Skip to main content

Virtuvės Atstatymui idėjos atsiperka

Virtuvės esame maistingumas ir socialumo vieta. Maistas, šeima ir draugai susilieti sukurti pirmaujančią kombinaciją. Taigi visiškai logiška, kad Remodels taip dažnai nukreiptos į virtuvę. Bet ką apie galvoju savo virtuvėje ilgalaikio prasme, kalbant apie investicijas ir grįžti? Ar jūsų virtuvės Atstatymui projektai bus teigiamai prisidėti prie jūsų namų vertę ar jie suardo tą vertę?

Norėdami padidinti finansinę grąžą jūsų virtuvės Remodels, išlaikyti omenyje pagrindai ir išvengti tendencijas. Tendencijos yra įdomus, tačiau pirkėjai yra labiau informuoti nei bet kada ir padėkite didesnę reikšmę ant kietų elementų, tokių kaip skaitikliai, spintos, ir geras apšvietimas.

Vienas dalykas, prisiminti tai, kad brangios virtuvės Remodels nėra automatiškai išversti į didelę naudą. Nors pirkėjai gali turėti savo remodels labai vertina jūsų pradinės investicijos gali pasirodyti tiek daug, kad jie gali būti sunku mokėti jį išjungti.

Dažai Jūsų Virtuvė staigiai spalva

Dažai Jūsų Virtuvė staigiai spalva

Spalva yra virtuvės gyvenimo prieskonis. Skinti geriausią spalvą ne daro tik gyvai ir malonus erdvėje, tačiau tai viena idėja, kad gali nebrangiai grąžinti didelę vertę. Už šiek tiek daugiau nei dažų sąnaudas ir keletą įrankių, galite majorly dial-up wow faktoriaus savo virtuvėje. Laikykite jį nesenstantis ir tradicinis su visa balta virtuvė spalvų schemą. Arba priešingą taktiką ir eiti prašmatnus su juoda virtuvėje. Feng shui įkvėpė virtuvės spalvų, kad viskas cool, atsipalaiduoti, ir neutralus. Nėra čia tabu; Jūsų virtuvės spalva diktuoja tik jūsų vaizduotė.

Atnaujinkite savo virtuvės spintelės

Vienas žodis, jūs niekada norite išgirsti apie jūsų virtuvės spintos: d. Taigi, siekiant pritraukti didžiausią vertę savo virtuvėje Atstatymui, įdėti spintos ne jūsų sąrašo viršuje.

Atnaujinti savo virtuvės, spintos ne visada turi reikšti, ašarojimas ir pakeisti savo esamas spintos, nors kai nekilnojamojo turto rinkose, pilnas keitimas gali būti reikalingi. Atnaujinti savo virtuvę gali būti taip paprasta, ir nebrangu, kaip dažyti savo spintos. Arba pasinaudoti savo kūrybinius snukis su įdomus, pigių virtuvė DIY projektų kaip rankų darbo medžio spinta išsitraukia.

Žingsnis, tiek kainos ir pirkėjo skundą, yra spinta refacing. Refacing tai pakeisti spintos “Patys vizualiai pastebimą plotas, kabineto durys ir stalčių fasadai. Technikas taikoma nekilnojamojo Faneros į kabineto dėžės pusėje. Apdailos liesti, kad išsitraukia projektą kartu: naujos spintos armatūra.

Pridėti Akį traukiantis Backsplash

Akį traukiantis Backsplash

Virtuvės Backsplash yra idealus elementas pridėti ar atnaujinti investavimo požiūriu, nes pradinė kaina yra maža, o regimasis poveikis yra didelis. Žema kaina pridedant backsplash yra dėl to, kad dauguma backsplashes yra do-it-yourself. Kibirkščiuojantis stiklo arba metalo plytelės yra tikrai pritraukti dėmesį, o dauguma gali būti savarankiškai įdiegta tik šiek tiek plyteles know-how. Arba išlaikyti kaina dar mažesnė su lengvai darbų, kūrybos Do-it-yourself backsplash hacks, kad gali būti baigtas per dieną ar dvi: tapetai, plytelių lipdukai, laminatas grindų lentos, ar fanera akmens.

Įdiekite Spalvingas Kvarcas Countertops

Tarp virtuvės stalviršiai, laminatas, betono, nerūdijančio plieno, kieto paviršiaus, ir daugelis kitų vie “geriausias Countertop” statusą. Tačiau vienas Countertop medžiaga visada veda pakuotėje: kvarco stalviršiai. Mineralų ir dervų hibridas, kvarcas yra beveik puiki medžiaga countertops. Atrodo, natūralaus akmens, bet yra sunkiau, nei natūralaus akmens. Tai kaip nepralaidi kaip kieto paviršiaus, bet jis nebus subraižyti kaip kieto paviršiaus. Šis paviršių chameleonas gali imtis skirtingų asmenybių, taip pat priimti viską nuo tradicinio akmens išvaizda su mados ir pramonės išvaizdą betono. Kvarcas stalviršiai yra brangūs, todėl įsitikinkite, kad jūsų namų Numatoma pardavimo kaina gali palaikyti šį atnaujinimą.

Pakabinti keletą fantastinių pakabukas žiburiai

Virtuvės apšvietimas, dažnai ignoruojami, nusipelno dėmesio. Ne tik gerai suprojektuoti apšvietimo paketas apšviesti savo gražią virtuvę, pati apšvietimas gali tapti dėmesio objektu. Skirtingai nei toje kitoje virtuvės budėjimo režimu, nišoje apšvietimas, pakabukas apšvietimas skelbia pati priekyje ir centre.

Su virtuvės pakabučiai, geriausias patarimas yra eiti didelis ir drąsus. Tačiau būkite tikri, kad skalėje pakabučiai dydį jūsų virtuvėje, ir išvengti neužgožia erdvės.

You may also like