Skip to main content

Wspaniały połowie wieku nowoczesne mieszkania Design Ideas

Dlaczego połowie wieku Domy są Enduring Ulubiony

Co sprawia, że ​​autentyczne, w połowie wieku nowoczesne domy tak nieodpartym po tych wszystkich latach? Może to z powodu ich skrajnie uproszczony kształtach. Pomyśl eleganckie linie lub krzywe organiczne, często przerywane przez duże okna, które ujednoliconej wewnętrzne przestrzenie z wielkich zewnątrz.

Ruch projekt w połowie wieku, który rozpoczął się w 1940 roku i owinął się na początku 1960 roku, obchodzi mariaż formy i funkcjonalności przy minimalnym i często skromnie zaprojektowane mieszkalnej architektury i wystroju domu. Był to także okres, który zapoczątkował erę domowej przyjemności, która trwa do dnia dzisiejszego. Po raz pierwszy, średnie domów zaczęli personalizowania ich przestrzenie mieszkalne zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz, aby odzwierciedlić ich gust i styl życia. Może to święto siebie w domu, dlatego w połowie wieku nowoczesne domy są nadal ulubionym architektoniczny. Aby uzyskać naszą istotę oto następujące przykłady.

Uroczy Mid-Century Kabina

 Uroczy Mid-Century Kabina

Typowy mid-wieczny dom jest znany ze swojego pojedynczego piętrze i blisko do projektowania gruntowych często przerywane przez sizable okien. Jednak domów A-frame, jak ten opisywany na kabinie California Glamping Hub, były równie popularne jak drugich domów. To mieszkanie ma otwarty plan piętra, dwie kondygnacje z poddaszem górne stylu i oczywiście duże okna. Stoczni minimalny krajobrazu jest również zakorzeniona w estetyce połowy wieku. Przestrzeń na zewnątrz czuje się jakby przedłużeniem mieszkania z powodu fasada jest pokryta szkłem.

Klasyczny dwupiętrowym Mid-Century Modern House

 Klasyczny dwupiętrowym Mid-Century Modern House

Oto klasyczny rezydencja zbudowana w połowie wieku w 1951 roku, a ostatnio aktualizowany przez architekta Carib Daniel Martin. Na zewnątrz domu nosi kilka standardowych szczegółów klasycznym stylu. Należy zwrócić uwagę na duże skupiska okna, o niskiej nachylenia dachu dwuspadowego równolegle do elewacji z przodu, a mieszankę materiałów szalunkowych, cegła, drewno i metal, które dodatek wizualnie atrakcyjnych modeli i tekstur. Wnętrze dysponuje otwartym mieszka układ zwieńczona wysokie sklepienia.

Elegancki i nowoczesny Remodeled Ranch House

 Elegancki i nowoczesny Remodeled Ranch House

Profesjonalne dom flipper James sędzia przywrócił ten połowie wieku nowoczesne ranczo do dawnej, wspaniałej chwały. Niebieski i biały lakier wcisnął się na zewnątrz cegła. Elegancka darń stoczni i żwir w połączeniu ze stylowym matowego ogrodzeń wziąć domu za uroku na nowy poziom elegancji. Lukier na ten przysłowiowy ciastko jest wyjątkowo duża liczba ulica podejmowania to siedziba prawdziwym korkiem ruchu.

Rozwalony Mid-Century Nowoczesny Ranch House

 Rozwalony Mid-Century Nowoczesny Ranch House

Wbudowany w 1962 roku, to w połowie wieku nowoczesne piękno wspólne terrie O’Connor Realtors to nogi ranczo dom pełen Mad Men odwołania. Szklane ściany i clerestory okna zarówno znamiona farmerzy high-end, zalać wnętrze z naturalnego światła w ciągu dnia. Wnętrze oferuje otwartą koncepcję, która, jeśli nie jesteś w wiedzieć, stało się rzeczą podczas ruchu modernistycznego.

Woodland Home Zainspirowany Mid-Century Ski Chalet

Woodland Home Zainspirowany Mid-Century Ski Chalet

Powrót w 1950 roku, Scandinavian szyk był tak szeroko dostępne, jak to jest dzisiaj. Ta kabina połowie wieku zauważony na Glamping Hub, przypomina nordic schroniska narciarskiego. Jej zewnętrzna posiada dramatyczny Dach i strop wysokimi oknami. Te ostatnie żeni się wspaniały widok na zewnątrz z głównej krytym salonie. Pomost wykonany z cedru rzeźbi się bardzo przyjemny na zewnątrz pokoju, który jest idealnym miejscem na letnie posiłki lub kopanie plecach z gorącym cydru w upadku.

Mid-Century Ranch House

 Mid-Century Ranch House

Dom Ranch styl jest klasyczny połowie wieku. Niewielki dom jednorodzinny podłoga szybko stała się podstawą w południowej Kalifornii w 1940 roku, a następnie rozprzestrzenił się na wschód. Farmerzy jak ten przykład z Glamping Hub mają uderzające niskich profili ze względu na ich prawie płaski kątowy dachy i blisko do budowy podłoża.

