Skip to main content

Spalvingas Virtuvės Dažų Idėjos Norėdami padėti jums gyvinti savo namuose

Spalvingas Virtuvės Dažų Idėjos Norėdami padėti jums gyvinti savo namuose

Virtuvės yra kur gyvenimas vyksta: šeimos vakarienes, mokyti savo vaikus, kaip ruošti maistą, ir net stebėti, kaip aukštas, jie auga ant sandėliukas durų viduje. Paverskite savo šeimos mėgstamą kambario namo pasirenkant ryškų dažų spalvą iš mūsų kuruojamas atrankos – tada pavogti dar dekoravimo įkvėpimo iš šių Pyszny virtuvės dizaino idėjos. Atėjo laikas gauti virimo!

Rugiagėlė Mėlyna – tai saldus, Midwestern atspalvis atrodo papildomo smagumo, kai sujungtas su raštuotas plytelių. Įdiekite plytelių visą kelią iki Beje įdomus backsplash, kad tiesiog nebus mesti rūkyti.

Minkštas Mėlyna Pilka – Tai puikus virtuvės sukūrė Velinda Hellen už Emily Henderson dizainas naudoja raminantis mėlyna-pilka spintos. Ramus atspalvis kaip tai niekada pasenti.

Medžiotojas Žalia – Imtis tvirtinimu dizainerių komanda Studio McGee: Šis madingas atspalvis daro bet kokį virtuvės atrodyti švieži ir modernus. Kad viskas būtų šviesus, susiejame spalvos su baltu backsplash ir funky, grindys išklotos plytelėmis.

Giedra laquer – Šis elegantiškas medžiaga ateina daug ryškiomis spalvomis, yra super tvirtos ir gali transformuoti tradicinę virtuvę į šiuolaikinio showstopper.

Tamsiai Slyvų – tai dramatiškas violetinė yra spalva saugotis, pagal dizainerio Francesco Bilotto. “Pamatysite šį tonas publikuojami visur iš virtuvės, spintos su Foyers,” sako jis. Mes neabejingi dramatišką backsplash šiame moderniame erdvėje.

Grubus Žalia – tai troba virtuvė kaimo Connecticut nukopijavo žalumos išorę už Laidback trauktis. Praleidžiant Block Island vietoj šilto medienos lentelės daro kambarį jaustis daug didesnis.

Aguonų monetų kalykla – Norėdami gauti retro išvaizdą, ieškoti senosios mokyklos stiliaus prietaisų (Poilsio ar originalus) pastele ir išlaikyti visa kita paprasta.

Tamsiai Pilka – tai ne tik bet nuobodaus neutralus. Šio mažyčio Bruklino namų savininkai pumpuojamas iki madinga paiešką su užuominomis į turtingas rudos spalvos.

Bordo raudona – Rungtynių savo Merlot savo spintos virtuve, kad yra pasirengęs turėti gerą laiką. Smaragdas kėdė prideda apdailos liesti, be Posūkis į Kalėdų spalvos teritorijoje.

Pink dalykai – Tai neturi atrodyti Barbie Dream House. Niūresnė Magenta jaučiasi kaip namie yra suaugęs erdvėje.

Kelly Green – Kas galėjo gana tradicinė juodai-kremas virtuvė gauna Sveiki sprogo ryškumą su laiminga atspalvis vadinamas backsplash “rudadumbliai”.

Šalis Žalia – Būkite drąsūs ir piešti spintos savo mėgstamą spalvą. Čia, kaimiškas apdorojimas užtikrina, kad žalia neturi užvaldyti erdvę.

Saulėgrąžų Geltona – ryškių spalvų, pavyzdžiui, šį ryškiai saulėtą tonas, įsikelti labai reikalingą šilumą į mažų virtuvių.

Ryškiai mėlynos – Jei nenori padengti visą savo virtuvę vienoje paveikus atspalvis, pasirinkti neutralią spalvą apatinių spintelių, ir pridėti galingas smūgis su batviršiais.

You may also like