Skip to main content

Creative Shared Guļamistabas Idejas moderna Bērnu istabā

Creative Shared Guļamistabas Idejas moderna Bērnu istabā

Smejas … raudāšana … spēlē … cīnās. Koplietošanas brālis guļamistaba ir bišu strops darbības un vajadzībām. Un tas nozīmē, ka tur ir daudz vecākiem risināt, veidojot savu bērnu kopīga guļamistaba. Ar divkāršu (vai vairāku) attīstās personību un vajadzībām, tas bieži vien ir grūts uzdevums vecākiem, lai pielāgotos uzglabāšana, telpu un individuālu stilu katram bērnam.

Šeit ir daži noderīgi padomi, lai pārvarētu kopīgos dizaina problēmas un izveidot laimīgu un funkcionālu telpu jūsu jaunajiem istabas biedriem.

Creative Shared Guļamistabas Idejas moderna Bērnu istabā

Izveidojot puika un meitene ir kopējā istabā

Projektēšana telpa brāli un māsa nav jābūt grūti. Faktiski, tas ir iespējams, vienkāršākais uzdevums pārvarēt plānojot kopīgu telpu.

Jūsu pirmais solis ir izvēlēties pamata krāsu paleti galvenajiem elementiem telpā (sienas, paklāja, mēbeles), kas ir dzimumu neitrāla … un, ja viņi ir pietiekami vecs, lai piebalsot, ka katrs brālis dod thumbs up. Krāsu kombinācijas, piemēram, balta un pelēka, tirkīza un balta vai sajaukumu pamatkrāsām strādā labi gan zēniem, gan meitenēm.

Lai papildinātu savus pakārtotos palete, slānis papildu krāsas un rakstus uz augšu, ka. Piemēram, pelēkā un baltā telpā, mēģiniet akcentējot ar dzeltenām piederumiem. Par modeļiem, liesās pret svītrām, skujiņa vai cietvielas ar lielu ģeometriskās formas (-iem).

Izvēloties mēbeles, izvēlēties mēbeles ar tīras līnijas, un tas ir ne-tēmu (izvairīties no sacensību automašīnu vai Sleeping Beauty gultas), un pārī ar neitrālu krāsu essentials, piemēram, lampas un logu ārstēšanu.

Aizraujošā daļa radīt super jautru guļamistaba savu jauno vaislas tiek piederumu un pielāgot dizaina elementus, lai atbilstu viņu budding personības. Izvēlieties dizaina elementi, kas padara telpu justies kā tas pieder abiem. Personalizējiet piederumus visā telpā, piemēram, sienas māksla vai drēbju āķiem. Slīdošā lukturi ar to nosaukumiem vai pirmo uzsākšanu pievienot pop enerģiju un aizrautību jebkurā telpā. Tāpat smalki pievienot dzimumu specifiskas tēmas vienā vai divās piederumiem, bet saglabāt tos krāsu koordinēta. Piemēram, ja piederumu ar sarkanu, mēģiniet mest spilvens ar sarkanu ugunsdzēsēju mašīna viņam un spilvens ar sarkanu ziedu vai sirds viņai. Uzglabāšana kas papildina dizaina shēmā, bet kas katram dzimumam (domāju ogles zēniem un dzeltena meitenēm), var arī nemanāmi vilkt istaba kopā.

Izveidojot Room dažādu vecumu bērniem

Dažreiz tā ne tikai Jeremy un Sarah, kas jums ir nepieciešams, lai pielāgotos, bet 3 gadus vecs Jeremy un 4 mēnešus vecs Sarah var noteikti pievienot citu slāni dizaina nemiers.

Pirmā lieta, lai risinātu, ir mēbeles izkārtojumu. Ja jums ir bērns, iespējams, jūs būsiet, un ārā no istabas naktī mēdz bērnam. Ja iespējams, novietojiet savu gultas pretējos stūros vai sienām ar gultiņa ir visvairāk pieejami durvīm. Acīmredzot strukturālie elementi, piemēram, logiem un sildītājus var diktēt citādi, bet jūsu dizains mērķis ir dot katram bērnam visērtāko naktsmieru bez vienas nomoda otru.

