Skip to main content

Stilingas Virtuvė kabineto naujinius šviesus, upscale virtuvei

Stilingas Virtuvė kabineto naujinius šviesus, upscale virtuvei

Jūsų virtuvės, spintos nustatyti tonas jūsų virtuvėje poilsio. Jei turite atvirą grindų planą, jie taip pat turi didelę įtaką bendram dizainas jūsų namuose. Atnaujinimas jūsų virtuvės spintos gali pridėti didelį wow faktoriaus į kambarį ar net visą savo namuose. Jūs taip pat gauti didelį investicijų grąžą.

Pagal kaina vs vertės ataskaitos 2015, priklausomai nuo jūsų virtuvės projekto taikymo sritį, galite tikėtis 67-80% investicijų grąžą. Taigi imtis ryžtingų žingsnių ir pasukite labiausiai panaudota kambarį savo namuose į jūsų absoliutus mėgstamus erdvėje!

Pabandykite drąsus, netikėta spalva

Dauguma virtuvės, spintos keletas medienos dėmių, arba variantas visai neseniai, tiesiog baltos arba juodos spalvos. Apsvarstykite daugiau netikėtų dizaino pasirinkimas jūsų virtuvėje, pasirinkdami drąsią spalvą sklandžiai apdaila, pavyzdžiui, šių sliduma deginamųjų oranžinės spintos.

Laikykite savo dizaino paletės neutrali pailsėti, kad jūsų spintos gali padaryti pareiškimą neužgožia erdvės. Pora su traškia nerūdijančio plieno įranga ir prietaisai modernią išvaizdą su asmenybės toną.

Padidinkite savo vertikali erdvė su Bright White

Jei turite aukštos lubos, ar tiesiog norite sukurti aukštos lubos iliuziją, patikrinkite ryški balta aukštas virtuvės, spintos.

Priklausomai nuo jūsų esamos spintos kokybės, tai gali būti “pasidaryk pats” projektas, galite imtis, tiesiog tapyba ir atnaujinti įrangą, kad jūsų virtuvė atrodytų dar upscale. Pridėti karūną liejimo kur spintos susitikti lubas sukurti vientisą išvaizdą.

Derinti skirtingas medžiagas ir naudoti Apšvietimas pabrėžti specialius elementus

Jei jums patinka švarus išvaizdą stiklo kabineto durų, bet bijo jūs neturite išlaikyti tvarkinga pakankamai virtuvė turėti jūsų spintos nuolatiniu ekrano turinį, yra kompromisas.

Pakeiskite keletą kabineto duris su stiklo intarpais, kad jūsų virtuvė atrodo atviresnė ir pademonstruoti elementus, kurie jums patinka, pavyzdžiui, derliaus arbatos puodeliai, plonos Kinijoje, ar jūsų mėgstamų Teal plokščių, kad pridėti didelį pasipriešinimo spalvos jūsų virtuvėje.

Pridėti paprastą apšvietimo spintos pabrėžti savo specialius elementus, tuo pačiu savo virtuvės jaustis ryškesni, didesni, ir atviresne.

Pasirinkite atnaujintą tradicinių medienos tekstūros Spintelės

Dauguma medienos grūdų spintos galite padaryti namas atrodo labai d. Bet nėra reikalo juos visus atsisakyti. Jūs vis dar galite mėgautis ilgaamžiškumą ir šilumą medienos spintos ir išlaikyti erdvę ieško šiuolaikinio tiesiog pasirenkant daugiau modernią apdaila.

Šie mediniai spintos įsivaizduoti minkštą kaimiškas jaustis perdirbtos medienos. Jų daugiamatis spalva suteikia atlaikė pažvelk iš tolo, o sklandžiai apdaila, stiklo lentynos ir ryškios baltos stalviršiai padėti vietos išvaizdą lengvas ir modernus.

Sukurti šventė savo akis, taip pat jūsų skrandis

Jei turite aistra maisto ruošimui ir linksmas, tai tikriausiai rodo savo virtuvės. Neslepia gražių tarnauja patiekalų ar jūsų išgalvotas naujų virtuvės dalykėlių už tamsoje, sunkiųjų kabineto duris.

Konvertuoti visus savo kabineto durų su stiklu sukurti atvirą erdvę, kuri demonstruoja viską kulinarijos. Stiklo spintos paversti savo virtuvės į meno kūrinius, tiek spalvos ir modeliai Jūsų patiekalai tampa tokia pat svarbi dizaino pasirinkimų, kaip jūsų sienos spalvos ar backsplash.

Stiklo spintos privers jus palaikyti tvarką – bent jau kai kompanija ateina – ar rizikos, kurių liudytojas netvarkingas kaskart įvesti virtuvėje. Jie taip pat daug lengviau Svečiai naršyti savo virtuvėje.

You may also like