Skip to main content

Gražus Skandinavijos Virtuvės dizainas: idėjos ir įkvėpimas

Eklektiška ir oh-taip-stilingas, Skandinavijos tema driekiasi daugeliui gyvenimo, valgomasis ir miegamasis vietose – bet virtuvė yra kur tai tikrai išeina šviesti. Žingsnis viduje šių penkiasdešimties namų virtuvės rodo Skandinavijos gali būti daug daugiau nei tik baltos sienos, medinės grindys ir išklotos plytelės. Čia ryškiai garstyčių cabinetry ir languotas grindys susitikti svajingomis pastelės ir blokuoti monochromes. Trafaretas rėmai ir prabangiau elementai vėjo dėžės aplink suoliukai ir Cubby skyles aplink ornamentais. Augalų gyvenimas stringa ir paslepia vienu metu, šviežio oro gūsis iš šviesos ir erdvus erdvėse. Pasižvalgykite pamatyti.

šviesos medinės grindys balta plytų Skandinavijos virtuvės

Balta plytų ir spintelės atidaryti šviesos ir šviesus erdvę punktyras su baltųjų priedai, centrinės medinis stalas, juoda trafareto kojų ir apšvietimo.

Skandinavų virtuvė šviesaus medžio baltos paprastos apvalios funkcijos

Apšviesti užmaskuotas lempa, tai virtuvė prideda Skandinavų su pastelinės mėlynos spintelės, šviesaus medžio, balto lentynų ir klasikinis SMEG.

paprasta virtuvės balta ir medienos Skandinavijos

Trafaretai sukurti simbolį kėdžių kojų ir skirtingai formos lašas apšvietimas. Pločio plokščių, baltos ir medienos formos formų, o tradicinės Skandinavijos elementai žvilgtelėti baltojo plytų.

balta plytų siena stende lentynos Skandinavijos virtuvės

Atneškite juodos į Skandinaviją su Prancūzijos spintelės tamsesne atspalvio. “Chrome” šaldytuvas ir orkaitė padaryti klasikinis baltos ir medienos šiuolaikinis.

Skandinavijos virtuvė, žalios ir mėlynos kėdės juodos ir baltos plytelės

Padaryti plonai iškloti plyteles į jo miesto džiunglėse atmosferos funkciją. Tai virtuvės mišiniai jį su juodu SMEG ir spintelės, kabantys augalai ir neatitinkančius moksleivis kėdės.

atsipalaidavęs Skandinavijos virtuvė dryžuotas kilimas moksleivis kėdės

Skandinavijos yra pakankamai paprastas veikti minimali. Medinės grindys ir baltos spalvos plytelėmis įleidimo susitikti dryžuotas kilimas, plataus stiklinta spintos ir Mirties žvaigždė stiliaus lempa.

Būsto papuošalai iš medienos, ši erdvė išsiskiria balto erdvę. Pilkas Slingback, paprasti iliustracija ir šifono užuolaidos sėdėti į šoną.

Būsto papuošalai iš medienos, ši erdvė išsiskiria balto erdvę. Pilkas Slingback, paprasti iliustracija ir šifono užuolaidos sėdėti į šoną.

balto spintelės Chrome "funkcijos Skandinavijos virtuvė

Eiti minimalistinio su plačiu, baltos spintelės su POP chromo. Prancūzijos langą ir kabo augalų pristatyti pobūdį.

Sukurti daugiau gamtos jaustis su lengvesni medienos tonai. Daugiau vazoninių augalų apmušalas ir pasislėpti pilkais akcentais ant didelio formato skalūnų plytelės.

studija virtuvė visa balta minimalistinio

Forma figūros paprasta balta, dėl mažesnio ploto. Tai virtuvės vėjai aplink viskas balta viryklė, Ventiliatorius ir suoliuko pridėti šviesos į kambarį.

plikas Skandinavijos virtuvė baltas plytelių grindys atvira juoda įrėminti langą

Neapdoroti elementai pristatyti kaimiškas jaustis. Baltas suolai, sėdimų vietų ir grindų sveikiname tekstūruotos sienos, grubus medinis stalas ir ramstis. Kupolas Vieno šviesa yra valgomasis pakabukas čia ir Caravaggio, virtuvė pakabukas naudojami.

balta ir medienos virtuvės minimalistinio trafaretas kėdės

Keep it saldus su korio išsamiai, skirtumo tašką bet Skandinavijos virtuvėje. Šviesos užuolaidų bangaskareivijų į baltąjį bloko elementų ir kruopštaus šiltas-medinis apvadu. Dvi virtuvės baro kėdės ir žibintas žaisti su stencilling.

Skandinavijos vienspalvis virtuvės juodais akcentais baltos šaldytuvas

Sėdi ant marmuro grindų, tai skandinaviško įkvėpė erdvę atneša elegancija su lenkta baltos kėdės, plonų-taroje lenteles ir paprastą baltą šviesą. Chalkboard panelė užsimenama maišto.

įkvepiantį citata ant lentos sienos Skandinavijos virtuvė

Lentos taip pat gali pratęsti tarpą. Balta spintelės su juodu įėjimo atrodo pakankamai erdvus namas didelis kaligrafijos rašymo, kėdės ir dviračiu. Juodas sienos vaidina tą patį triuką su dideliais, kvadratinių langai.

You may also like