Skip to main content

Best köögilahendusega tööstusdisainilahendused kodus

Igaühel on erinevad vajadused nende köök ruumi. Niisiis, kuidas sa saad otsustada parim paigutus võtmata arvesse tegureid nagu koka vajadusi, kas soovite oma köök olema sotsiaalne sõlmpunkt ja vajadus lähedal söögituba? Kõik need tegurid teravalt mängida oma otsust ümber kujundada oma köök eeskujul ühe paigutuse üle teise paigutuse.

Kuid lõpuks on sageli olemas köök ruumi, et dikteerib paigutuse. Kui Teile on kohandatud ehitatud kodu, see on teatud summa ja paigutus ruumis, mis suunab teid suunas paigutuse. Lugege põhitüüpi köök paigutusega saadaval enamus kodudes, ja kuidas saab muuta nendes paigutusega, et muuta need visuaalselt ja funktsionaalne.

Koridor-Style või Galley Köök

Koridor-Style või Galley Köök - parim köögilahendusega tööstusdisainilahendused kodus

Koridor stiilis köök koosneb kahest paralleelsest seinad, mis on umbes 48 tolli teineteisest kui kapid on paigaldatud. Koridor köök on kitsal ruumi tihtipeale korteriühistutele, korterid ja väikesed ühe pere elukohta.

Plussid

Alates seisukohast köök funktsioone, koridoris küljendust on kasulik, sest kõik oluline teenused on naabruses.

Koridor stiilis köögid peidetud, jättes rohkem põrandapinda kodus olemas muid tegevusi.

miinused

Üks peamine puudus koridori köögid on see, et nad on ainult köögid. Tänu tihe vahe on võimatu sobitada söögituba või köök saarel köögis. Kuid tänu tihedale vahe kahe paralleelse letid, puudub vajadus saarel.

Koridor stiilis köögid on halb edasimüügi väärtus, kui kodus on piisavalt suur, et mahutada suuremat köök.

L-kujuline köök paigutus

L-kujuline köök paigutus

L-kujuline köök paigutus on klassikaline disain, mis rahuldab kõige keskmise suurusega kodud ja on edukalt kasutatud juba aastakümneid. Moodustab täht “L” kapid laiendada kahes suunas, sageli ühe osa kapid pikem kui teised sektsioonis.

Plussid

See paigutus kasutab mõiste köögis kolmnurga kus töövoog on korraldatud umbes kolmnurkse kujuga vahel pliit, külmik ja kraanikauss. Kuigi see ei ole ainult paigutuse ära köögis kolmnurga L-kujuline paigutus on kõige kompaktsem ja kulutõhus disain, mis kasutab köök kolmnurga.

See paigutus avab põrandapinda lisaks söögituba või saarel.

Paljud köögi kapis tootjad on komplekti sobitada baasi ja seinakapid, et aluseks L-kujuline köök disain.

miinused

Cabinet ruumi nurgas on sügav ja raske ligi pääseda. Seetõttu nurgas kapp ruumi jõuab hoidla vana konteinerid, purgid ja muud vähe kasutatud esemed. Üks võimalus selle probleemiga võitlemiseks on paigaldada laisk Susan tsükli esemete kogu see haigutav ruumi.

Üks sein köögilahendusega

Ühe seina köök kujundus on põhilised, sest see läheb. See disain on ideaalne pikk ja kitsas ruumid. Kõik köögis, sealhulgas kapid, valamu, külmkapp, pliit ja nõudepesumasin, on keskendunud ühe pika seina.

Plussid

Ühe seina köök paigutusega on lihtne kujundada ja paigaldada.

Suhteline kõrge hind köök remodels, ühe seina disain on üsna odav, sest ta kasutab vähem kapid.

Kuigi see ei ole kasutada klassikaline köök kolmnurga lineaarne süsteem võimaldab endiselt takistusteta liiklusvoogu.

miinused

Counter ruumi on äärmiselt piiratud. Seda probleemi saab leevendada paigaldades köök saarel kulgeb paralleelselt kapid.

Köök teenuseid vahedega üksteisest kaugemal kui muud tüüpi paigutusega.

U-kujuline köök Paigutus Disain

U-kujuline köök paigutus koosneb kolmest osast aluse kapid moodustavad ümbermõõt ruumi, mille üks ots lahti. U-kujuline paigutus peab olema saadaval kolm seinad, nii et seda saab rakendada. Teise asemel kolmanda seina, võite käivitada poolsaarel väljapoole. See poolsaar võib koosneda alus kapid ja countertop.

Plussid

U-kujuline köök paigutus on parem paljude teiste paigutusega, sest see pakkides rohkem teenuseid oma ruumi.

See köögilahendusega võimaldab rohkem ülemise seina kapid kui teiste paigutusega.

miinused

U-kujuline köök paigutusega moodustavad surnud ringist, mis peatab liiklusvoo jooksul koju.

Kui teil on piisavalt ruumi, see võib olla raske pigistada piisavalt suur ja tõeliselt funktsionaalne köök saarel viiakse U-kujuline köök disain.

You may also like