Skip to main content

Creative bendrų idėjų miegamasis modernus Kids kambaryje

Creative bendrų idėjų miegamasis modernus Kids kambaryje

Juokiasi … verkia … žaisti … kovoti. Bendrą Giminystės miegamasis yra veiklos ir poreikių avilys. Ir tai reiškia, kad ten daug tėvams spręsti kuriant savo vaikų bendras miegamasis. Su dvigubai besivystančių asmenybių ir poreikių sumos (ar daugiau), tai dažnai nelengvas uždavinys tėvams, kad tilptų saugojimo vietos ir individualų stilių kiekvienam vaikui.

Štai keletas naudingų patarimų, kaip įveikti bendrus projektavimo iššūkius ir sukurti laimingą ir funkcionalią vietos jūsų jaunais kambariokai.

Creative bendrų idėjų miegamasis modernus Kids kambaryje

Kurti berniukas ir mergaitė Dvivietis kambarys

Projektavimas kambarį brolis ir sesuo neturi būti sudėtinga. Iš tiesų, tai turbūt lengviausias uždavinys įveikti planuojant bendrą kambarį.

Jūsų pirmasis žingsnis yra pasirinkti pagrindinės spalvų paletę pagrindinių elementų kambarys (sienų, kilimų, baldų), kuris yra neutralios lyčių atžvilgiu … ir, jei jie pakankamai suaugę, kad varpelių, kad kiekvienas broliai ir seserys duoda nykščius aukštyn. Spalva combo, pavyzdžiui, balta ir pilka, turkio ir balta arba pirminių spalvų derinys gerai veikia tiek berniukams, tiek mergaitėms.

Norėdami papildyti savo pagrindinius paletę, sluoksnis papildomas spalvas ir modelius viršuje, kad. Pavyzdžiui, pilkos ir baltos spalvos kambarį, pabandykite kirčiavimo su geltonais aksesuarų. Už modelius, atsiremti į priekį juostelėmis, ševrono ar kietosios medžiagos, esant dideliam geometrinės formos (-ų).

Renkantis baldus, pasirinkti baldų su švarios linijos ir tai ne tematikos (ignoruojama sportiniam automobiliui arba Miegančioji gražuolė lovos) bei su jais susieti neutralių spalvų pagrindai, pavyzdžiui, lempas ir langų gydymo.

Įdomus dalis sukurti super įdomus miegamasis savo jaunas vados yra accessorizing ir pritaikyti dizaino elementus, kad atitiktų jų jaunieji asmenybes. Pasirinkite dizaino elementus, kurie daro kambarį jaustis kaip ji priklauso abu. Pritaikyti priedai visoje patalpoje, pavyzdžiui, sienos menas arba polimerinės dangos kabliukų. Marquee žibintai su jų vardais ar pirmas inicialas pridėti energijos ir jaudulio pasipriešinimo bet erdvėje. Be to, subtiliai Pridėti lyties konkrečias temas vieno ar dviejų priedų, tačiau laikyti juos spalva derinama. Pavyzdžiui, kai accessorizing su raudona, pabandykite mesti pagalvę su raudonu gaisro variklio jam ir pagalvę su raudonu gėlių ar širdies jai. Sandėliavimas, kad papildo projektavimo sistemą, bet specifinis kiekvienos lyties (manau anglis berniukams ir geltonos mergaitėms) taip pat gali vientisai traukti kambarys kartu.

Kurti Kambarys įvairaus amžiaus

Kartais jos ne tik Džeremis ir Sara, kad jums reikia, kad tilptų, bet 3-metų Jeremy A ir 4 mėnesių amžiaus Sara tikrai gali pridėti kitą dizaino nerimo sluoksnį.

Pirmas dalykas, kurį reikia spręsti, yra baldai išdėstymas. Jei jūs turite kūdikį, yra tikimybė, jūs būsite ir iš naktį kambaryje linkę kūdikiui. Jei įmanoma, įdėkite savo lovos priešingomis kampuose ar sienos su lovelę yra labiausiai prieinama prie durų. Akivaizdu struktūrinių elementų, tokių kaip langai ir šildytuvai gali diktuoti kitaip, bet jūsų projektavimo tikslas yra suteikti kiekvienam vaikui patogiausią miegas be vieno bunda kita.

