Skip to main content

Ilus Skandinaavia Köögid Design: Ideed & Inspiration

Eclectic ja oh-nii-stiilne, Skandinaavia teema venib kõige elava, söögituba ja magamistuba – kuid köök on koht, kus see tõesti väljub särada. Samm sees köögid nende viiekümne kodudes näitab Skandinaavia võib olla palju enamat kui lihtsalt valged seinad, puidust põrandad ja vooderdatud plaatimistööd. Siin ere sinepi korpused ja ruuduline põrandaga unistav pastellid ja plokk Monokroomsus. Šabloon raamid ja peenemad elemendid tuul kastid ümber pingid ja cubby augud ümber kaunistused. Taimede elu ripub ja peidab samaaegselt sõõm värsket õhku kerge ja õhuline ruumid. Võtke meie reisipakkumised näha.

valguse puitpõrand valge telliskivi Skandinaavia köök

Valge tellistest ja korpused avada kerge ja särav ruumi punktiir valge tarvikud, keskne puidust laud, must šabloon jalad ja valgustus.

Skandinaavia köök heledast puidust valge lihtne ringi funktsioone

Valgustatud maskeeritud lamp, see köök lisab Scandinavian Pastellinsininen korpused, hele puit, tavaline valge riiulid ja klassikaline SMEG.

Lihtne köögis valge ja puidu Scandinavian

Šabloonid luua märk toolijalgadega ja erinevalt-kujuline langus valgustus. Rahvusvaheline panes valge ja puidu vormi kuju, samas traditsioonilise Skandinaavia elemente taha piiluda valge telliskivi.

valge kiviseina pink riiulid Skandinaavia köök

Too must Skandinaaviasse Prantsuse korpused tumedam toon. Chrome’i külmkapp ja ahi teha klassikaline valge ja puidu kaasaegne.

Skandinaavia köök roheline ja sinine toolid must ja valge plaadid

Tee õhukeselt vooderdatud plaadid funktsioon linnakeskkonnas jungle õhkkond. See köök segab see kuni musta SMEG ja korpused, rippuvad taimed ja sobitumatute koolipoiss toolid.

pingevaba Skandinaavia köök triibuline vaip koolipoiss toolid

Skandinaavia on piisavalt lihtne tegutseda minimaalne. Puitpõrandad ja valge plaaditud sisselaske vastavad triibuline vaip, lai paned kapid ja surma star-stiilis lamp.

Eluase kaunistused puidust, seda ruumi kiirgab puhast tühikuga. Hall slingback, lihtne näide ja Sifonki kardinad istuda kõrval.

Eluase kaunistused puidust, seda ruumi kiirgab puhast tühikuga. Hall slingback, lihtne näide ja Sifonki kardinad istuda kõrval.

tavaline valge korpused Chrome'i funktsioonid Skandinaavia köök

Mine minimalistliku laia, valge korpused ja hüppab kroom. Prantsuse aken ja rippuvad taime tutvustada iseloomu.

Loo loomulikum tunne kergem puit toonid. Rohkem potitaimed laotama ja peituda hall aktsendid suureformaadiliste kiltkivi plaatimistööd.

stuudio köök kõik valge minimalistlik

Vorm kujundite lihtne valge, väiksemate ruumi. See köök tiiru ümber kõik-valge ahi, õhupuhasti ja pink lisada valgust tuppa.

paljaste Skandinaavia köök valge plaaditud põrand avatud must raamitud aknas

Rough elemendid tutvustada maamees tunne. Valge pingid, istekohtade ja põrandakate teretulnud tekstuuriga seinad, töötlemata puidust laud ja samba. Dome One-Light on söögituba ripats kasutatakse siin ja Caravaggio, köök ripats.

valge ja puidu köök minimalistliku šabloon väljaheide

Hoidke see magus kärjemustrilise üksikasjalikult, punkt erinevus mis tahes Skandinaavia köök. Kerge kardin billows valgeks plokkelementidest ja ettevaatlik sooja puidust raam. Kaks köök baar väljaheide ja laterna mängida šabloone.

Skandinaavia mustvalge köök must aktsendid valge külmik

Istumine marmorist põrandal, see Skandinaavia inspireeritud ruumi toob elegantsi kaardus valge toolid, õhukese šablooni abil värvitud lauad ja lihtne valge valguse. Tahvlile paneel vihjab mässu.

inspireeriv tsitaat tahvel seinale Skandinaavia köök

Tahvli saab ka laiendada ruumi. Valge korpused musta sisselaske välja piisavalt ruumikad, et maja suur calligraphic kirjalikult, toolid ja jalgrattaga. Must seina mängib sama töö ära suur, kandiline aknad.

You may also like