Skip to main content

Modern Home Z zewnątrz zabudowy Współczesnej Życia

Współczesna Residences pełen Modern Style

Współczesna Residences pełen Modern Style

Kochamy tradycyjny, starsze domy, co zostało powiedziane, nie ma to jak pięknie zaprojektowanym nowoczesnego domu zbudowanego dla współczesnego życia. Pomyśl czyste linie, duże okna i wspaniały odkryte przestrzenie nabrać się z odpornych na suszę ogrody lub przyjemnych udogodnień z basenami do pokładów zewnętrznych. Jeszcze lepiej, jak te domy są w szerokiej gamie stylów i materiałów, które zadowoli każdego smakosza. Aby uzyskać sens, oto nasze ulubione przykłady nowoczesnych domów, każdy z nich jest gwiezdny pokaz współczesnej architektury.

Nowoczesne Ranch House z europejskim Vibe

Nowoczesne Ranch House z europejskim Vibe

To 4000 metrów kwadratowych, nowoczesny dom w stylu ranczo jest regularnym miejscem spotkań dla dzieci i wnuków przez właścicieli, zgodnie z Paige Elise wnętrz. To było istotne dla domu mieć ciepło, ale gładki europejski klimat. Jedną z cech, zaznaczenie tego pola jest wejście szkło przód. To sprawia, że ​​siedziba bardziej przyjazna wnosząc trochę wewnątrz na zewnątrz. Kamienne ściany są stare dotykowy świat, który zwiększa odwołanie krawężnik przy jednoczesnym zapewnieniu tych wewnątrz domu z prywatności. Nr domu jest kompletna bez pięknego krajobrazu. Tutaj odporna na suszę sukulenty i krzewów rodzimych do regionu zielonych rzeczy.

Energooszczędne Nowoczesne rzeka główna

Najlepsze nowoczesne domy są oszukane się z funkcjami oszczędzania energii, jak ten wspaniały przykład Stephen B. Jacobs Group. Ten elegancki siedziba znajduje się niedaleko rzeki Connecticut i charakter jego otoczenia została pamiętać w trakcie budowy. Na przykład, dom wykorzystuje słoneczne dni z jego głównych elewacje pokryte ekspansywnych oknami wychodzącymi na południe i zachód. Ściany zewnętrzne są również mocno izolowane w celu zwiększenia efektywności energetycznej w domu. Wreszcie, co jest punktem posiadania domu, jeśli nie sprawi, że większość swojego miejsca na zewnątrz? Tutaj, basen jest wliczone do schładzania i górny pokład off sypialni gwiazd oferuje widoki na rzekę.

Niestandardowe Modern Home Zbudowany do codziennego życia

Oto nowoczesna siedziba australijski zwyczajowo Styled Homes. Na spore okna pozwalają słońcu oświetlić każdy cal kwadratowy przestrzeni wnętrza w ciągu dnia. Jej dach skillion, które na trasach w kierunku tyłu, jest klasycznym przykładem architektury współczesnej. Przednia fasada łączy Przypisujemy EXTERIORS tekstur, w tym murze i siding. Adorujemy drewno fornir drzwi, lustra, które pokazane schody przez okno na drugim piętrze. Uwaga minimalną krajobrazu przerywane przez naturalnego kamienia ściany oporowej. Uzupełnia on w domu czyste linie i przemysłowych inspirowane z zewnątrz.

Nowoczesne Beton Beachfront Villa Zbudowany dla Powodzi

Architekci mogą dostać potężny twórczy betonem. Ta nowoczesna willa przy plaży udostępniane przez Glamping Hub jest przykładem pitch-perfect. Ponieważ struktura jest tak blisko oceanu, został zbudowany z betonu i innych materiałów, które wyróżniają się na powodzie. Ekspansywne okna i urocze drugi poziom pokładu zapewniają spektakularne widoki na wodę.

Nowoczesne domy zbudowane dla Stron

Wiele nowoczesnych domów są wszystkie firmy w przedniej i tylnej strony w tym przykładzie jak zwyczajowo Styled Homes. Każdy z tylnych okien mieć niezakłócony widok na dużym basenie. Nawet płot szkło wokół cechą jest przezroczysty. Zewnętrzne oświetlenie zwiększa przyjemność odkryty bez psują atmosferę.

