo virtuvės daiktai?

Ieškokite aukštesni, bet siauras spintos ir sumaišoma ir rungtynės duris paslėpti kai kuriuos elementus. Ar krepšių pasirinkimas gali tarnauti kaip stalčiai iš jūsų spintos, paruoštas sugauti visus mažesnius elementus ir užvalkalai.

Kitas įdomus maža virtuvė idėja paveikslėlyje aukščiau yra virš lango kabliukai kabinti puodus ir keptuves. Puodai ir keptuvės užima daug vietos ir kabinti juos iš puodo stovo ar kabliukų yra geras būdas atlaisvinti spintoje ar skaitiklis.

5. Minimalistinis virtuvė, kuris atneša daug mažas butas organizavimo idėjas kartu

Tai graži ir patogi nemokama virtuvės darbai, nes dauguma elementai yra universalus. Mažas spinta su sumontuotu stalviršio sukuria su saugojimo ir kovos paviršiaus salą. Į Cubbies net gali turėti smulkūs prietaisai. Daugiau nei tuzinas peiliai laikomi mažo peilio bloko ant prekystalio.

Sieniniai nerūdijančio plieno juosta gali turėti virtuvės indai ir su kabliukais, net kavos puodelius arba mažesnis puodus ir keptuves. Sienos montuojamas vyno stiklo laikiklis taip pat gali tarnauti kaip plaukiojantis atbrailos.

 

You may also like