Creative bendrų idėjų miegamasis modernus Kids kambaryje

Kurti žaidimų aikštelė, kad abu broliai ir seserys gali mėgautis net tuo pačiu metu, yra super naudingas, ypač pavargę Mommies ir tėveliai. Grindų kilimėliai, pagalvėlės ir minkštas didesnių daiktų, pavyzdžiui, arkliukas arklys ir palapinės puikiai apibrėžti plotą ir įdomus tiek žaisti. Užveskite vyresnis vaikas žaislus prieinamose sandėliavimo konteineriai, tačiau didesnis nei grindų, kad jūsų jauniausias negali lengvai Paliesk.

Pavyzdžiui, ar tai lentynoje, sandėliavimo kubelių arba sienos vienetas, padėkite kūdikių draugiškus žaislus ir daiktus ant apatinių lentynų. Jūsų bamblys ar vyresnis vaikas gali stovėti ir pasiekti, kad Lego krepšelį.

Įtraukti elementus, kad parodyti savo vaikams savo didėjanti šeima. Nuotraukos iš vaikų kartu, įrėminti handprints, kai jie kiekvienas buvo naujagimiai paskatinti juos vertiname savo jaunesnįjį arba vyresni broliai ir seserys, o pridedant šiltą šeimyninę atmosferą savo miegamajame.

Kurti pakankamai sandėliavimo dviejų ar daugiau

Rasti viename kambaryje vietos dvigubai daugiau baldų ir saugojimas yra viena iš labiausiai varginantis užduotis kuriant bendrą kambarį. Tai kur jūsų išradingumas ir redagavimo akių reikia spardyti į didelio greičio. Mažiau yra tikrai daugiau bendro miegamajame, nes yra daugiafunkcinis ir bendra konstrukcija.

Kaip pradinio, pasirinkdami supaprastintą baldus yra labai svarbu išlaikyti kambario jausmas toks erdvus, kaip įmanoma ir leidžia saugoti ir žaisti. Jei jūsų vaikai yra pakankamai senas, dviaukštės lovos visada puikus pasirinkimas. Ar L-formos arba vertikali, dviaukštė lova yra veiksmingas panaudojimas Erdvės ir dažnai turi įmontuotą saugojimo apačioje.

Kalbėdamas apie … po lova saugojimo, pavyzdžiui, sudedamųjų stalčiai visada naudinga sukurti daugiau vietos ir gali turėti sezoninių arba riboto naudojimo daiktus. Sandėliavimo komodos su pagalvėlėmis gali būti naudojamas kaip sėdynės į žaisti stalo taip pat nuslėpti žaislų kalną. Sienos blokas su stalčiais gali traukti dvigubą pareigą kaip odininkas ir stalu.

Lentynos yra super patogu žaislų organizacijos, nes ji neužima daug vietos ir gali būti dedamas virš indaujos, rašomieji stalai, net aukščiau už vargu ar naudojamų daiktų duris. Panašiai pateikimo knygų lentyną už lovos kojos neužima vertingų sienos erdvę ir net gali suteikti jums kitą paviršių šalia lovos lempa ar nakties knygoje.

Drabužių, sienų ir durų kabliai yra naudingi kiekvienam dieną eiti į daiktų. Į spintą, įrengti du strypus (ty dvigubai kabantys), todėl kiekvienas vaikas gali turėti atskirą kabo erdvėje.

Nepriklausomai nuo jūsų dizaino iššūkis, kuriant bendrą kambario jūsų mažiesiems, jei jums laikytis išradingas, efektyvių, įdomus ir kūrybos pasirinkimų, jūs, be abejo, sukurti miegamasis jūsų vaikai bus meilė!

Kaip jūs ketinate sukurti savo vaikų miegamasis?

You may also like