Skip to main content

Nowoczesne betonowe brukarz chodnik Pomysły

Prefabrykaty lub odlewane na miejscu, te deski Zdefiniuj „Modern” dla domu

Nowoczesne betonowe brukarz chodnik Pomysły

Jest to przejście, które ma tendencję do domów łaska, która odbywa się w nowoczesnych i współczesnych stylów. Każda płyta chodnikowe, nazywany brukarz, jest wykonana z betonu ozdób, albo prefabrykatów lub odlewane na miejscu. Układarka zazwyczaj prostokątny; czasami kwadratowy; rzadko okrągła.

Wielki „tajne” tego stylu: można zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy na fachowców, ponieważ, w przeciwieństwie do kamienia naturalnego spacery, styl uzyskuje się przez umieszczenie i kontekstu . Innymi słowy, jeśli idziesz do wyglądu kwadratowych nawierzchni, 16″ betonomieszarki (lub ostoi, jak są one nazywane czasami) wystarczy. Wystarczy spojrzeć na West Seattle chodnik później w tej galerii zdjęć i zobaczysz co mam na myśli.

Ostoi całej trawnik

Do tego na zdjęciu owy wieku w nowoczesnym domu, układarki kontynuować wygląd architektury płaskiej i szerokie w domu. Wyglądają jakby należą tam. Jeszcze wyglądają również inny wystarczy, że wiemy, że jest to przebudowany w domu.

Jednym minusem tego podejścia „odskocznią” jest to, że sprawia, że ​​trawnik cięcia bardziej frustrujące.

Ultranowoczesny Concrete Paver Chodnik w kamień dekoracyjne

Ultranowoczesny Concrete Paver Chodnik w kamień dekoracyjne

Innym konkretnym brukarz wygląd, który często można zobaczyć: cztery gigantyczne prostokątne stropowe są otoczone szarą dekoracyjne skale.

Jest to atrakcyjny wygląd i taki, który dobrze współpracuje ze ścianą betonową, naturalnego drewna, bramy i xeriscaping.

To może być szalony, aby utrzymać cały ten dekoracyjne skale wolnego z liści i innego materiału organicznego. Tak, to najlepiej określają ten rodzaj przejścia w bardziej surowym klimacie.

Podwyższone Pre-Cast płyty betonowej Chodnik

Betonomieszarki nie zawsze muszą być osadzone w trawie lub odpoczynku w skale. Zdarza się, że lewituje układarka powyżej tej trawy lub skały, lub powyżej piasku, brudu, okrywowe, kamyczki, lub nawet innego betonu.

Tutaj kolor przyciemniane prefabrykowane Betonomieszarki zapewniają podwyższone chodnik do domu.

Rain-Glossy Beton Plac Chodnik przednia

Rain-Glossy Beton Plac Chodnik przednia

Prosty, ale skuteczny, nowoczesny chodnik beton, zbudowany przez profesjonalistów, ale taki, który można powielić dla własnego domu: 18-20 układarki kwadratowych odpoczynku w łóżku krajobrazu skały. Od Tierra Krajobraz, LLC, spółkę West Seattle, WA opartym na ten projekt nie działa tylko z estetycznego punktu widzenia, ale funkcjonalnie też jako ciasnych pomocą dystansowych, że nikt nie ma skoczyć z układarki do układarki jak żaba. To nawet wózkiem inwalidzkim.

Ponadto, jest to przejście, które można powielać ani z gładkiej twarzy lub kruszywa twarzy 16″ betonomieszarki znaleźć na Home Depot.

Nowoczesne Beton Chodnik Częściowa Grass and rock

Nowoczesne Beton Chodnik Częściowa Grass and rock

Powieść, fascynujący chodnik w tylnej części domu Denver okrakiem dwóch światów: zielonej, soczysty, organiczny świat pluszowej trawnik, wraz z ostrym, szary, nieorganicznej świata krajobrazu kamienia. Jest to zaskakująco genialny sposób, aby wyciągnąć te dwie odmienne strefy razem. Ten pomysł pochodzi od Mile High krajobrazu, LLC, spółki krajobrazu Denver, CO opartej.

Proste Nowoczesny Eichler prefabrykatów betonowych Chodnik

Proste Nowoczesny Eichler prefabrykatów betonowych Chodnik

Ten konkretny brukarz chodnik jest najbardziej oszczędna i prosta wersja wszystkich innych chodników przedstawionych w tym artykule. To zdobi przód połowy wieku nowoczesny Eichler domu. Chociaż nie mogę stwierdzić, czy jest to naprawdę okres (prawdopodobnie nie, ze względu na doskonały stan betonie – brak pęknięć), ten typ chodnik jest absolutnie prawdą czasów.

Ta grafika pochodzi z Rebecca González ma doskonałą blogu, Mid-Century Nowoczesnej przebudować, zawierające Home Walk-through, retro opinie Sklep i aktualizacje przebudować własnej połowie wieku nowoczesnym.

Odporny na suszę Nowoczesne Prefabrykaty betonowe Chodnik projekt

 Odporny na suszę Nowoczesne Prefabrykaty betonowe Chodnik projekt

Rebecca Gonzalez od połowy stulecia Nowoczesna przebudować uderza ponownie, ale tym razem to jej własny dom. Kot Annie relaksuje na krajobrazu suszę odporne których brzegi prefabrykatów betonowych układarka chodnik.

Ten brukarz-wewnątrz-kamienia wygląd, często towarzyszą sukulentów, to klasyczny wygląd. Zauważ też, jak Gonzalez zatacza się układarki uniknąć sztywny wygląd.

 

You may also like