Skip to main content

Clever Przedpokój Decor Pomysły – Jak Amp Up stylem z korytarza

Tylko dlatego, że sala nie jest „pokój” w tradycyjnym sensie, nie znaczy powinno być zaniedbywane. Twój korytarz jest pierwszą rzeczą, goście zobaczyć, kiedy przyjechać, więc nadaje ton reszcie domu. Chcesz stworzyć przestrzeń, która przemawia do projektowania wrażliwości, a jednocześnie funkcjonalne i przytulne. Brzmi jak trudne zadanie, ale przy odrobinie pomysłowości można stworzyć piękną drogę z dużą ilością osobowości.

Być zorganizowanym

Wykorzystać każdy cal kwadratowy. Tylko dlatego, że brakuje przednią hali szafie lub nie mają miejsca na kredensie, nie znaczy, trzeba wrzucić swoje rzeczy na pierwszej powierzchni widać. Weźmy przykład z bloga i „Szczegóły pakietu jak najwięcej funkcji, jak to możliwe” z organizacji naściennej. Kapryśny znak lub ulubiony kawałek grafika oczaruje każdego, kto nie dzieje się.

Tworzenie galerii Mur

Niektórzy mogą zobaczyć pusty korytarz, ale widzimy galeria prostu czeka się stało. Wiszące portrety rodzinne, zdjęcia i grafika to proste rozwiązanie, aby dać droga osobistego kontaktu. Wybór koordynujących ramek w jednym kolorze, jak widzimy w tym długim korytarzu od stylu w domu, tworzy spójny wygląd.

Idź Bold Z paski tapety

Szukasz niezawodną sposób, aby natychmiast ożywić? Pokład wasze hale w paski. Czarno-biały jest klasyczny. Lub bawić się z kombinacji kolorów zabawa za dodatkową pop. Dla najemców i niezdecydowanych typów? Jest zdejmowane tapety! (PS Oto 10 marki peel-and-Stick należy wiedzieć).

Dodaj obrazek Ledge

Gołe ściany są prosząc o pizzaz. Obraz półka jest doskonała! Poza tylko zdjęć, można wyświetlić bibeloty i sensowne Momentos. Chcieć więcej? Zwiększenia efektu oprawione odbitki.

Take It w nowoczesnym Direction

Fan nowoczesnych estetyki? Uzupełniające neutralne barwy, gładki podłogowe, wzory geometryczne i kurator elementy akcent wytworzeniem chłodnego współczesnym przepływu. Potrzebujemy miejsce na zapas rzeczy? Zmienne w ławce przechowywania.

Bądź zwięzły z ekwipunku

Powiedzieć „bonjour” na to paryski inspirowane korytarzu. Białe ściany i lekkie drewniane podłogi są czyste łupków. Tchnąć typowo francuskim z burzliwą biegacza, kwitną wypełnione wazonie i Oprawiona. Très chic!

Poszerzyć przestrzeń z lustrami

Okrągłe lustro i wąska konsola są najlepszym przyjacielem mieszkaniu Mieszkańca jest. Ale nie wierz nam na słowo. Powitanie przedpokoju tej podkładce kawalerskim, zaprojektowany przez Nicole Watts, jest niezaprzeczalny dowód.

Ożywiać rzeczy z muru Botanicznym Nakrycia

Niezgrabne układy często wpadają w nieładzie, jak walczyć do domów właściwie je wyznaczyć. Wyzwanie przyjęte! Ubierz szarej hali ze śmiałym botanicznego pokrycia ścian. Pomyśl: Verdant winorośle, palmy, liści banana, a flirty kwiatowy.

Ustanowić obszar dywan

Długi, wąski korytarz? Ustanowiły dywan obszarze lub, bardziej precyzyjnie, biegacz go zdefiniować i dodać ciepła. Daj swojej przestrzeni splash ziemistym farby, następnie warstwa grafika i zawieszane świateł. Wreszcie, należy przyjąć ją do następnego poziomu z kilku roślin.

Hang drewniane Haki

Funkcja spotyka się formę  i  modę w tej pozycji przez nad oceanem. Płaszcze tuck w szafie i powiesić przedmiotów, takich jak pojemników i kapelusze na okrągłych drewnianych haczyków. Te piękności są od Muuto. Można też zdobyć stylowe zestawy z CB2 i Etsy.

You may also like