Skip to main content

Stiilne Köök Kabinet parendusprojektid jaoks Bright, Kõrgklassi Köök

Stiilne Köök Kabinet parendusprojektid jaoks Bright, Kõrgklassi Köök

Teie köögi kapid häälestuda ülejäänud oma köök. Kui teil on avatud korruse plaan, neil on ka suur mõju kogu projekti oma kodus. Uuendamine köögimööbel saab lisada suur wow faktor tuppa või isegi kogu oma kodu. Samuti saate suure tulu oma investeeringuid.

Vastavalt kulud vs Väärtus aruanne 2015 sõltuvalt ulatus oma köök projekti võite oodata 67-80% tulu oma investeeringuid. Nii astuma ja keerake kõige kasutada ruumi oma kodus oma absoluutset lemmik ruumi!

Proovi julge, ootamatu Värvus

Enamik köögimööbel on mõned variatsioon puidukaitsevahend, või hiljuti, lihtsalt valge või must. Mõtle rohkem ootamatu disain valik teie köök valides julge värvi sile viimistlus, nagu need õlilaik põlenud oranž kapid.

Hoidke oma ülejäänud disain palett neutraalne, nii et teie kapid saab teha avalduse, varjutamata ruumi. Sidumine karge roostevabast terasest riistvara ja seadmete kaasaegse ilme ton isikupära.

Maksimeerida oma Vertical Space Bright White

Kui teil on kõrged laed, või lihtsalt tahavad luua illusiooni kõrged laed, vaadake säravvalge pikk köögimööbel.

Sõltuvalt kvaliteedist oma olemasolevaid kapid, see võib olla DIY projekti, mida saab võtta, lihtsalt maali ja ajakohastamine riist teha oma köök vaadata Kallis. Lisa karniisliistu kus kapid vasta lagi luua õmblusteta ilme.

Kombineeri erinevate materjalide ja kasutamine Valgustus esiletõstmiseks spetsiaalseid elemente

Kui teile meeldib puhas välimuse klaasi kapis uksed, kuid kardad sa ei pea korralik piisavalt köök on sisu oma kapid pidevalt ekraanil, on kompromiss.

Vahetage mõne kapis uksed klaasist lisab, et muuta oma köök vaadata avatum ja esitleda asjad, mida sa armastad, nagu vintage tee tassid, peen portselan, või oma lemmik teal plaadid, et lisada suurepärane pop värvi oma köök.

Lisa lihtne valgustus kapid esiletõstmiseks eriline objekte, tehes oma köök tunne heledam, suurem ja rohkem tervitades.

Vali värskendatud versiooni Traditsiooniline puidusüü kapid

Enamik puidusüü kapid saab teha maja välimus väga kuupäevaga. Aga ei ole vaja loobuda neid kõiki. Saate siiski nautida vastupidavuse ja soojust puidust kapid ja hoida ruumi vaadates tänapäeva lihtsalt valides moodsam lõpuni.

Need puidust kapid manada pehme maamees tunne taastatud puidust. Nende mitmemõõtmeline värvi annab murenenud vaata kaugelt, samas sile viimistlus, klaasist riiulid, ja säravvalge countertops aitab ruumi välimus kerge ja kaasaegne.

Loo Feast silmad samuti oma kõhule

Kui teil on kirg toiduvalmistamise ja lõbus, see ilmselt näitab oma kööginõud. Ära peida ilus serveerimisnõud või oma väljamõeldud uus köök vidinaid taga tume, raske kapis uksed.

Muudab kõik oma kapis uksed klaasist luua avatud ruumi, mis esitleb kõik asjad kulinaarse. Klaas kapid muuta oma kööginõud klassikalisi teoseid, nii et värvid ja mustrid nõusid muutunud sama oluline projekteerimise valikuid oma seina värvi või seinakate.

Klaas kapid sunnib teid peatada organiseeritud – vähemalt siis, kui ettevõte on tulemas üle – või riski võttes tunnistajaks koristamata iga kord sisestada köögis. Samuti oleks palju lihtsam online navigeerida oma köök.

You may also like