Skip to main content

Beton piękne patio pomysłów i projektów

Wszechstronność betonu

Spośród wszystkich dostępnych materiałów zbudować patio, beton jest najbardziej tradycyjny jeszcze wszechstronny wybór. Jest gładka, czysta, można odlewać i formować w krzywoliniowych lub geometrycznych kształtów, a wraz z dodatkiem odcieni, może stać się coś innego niż klasyczny jasnoszarym.

Inne zalety: oferuje trwałość, wytrzymałość i jest dość tani, nawet bardziej, jeśli robisz to sam, pod warunkiem, że wiesz, co robisz, i są bardziej niż zdolne do realizacji zadania. Dla początkujących Do-it-majsterkowiczów, to nie jest łatwa praca, nie jest to jedna osoba praca. Jeśli nie jesteś pewien, można rozwiązać konkretny projekt patio na własną rękę, zatrudnić wykonawcę.

Nie można pomylić z wylewanie prostą płytę betonową, ale jeśli chcesz dodać tekstury lub wzorzec, niektóre techniki mogą być stosowane podczas procesu utwardzania. Jednym z najprostszych sposobów, aby dodać tekstury jest zastosowanie miotłę sztywny nad betonem suszenia, raz w każdym kierunku, który nada powierzchni jakieś „ząb” i trzymać je z coraz śliskie kiedy mokre.

Łatwe bruk

Betonomieszarki dostępne są w różnych kształtach, rozmiarach, kolorach i fakturach, i mogą być umieszczone w górnej części złoża, wypełnioną piaskiem. Jeśli strach pomysł chwastów lub wolontariuszy roślin rosnących między przestrzeniami, Rozściełacze można cieniowana razem na gładką, nieprzerwaną powierzchnię. Jeśli zdecyduje się na bardziej tradycyjne metody pozostawiając przestrzenie między układarki (oznacza to kupisz mniej układarki), mogą być wypełnione grysu, kamyczki, lub napięty, pokrywa nisko rosnące gruntu.

Rzućmy okiem na kilka wspaniałych i różnorodnych zewnętrznych tarasów wykonanych z betonu.

Indian Canyons

Beton piękne patio pomysłów i projektów

patia betonowe królować w Palm Springs, zwłaszcza gdy słońce zza szczytów San Jacinto. Jest to społeczność pustynny z niewielkim deszczu, dużo słońca i wysokich temperatur i stoczni z więcej niż hardscape softscape. Rośliny, które rozwijają zrobić w tym klimacie obejmują wodę mądry sukulenty i kaktusy.

Midcentury Nowoczesny dom w okolicy Indian Canyons Palm Springs’, zaprojektowany przez architektów William Krisel i Stan Sackley, otrzymane aktualizacje według Monty Collins Wnętrz w celu dostosowania go do 21 wieku. Ten patio oferuje klasyczne wykończenie miotły skokowej. Biały blaszany patio zestaw jest Topiary kolekcji Richarda Schultza dla Knoll i jest dostępny w innych kolorach.

Water-Wise projekt

Water-Wise projekt

Kolory i materiały użyte wewnątrz są kontynuowane poza połączyć przestrzenie tego domu w Arizonie. Stworzone przez Coffman Studio stoczni wyposażony kwas wykończenie konkretnych patio i układarki, a zardzewiałe metalu na ognisko, pogrubienie żółty i Aqua ściany Boniowany sadzarki stali, trawy ozdobne, sukulenty i pokrywę odfiltrowanej cienia.

To Simon relaks na syntetycznej trawie.

Korzenie midcentury

 Korzenie midcentury

Nowy dom z wpływem midcentury Nowoczesnej siedzi na wzgórzu w Los Angeles, gdzie historyczny Lloyd Wright (syn Frank Lloyd Wright) struktury został zbudowany, a później przeniósł się do Szkoły Colburn. Zaprojektowany i zbudowany przez Bonura Building, duża rezydencja obejmuje basen geometryczne oraz patio betonu z czystych, poziomych linii.

Wlewa się Place

Wysokość Architects zaprojektowali dom, patio, i krajobrazu dla tego uroczego nowoczesnego domu w Healdsburg, Kalifornia. Płyty betonowe wylano na miejscu i przemyta kwasem. Te paski zielone okrywowe są Elfin tymianek, która rośnie szybko, pobyty kompaktowy i można chodzić. Patio ramce z białym, szarym i czarnym grysu.