Nowoczesne Home Made of Fair-Beton

Jeden z rodzaju domu pokazy Gottesman Architecture, jak piękne może być minimalizm w projektowaniu mieszkalnego z jej stosowania uczciwej twarzy betonu. Wskazówki, jak dom sprawia, że ​​większość z minimalnym nachyleniu działki za. Połowa nieruchomości służy jako ogród, jak pokazano na froncie, podczas gdy druga połowa pokazano po prawej stronie jest zarezerwowane dla 65-metrowy basen.

Tiny Modern Home Perfect for Outdoor Enjoyment

domy maleńkie ładowane z nowoczesnych udogodnień może być nasz ulubiony rodzaj nowoczesnych domach. Zamień swoje oczy do tej nieodpartej małej odwrotu zauważony na Glamping Hub. Wee rustykalnym inspirowane siedziba znajduje się w jednym z zewnątrz. Uwaga, jak to łączy z otoczeniem, dzięki przestronnym pokładzie dachu z wbudowanymi światłami LED oraz duże szklane drzwi przesuwne, które przekształcają się do wnętrza pomieszczenia świeżym powietrzu.

Starsze Dom przekształcony w nowoczesny przybytku

Starsze domy mogą być przebudowany na znośny nowoczesnych mieszkań jak dawnej siedziby Saltbox stylu. domy z epoki, takie jak te znane są ze swoich dachów spadzistych i drewnianych ramkach. Zespół Joshua Zinder Architektury i Wzornictwa utrzymane niektóre z elementów nostalgicznych powierzchowności, podobnie jak w shiplap inspirowane bocznicy, który przypomina desek drewnianych. Nowy dach skillion nie tylko wygląda nowoczesny, ale również stwarza więcej przestrzeni użytkowej wnętrza. Wykładania ścian z oknami to kolejny nowoczesny cecha. Zwróć uwagę na położenie okna na pierwszym piętrze; one maksymalizacji naturalnego światła bez utraty prywatności.

Klasyczny Gont Home Style w nowoczesnym wydaniu

Fani tradycyjnych struktur domu docenią ten nowoczesny skręcają na klasyczny gont stylu mieszkania przybrzeżnej udostępnionego przez Betsy Wentz, właściciel Studio B Wnętrz. Nad głównym wejściem są okna, które obejmują dwa piętra, oświetlając foyer i schody Wnętrze jest. Przyjrzyj się dobrze na osłonięte-w ganek i można zauważyć więcej okien podszewka pierwszym piętrze.

Rustykalny i Nowoczesny Dom

Najlepsze domy weekendowe powinien czuć się jak zaproszenie kryjówki, jak tego nowoczesnego przykład Justin Krzyston w Stonehurst zaprojektować i zbudować. Podłogi do sufitu okna pokazanych po lewej stronie i kuper domu otworzyć wnętrze na świeżym powietrzu. Dwa pokłady zewnątrz i bujne krajobrazu rzeczywiście stworzyć niezwykłą idealne warunki do wypoczynku. Oświetlenie zewnętrzne jest niezbędna do każdego współczesnego krajobrazu mieszkalnej. Tutaj, światła strategicznie rozmieszczone diody LED zapewniają prowadzący poświatę na chodnik i pokładów.

Zaktualizowany Mid-Century Modern Home

Era połowie wieku nadały ton nowoczesnym projektowaniu domu. Więc będziemy niedbały jeśli nie zawierają gwiazd przykład z okresu kultowego. Ten dom w Palm Springs został niedawno zaktualizowany przez pana Jamesa Sędziego odzwierciedla współczesne gusta. Po pierwsze, pralnia, który znajdował się na zewnątrz, został przeniesiony do środka. Następnie przestrzeń stoczni został rozszerzony na zewnątrz dzienny z ognisk gazu. Następnie bramkowania z obiektem nowoczesnym bramę drewno listwa i matowe szyby uderzył w górę uroku.

Skromny Nowoczesny dom zbudowany dla Country Living

Skromne domy mogą mieć również nowoczesny klimat. Ten nowoczesny kraj do domu przez wschodzące słońce Construction energooszczędnych ścian z izolacją z pianki. Talię rogu i taras przy sypialni maksymalizuje przyjemność odkryty. Oba składają się z odpornego na warunki atmosferyczne stanowisk cedrowych z wytrzymałego zwierzęcej ogrodzenia.

Współczesna architektura dla współczesnego Ranch House

Rośliny i drzewa, że ​​praca z dobrym wyglądem nowoczesnego domu jest kluczowym składnikiem dla pobudzenia domowej rozrywki. FormLA krajobrazu stworzył ten znaczący krajobraz pełen roślin, które rozwijają się w określonym regionie Ten nowoczesny dom na ranczo.

You may also like