Gorgeous Retro Remodel

 Gorgeous Retro Remodel

Oto kolejny wspaniały retro przebudować James Sędziego. Celem tego projektu było zachować oryginalny, modernistyczny urok siedziby za dodając brand spanking nowe szczegóły skorygować do epoki. Zwróć uwagę na mądrego wykorzystania paneli drewnianych listew. Te bezpośrednio w przedniej części domu, oferta cieniu i prywatności, a listwy na dachu ukryć nieatrakcyjne AC skraplacza-pomysłowe prawo? Każdy dom powinien mieć oświetlenie zewnętrzne. Tutaj zawieszka kula rozjaśnia numer ulicy w nocy, nadając trochę stylu Don Draper.

Mid-Century Dome dom zbudowany dla zrównoważonego życia

 Mid-Century Dome dom zbudowany dla zrównoważonego życia

Prawdopodobnie dom kopuła jest jednym z najbardziej wizjonerskich rodzajów połowie wieku, konstrukcji mieszkalnych. Architekt i wynalazca Buckminster Fuller pomyślany tych wysoce wydajnych Adobes dla zrównoważonego życia. Ich kulisty kształt sprawia, że ​​większość ich ślad poprzez zapewnienie bardziej znośny kwadratowy materiału niż w przypadku tradycyjnych domów. Te domy są zakrzywione również bardziej energooszczędne dzięki ich stosunek powierzchni do objętości.

To smoła doskonałym przykładem domu kopuły został zbudowany w 1953 roku Jest to historyczny arcydzieło nazwany słonecznika. Został on zaprojektowany przez Jamesa Dresser dawny uczeń Frank Lloyd Wright. Jedną z jego wyjątkowych cech zewnętrznych jest spiczasty, geometryczne okna, które pozwalają w naturalnym świetle blokując żrących bezpośrednie promienie. Ten film o akcji Tryb Nowoczesne Administrowanie siecią bardziej o tym jedynym w swoim rodzaju domu.

Mid-Century Modern Home z mnóstwem uroku

 Mid-Century Modern Home z mnóstwem uroku

Droga przed xeriscaping stała się rzecz, właścicieli mieszkających w ciepłych klimatach miał żwirowe pokryte jardów całym ’50, ’60 i ’70. Ten dom w połowie wieku przebudowany przez Jamesa Sędziego zawiera nowy krajobraz modernistyczny inspirowane dostosowaną do wysuszenia obszaru i parnej pogodzie.

Mid-Century Nowoczesny Butterfly dachu

 Mid-Century Nowoczesny Butterfly dachu

Dach motyl, który naśladuje kształt skrzydła owada, to kolejna wspólna cecha widać na niektórych domach w połowie wieku jak ten zauważony w Palm Spring Homes. Zewnętrzna funkcja zazwyczaj w połączeniu z wysokimi oknami, rozszerzone wnętrze wysokość sufitu do dramatycznych poziomach. Uwaga kolisty podjazd jednokrotnego podstawą dla dużych osiedli stać się covetable cechą przedmieść połowy wieku z sizable jardów.

Dom w połowie wieku Nowoczesna Dzielnica

 Dom w połowie wieku Nowoczesna Dzielnica

Istnieje wiele dzielnic w całym kraju wypełnione klasycznych domów midcentury niektóre przywrócone do dawnej świetności.

Arapahoe Acres w miasteczku o nazwie Englewood w stanie Kolorado jest jednym z przykładów. Budowa klasycznych mieszczańskich siedzib zamieszkują okolicę rozpoczęła się w 1949 roku i zawinięte w górę w 1957 roku.

Dzieło Franka Lloyda Wrighta głęboko inspirowany projektowany z tych domów jak to, na przykład, sfotografowany przez Butterbean. Dom ma niską przewieszonym dach i okna pokryte przód, zarówno znamiona mid-wiecznej architektury mieszkaniowej. Przyjrzeć się bliżej na fasadzie i zauważ, że struktura składa się z zbrojonych betonowych bloków okiennych i ram stalowych. Oba materiały budowlane zostały uznane za całkowicie nowoczesne w tym czasie.

Standardowe Mid-Century Modest Dom

 Standardowe Mid-Century Modest Dom

Wszelkie podmiejskiej dzielnicy, która ma co najmniej 75 lat ma kilka skromnych domów połowy wieku z tradycyjnych spiczastych dachach i załączonych garaży. Dodatkowe wyposażenie standardowe w tych strukturach, które były zazwyczaj mniej niż 1200 stóp kwadratowych, to okna obrazu i dobrze zaprojektowany, ale proste podwórku i podjazd.

Mid-Century Dom z płaskim dachem

 Mid-Century Dom z płaskim dachem

Palm Springs jest znany ze wspaniałych i luksusowych domów-mid-wiecznych niektóre z dachów płaskich, jak pokazano. Ważne jest, aby pamiętać, że domy z wykaszarki szczebla nadają się tylko do ciepłych klimatach. To dlatego, płaskie dachy nie zachęcają drenaż i są skomplikowane systemy rynnowe. Oba mogą być problemem, jeśli chodzi o obszary cztery pory roku, które zajmują się martwych liści i śniegu.

You may also like