Skip to main content

Värvikad Köök Paint ideed aitavad teil Ilostua Kodu

Värvikad Köök Paint ideed aitavad teil Ilostua Kodu

Köögid on kui elu juhtub: pere õhtusööke, õpetades oma lastele, kuidas kokk ja isegi teada, kui pikk nad kasvavad sees sahver uks. Transform oma pere lemmik tuba maja valides helge värvi värvi meie kureeritud valiku – siis varastada veelgi kaunistus inspiratsiooni need kenad köögi disaini ideid. On aeg saada cooking!

Rukkilillesinine – See magus, Midwesterni varju välja ekstra lõbus, kui ühendatud mustriline plaat. Paigaldage plaat kogu tee kuni teed lõbus seinakate, et lihtsalt ei lõpeta.

Soft Blue Grey – See armas köök loodud Velinda Hellen Emily Henderson Design kasutab rahustav sinine-hall kapid. Rahulik varju nagu see kunagi vanaks.

Hunter Green – Take kii disain meeskond Studio McGee: See trendikas varju muudab mis tahes köök pilk värske ja kaasaegne. Hoidke asjad ere sidudes värvi valge seinakate ja funky plaaditud põrandad.

Sunny Laquer – See klanitud materjali tuleb palju julgeid värve, on super vastupidavad ning võivad muuta traditsioonilise köögi kaasaegne showstopper.

Dark Plum – See dramaatiline lilla värvi olge vastavalt disainer Francesco Bilotto. “Näete seda tooni esitletakse kõikjal köök kapid fuajeed,” ütleb ta. Oleme osaline dramaatiline seinakate see kaasaegne ruumi.

Rustic Green – talumaja köök maaelu Connecticut kopeeritud rohelus väljastpoolt laidback taganema. Vahelejätmine Block Island asemel sooja puidust laud muudab ruumi tunne palju suurem.

Poppy Mint – Et saada retro välimus, välimus vana kooli stiilis seadmete (recreations või originaalid) pastellid ja hoida kõike muud lihtne.

Tumehall – See ei ole lihtsalt mingi ho-hum neutraalne. Omanikud on see väike Brooklyn kodu pumbatakse trendikas valik lõhnas rikas pruun.

Burgundia punane – Viige Merlot oma kapid köök, mis on valmis lõbutsema. Smaragd tool lisab lihvi, ilma veering arvesse Christmas värvi territooriumil.

Pink Things – See ei pea nägema Barbie Dream House. Tumedam magenta tunneb kodus on üles kasvanud ruumi.

Kelly Green – Mis oleks võinud olla päris traditsiooniline must-koor köök saab teretulnud plahvatuse heledus koos seinakate õnnelik värvitooni nimetatakse “pruunvetikas.”

Riik Green – Ole julge ja värvida kapid oma lemmik värvi. Siin maamees ravi tagab, et roheline ei uputama ruumi.

Päevalill Kollane – Erksad värvid, nagu see ere päike tooni, süstida hädavajalikku soojust väikesteks köögid.

Bright Blue – Kui sa ei taha, et katta kogu oma köök ühes mõjuvamad toon, vali neutraalne värv madalam kapid ja lisage võimas augustaja pealsed.

You may also like