Że płynne przejście

Płynne przejście patio

Koncepcja połowy 20-wieku projektowania płynne przejście od pomieszczeniu na zewnątrz to taka, która przetrwała i zawsze wygląda nowoczesny. Konstrukcja największy sens z domów jednopiętrowych, umożliwiając pasażerom wyjść z otwartej szybie drzwi przesuwne lub drzwi francuskich i na podwórku przy niewielkim wysiłku i przejść tam iz powrotem z łatwością. Na gładkiej, przejścia poziomu, nic nie przebije betonu, zwłaszcza jeśli materiał i kolor wewnątrz i na zewnątrz są takie same lub przynajmniej wydaje się być.

Ten dom zbudowany w Seattle w 1950 roku został przebudowany przez Lane Williams Architects i posiada dwa duże drzwi przesuwne otwierane den i jadalnie na patio tego samego poziomu.

Palm Springs Patio

Palm Springs Patio

Zły 1980 przebudować się z domu w Palm Springs Aleksandra została oderwana przez H3K Design-Remont, aby odsłonić swoje midcentury Nowoczesne korzenie. Przeważnie betonowe podwórko zawiera ognisko, które jest równo z ziemią, ponieważ jest to cecha rzadko używane. Przy zerowym poziomie, bar lub dodatkowy stół można umieścić nad pit na imprezę, z wyłączonym pożaru, oczywiście.

ładne Podkładki

Kwas przemyto naturalnie szare wylewana na miejscu wkładki konkretnych

Kwas przemyto naturalnie szare wylano na miejscu betonu elektrody są interplanted mieszanką tymianek, whisky i mchu irlandzkiego pokrywy podłoża. Zaprojektowany przez Falling Waters krajobrazu, patio, w dzielnicy Kensington San Diego, posiada wbudowany IPE siedzenia, sadzarki architektonicznych oraz ognisko z wykończeniem board-forma.

Nowoczesne Northwest

Northwest Nowoczesne patio

Z ciemnych elementów architektonicznych, takich jak dach cynku, stalowych słupach, odkrytym kominkiem ubrany w Choctaw piaskowca, czarnym wykończeniem Pebble na powierzchni basenu, i czarnego granitu na krawędziach aż do linii wodnej, czystym, jasnym kolorze patio miało sens WA Architekci designu. Berkeley oparte firma Beton z białego cementu portlandzkiego dla tego niestandardowego zaprojektowane patio w Saratoga, California.

kolorowy Beton

Barwiony beton patio

Freeform kolorowe płyty z betonu, które przypominają duże układarki Płyta są oddzielone kanałów żwiru w tej konstrukcji patio przez Stout Build-Design. Położony w Playa del Rey w Kalifornii, projekt wyposażony odporne na suszę krajobrazu, wbudowany ognisko z miejscami do siedzenia, a wbudowany grill.

Kształty echem

Kształty echem

Geometryczne kształty tego przebudowany domu są powtarzane w beton patio i basen otaczają, który łączy również we wnętrzach z zewnątrz. Projekt grupa, która zawiera klucz Domy, basen środowiskach Jason Osterberger wzory, wzory i Randy Angell, przestrzeń zewnętrzna zawiera liniowy kominek i palenisko, które rozciąga się na fontannę architektonicznego.

Mod patio i Wall

Mod patio i Wall

Coś innego niż zwykły, gładki beton patio będzie wyglądać zajęty i konkurować z innymi ciekawymi elementami tej stoczni, podobnie jak ameba / szwajcarski ser ściany i kolorowych mebli ogrodowych. Krajobraz tej rezydencji Oregon zaprojektowana przez Anita Van Asperdt z LandCurrent i mieszanek nowoczesne szczegóły z otaczającym wzgórze.

Pływające bruk Z grysu

Pływające bruk Z grysu

Równomiernie umieszczone betonu układarki są zatopione w złożu grysu dla mieszaniny tekstury. Betonomieszarki można kupić lub odlewane na miejscu i wykonane w różnych kształtach i rozmiarach.

Małej przestrzeni rozwiązań

 Małej przestrzeni rozwiązań

Ponieważ townhomes i domy patio mają ograniczoną przestrzeń na świeżym powietrzu, warto mieć podłogi na zewnątrz, który jest prosty i łatwy do chodzenia. Nawet w małym podwórku, San Francisco oparte Bella Vita Garden Design fachowo włączone sadzenie na złotym kaktusa baryłkę, rzeźb i innych sukulentów. Niski mur pozwala widoki na pobliskie góry.

Z RPA

Konkretny patio zaprojektowana przez LevEco Architektów RPA z pokrywą wykonaną z IsoPine, który jest materiałem kompozytowym polistyren. Podobnie jak wielu nowoczesnych domach, podłoga betonowa jest na tym samym poziomie, co w domu, tworząc płynne przejście do stoczni.

 

You may also like