Skip to main content

Köök Uuendata Ideed mis tasub end ära

Köögid on koht ülalpidamiseks ja seltsivus. Toit, pere ja sõbrad segama luua võitnud kombinatsioon. Seega on mõttekas, et remodels nii sageli suunatud poole köögis. Aga mõelda oma köök pikaajalise mõttes nii investeeringute ja tagasi? Kas teie köök remodel projektide olla positiivse panuse oma kodu väärtus või nad kahanda et väärtus?

Et maksimeerida rahalist tulu oma köök remodels hoida põhitõdesid silmas pidades ning vältida suundumusi. Trends on lõbus, kuid ostjad on rohkem informeeritud kui kunagi varem ja tähtsustama tahke elemente nagu letid, kapid ja hea valgustus.

Üks asi, mida meeles pidada, on see, et kõrge hinnaga köök remodels ei ole automaatselt tõlkida kõrget tootlust. Kuigi ostjad võivad omada oma remodels kõrgelt, oma esialgse investeeringu osutuda nii palju, et nad võivad olla raske maksta see välja.

Paint oma köök inspireeritud Värvus

Paint oma köök inspireeritud Värvus

Värv on vürtsi köök elu. Valides täiuslik värv mitte ainult muudab elav, meeldiv ruumi, kuid see on üks idee, mis võib odavalt tagasi suur väärtus. Sest veidi rohkem kui kulu värvi ja mõned tööriistad, saate Majorly sissehelistamine wow faktor oma köök. Hoidke see ajatu ja traditsioonilise kõik-valge köök värvilahendus. Või vastupidisel tack ja minna šikk must köök. Feng shui inspireeritud köök värvid hoida asjad jahedas, pingevaba ja neutraalne. Nr tabu siin; värvi oma köök on tingitud ainult oma kujutlusvõimet.

Uuendage oma Köök Kapid

Üks sõna, mida ei taha kuulda teie köögi kapid: kuupäevaga. Nii, et meelitada maksimaalne väärtus oma köök remodel, pane kapid ülaosas oma nimekirja.

Uuendamine köögimööbel ei pea alati tähendab rebimine välja ja asendades oma praeguse kapid, kuigi mõnel kinnisvaraturgudel, täielik asendamine võib olla vajalik. Uuendamine köök võib olla sama lihtne ja odav kui maali oma kapid. Või oma loomingulise karree lõbus, odavat köök DIY projektid nagu käsitööna puidust kapp tõmbab.

Samm üles, nii kulude ja ostja kaebuse, on kapis refacing. Refacing tähendab asendades kapid “kõige visuaalselt silmatorkav ala, kapi uksed ja sahtli rindel. Tehnik kehtib reaalse puidu spooni kõrvale kapi kastid. Lihvi mis tõmbab projekti koos: uus kapp inventar.

Lisa pilkupüüdev Backsplash

Pilkupüüdev Backsplash

Köök seinakate ideaalne element lisada või uuendada nii investeeringute kuna esialgne maksumus on madal, samas kui visuaalne mõju on suur. Madala hinna lisades seinakate on tingitud asjaolust, et enamik backsplashes on tee-seda-ise. Sädelevad klaasist või metallist plaadid on kindel, et meelitada tähelepanu ja kõige saab ise paigaldada ainult veidi plaatimistööd oskusteavet. Või hoiab hinna isegi madalam lihtne do, loominguline do-it-yourself seinakate hacks, et saab valmis päev või kaks: tapeet, plaatide kleebised, laminaatpõrand plangud või spooni kivi.

Paigalda Gorgeous Quartz countertops

Hulgas köök countertops, laminaati, betooni, roostevaba teras, tahke pind, ja mitmed teised vie “parim countertop” staatus. Aga üks countertop materjali alati viib pakendi kvarts countertops. Hübriid mineraalaineid ja vaikude, kvarts on peaaegu täiuslik materjali countertops. Tundub looduslikust kivist, kuid on raskem kui looduskivi. See on sama läbitungimatu nagu tahke pind, kuid see ei kriimusta nagu tahke pind. See kameeleon pindade võib võtta erinevaid isiksusi, liiga, võttes kõike traditsioonilist kivi välimus trendikas ja tööstus välimuse betoon. Quartz countertops on kallis, nii et veenduge, et teie kodu on oodatud müügihind saab toetada selle täienduse.

Riputada mõned fantastiline Pendant Valgustus

Köök valgustus, sageli eiratakse, väärib tähelepanu keskpunktis. Mitte ainult ei läbimõeldud valgustus pakett valgustamiseks ilus köök, valgustus ise võib saada tähelepanu objektiks. Erinevalt et teised köök ooterežiimis, süvistatud valgustid, ripats valgustus teatab ise ees ja keskel.

Köök ripatsid, parim nõuanne on minna suur ja julge. Aga kindlasti suurenduse ripatsid oma köök, ja vältida valdav ruumi.

You may also like