Creative Shared Guļamistabas Idejas moderna Bērnu istabā

Radot rotaļu laukums, ka abi brāļi un māsas var baudīt, pat vienlaikus ir super noderīga, jo īpaši attiecībā uz nogurušiem mommies un daddies. Grīdas paklāji, spilveni un mīkstie lielāki priekšmeti, piemēram, šūpošanas zirgu un teltis ir ideāls iezīmēt teritoriju un jautri, lai gan spēlēt. Ievietojiet sava vecākā bērna rotaļlietas pieejamos uzglabāšanas konteineros, bet augstāks nekā grīdas, lai jūsu jaunākais nevar viegli Pieskaries tam.

Piemēram, vai tas ir grāmatplaukts, uzglabāšanas kubiņu vai sienas vienība, ievietot bērnu draudzīgas rotaļlietas un priekšmetus par zemāku plauktiem. Jūsu toddler vai vecāks bērns var stāvēt un sasniegt grozā Lego.

Ietver elementus, kas parāda saviem bērniem savu pieaugošo ģimeni. Fotogrāfijas bērniem kopā, ierāmētas roku nospiedumus, kad viņi katrs bija jaundzimušie mudinātu viņus novērtēt savu jaunāku vai vecāku brāli, pievienojot siltu ģimenes atmosfēru savā guļamistabā.

Radot plašas uzglabāšanas diviem vai vairākiem

Meklējot vietu vienā telpā divreiz tik daudz mēbeļu un glabāšana, ir viens no visvairāk biedējošu uzdevumu, veidojot kopīgu telpu. Tas ir, ja jūsu atjautību un rediģēšana acs ir nepieciešams, lai kick augstas rīkiem. Mazāk ir noteikti vairāk kopīga guļamistaba, kā tas ir daudzfunkcionāls un dalīta dizainu.

Kā bāzes, izvēloties racionalizēta mēbeles, ir būtiska, lai saglabātu sajūtu, telpas tik plaši, cik vien iespējams, un ļauj glabāšanai un atskaņošanai. Ja jūsu bērni ir pietiekami vecs, divstāvu gultas vienmēr ir lieliska izvēle. Vai L-formas vai vertikāli, divstāvu gulta ir efektīvs telpas izmantošanu un nereti ir iebūvēts uzglabāšanai zem.

Runājot par … zem gultas uzglabāšanai, piemēram, saliekamās atvilktnēm vienmēr noderīga, radot vairāk vietas, un var turēt sezonas vai ierobežotas lietošanas priekšmetus. Uzglabāšanas lādes ar spilveniem, var izmantot kā sēdekli uz play tabulu, kā arī slēpt kalnu rotaļlietas. Sienas bloks ar atvilktnēm, var vilkt dubultā nodokļa kā kumodi un rakstāmgaldu.

Plauktu ir super ērti rotaļlietu organizācijā, jo tas neaizņem daudz vietas, un to var novietot virs kumodes, rakstāmgaldi, pat virs durvīm diez izmantoto pozīcijas. Līdzīgi, ievietojot grāmatplauktu pie gultas kājgalī neaizņem vērtīgo sienu vietu un var pat sniegt jums citu virsmu pie gultas uz lampu vai nakts grāmatu.

Par apģērbu, sienu un durvju āķi ir noderīga ikdienas go-uz posteņiem. Jo skapis, uzstādīt divus stieņus (ti dubultā piekariņš), lai katrs bērns var būt atsevišķu karājas telpu.

Neatkarīgi no jūsu dizaina izaicinājums, veidojot kopīgu telpu saviem mazajiem, ja jūs stick ar atjautīgs, efektīvām, jautru un radošu izvēli, jūs bez šaubām radīt guļamistaba jūsu bērni būs mīlestība!

Kā jūs plānojat veidot savu bērnu guļamistabā?

You may also like