Skip to main content

Creative Zdieľané Spálňa Nápady pre izby modernom detskom

Creative Zdieľané Spálňa Nápady pre izby modernom detskom

Smeje sa … plač … hrať … bojovať. Zdieľaná súrodenec spálňa je úľ činnosti a potrebám. A to znamená, že je tu veľa, aby rodičia riešiť pri vytváraní spoločnej spálni svojich detí. S dvojnásobným množstvom (alebo viac) z vyvíjajúcich sa osobností a potrieb, je to často skľučujúca úloha pre rodičov, aby ubytovať skladovanie, priestor a individuálny štýl každého dieťaťa.

Tu je niekoľko užitočných tipov, ako prekonať bežné konštrukčné problémy a vytvoriť šťastnú a funkčný priestor pre vaše mladých ľudí.

Creative Zdieľané Spálňa Nápady pre izby modernom detskom

Vytvorenie Chlapec a dievča spoločnej miestnosti

Navrhovanie priestor pre brata a sestru nemusí byť náročné. V skutočnosti je to asi najjednoduchšie výzva prekonať pri plánovaní zdieľaný priestor.

Vaším prvým krokom je zvoliť základný farebnej palety pre hlavné prvky miestnosti (steny, koberec, nábytok), ktorý je rodovo neutrálne … a ak sú dosť starý na to, přizvukovat, že každý súrodenec dáva palec hore. Farebné kombá, ako je biele a sivé, tyrkysovej a bielej alebo zmesí základných farieb fungujú dobre pre chlapcov i dievčatá.

Pre doplnenie svoje podkladové palete vrstiev komplementárne farby a vzory na vrchole, že. Napríklad v šedej a bielej miestnosti, skúste accenting so žltými doplnkami. Pre vzorky, prikláňať k pruhy šípové alebo pevné látky s veľkým geometrickým tvarom (y).

Pri výbere nábytku, rozhodnúť sa pre nábytok s čistými líniami a to je non-themed (vyhýbať pretekárskeho vozidla alebo Šípková Ruženka postele) a spárovanie s neutrálnymi farebnými základy, ako sú lampy a liečby okná.

Vzrušujúce časť vytváranie super zábava spálňu pre mladú plodu je accessorizing a prispôsobenie dizajnové prvky, aby zodpovedali ich nádejné osobnosti. Vyberte dizajnové prvky, ktoré robia v miestnosti pocit, že patrí do oboch z nich. Prispôsobte príslušenstvo v celej miestnosti, ako sú obrazy na stenách alebo háčiky. Stan svetla s ich menami alebo iniciálka pridať pop energie a vzrušenie do akéhokoľvek priestoru. Rovnako tak nenápadne pridať medzi pohlaviami špecifické témy v jednom alebo dvoch doplnkov, ale udržať je farebne zladený. Napríklad keď accessorizing s červenou, skúste hodiť vankúš s červeným požiaru motora pre neho, a vankúš s červenou kvetinu alebo srdca po nej. Storage, ktorá je komplementárna k systému dizajnu, ale špecifické pre obe pohlavia (myslím uhlia pre chlapcov a žltá pre dievčatá) možno tiež bez problémov vytiahnuť spoločnú izbu.

Vytvorenie miestnosť pre rôzne vekové kategórie

Niekedy to nie je len Jeremy a Sarah, že je potrebné vyhovieť, ale 3-ročný Jeremy a 4 mesiace starý Sarah môže určite pridať ďalšiu vrstvu dizajnu úzkosti.

Prvá vec k riešeniu je rozloženie nábytku. Ak máte dieťa, je pravdepodobné, budete mať dovnútra a von z miestnosti v noci inklinovať k dieťaťu. Pokiaľ je to možné, umiestni svoje postele v protiľahlých rohoch alebo stien s betlehem je najdostupnejšou k dverám. Je zrejmé, konštrukčné prvky, ako sú okná a radiátory môžu diktovať, inak ale váš návrh Cieľom je poskytnúť každému dieťaťu najpohodlnejšie spánok bez toho jeden bdelom druhého.

Creative Zdieľané Spálňa Nápady pre izby modernom detskom

Vytvorenie kútik že obaja súrodenci môžu užiť aj súčasne, je super užitočné, najmä pre unavené mamy a otcovia. Rohože, vankúše a mäkké väčšie predmety, ako hojdací kôň a stany sú ideálne načrtnúť oblasť a zábavu pre oboch hrať. Nabehnutí staršieho dieťaťa hračiek prístupných zásobníkov, ale vyššie ako na zem, takže váš najmladší nedá ľahko sa ho dotknúť.

Napríklad, či už je to na polici na knihy, skladovanie kocky alebo na montáž na stenu, miesto vhodné pre deti hračky a predmety na spodnej police. Vaše batoľa alebo staršie dieťa môže stať a dosiahnuť na kôš Lego.

Obsahovať prvky, ktoré ukazujú svojim deťom ich rastúcej rodinu. Fotografie detí spolu, zarámované odtlačky o tom, kedy každý z nich boli novorodenci povzbudiť je oceniť ich mladšieho či staršieho súrodenca, zatiaľ čo pridávanie vrelú rodinnú atmosféru spálne.

Vytvorenie dostatok úložných priestorov pre dva alebo viac

Nájdenie jedna miestnosť pre dvakrát toľko nábytku a skladovanie je jedným z najzložitejších úloh pri navrhovaní zdieľaný priestor. To je miesto, kde vaše vynaliezavosť a strih oko musieť kopať na plné obrátky. Menej je rozhodne viac v zdieľanom spálni, pretože je multifunkčný a zdieľané dizajnu.

Ako základ, výberom efektívnejšie nábytku je dôležité, aby v miestnosti pocit, priestranný, ako je to možné a umožňujú ukladanie a prehrávanie. Ak vaše deti sú dosť staré, palandy sú vždy vynikajúca voľba. Či už v tvare písmena L alebo vertikálne, poschodová posteľ je efektívne využitie priestoru a často má vstavaný skladovanie pod ním.

Keď už hovoríme o … úložný priestor pod posteľ, ako vysúvací šuplíky, je vždy užitočné pri vytváraní viac priestoru a pojme sezónne alebo obmedzené predmety použitia. Skladovacie truhlice s vankúšikmi možno použiť ako sedadlo na hrací stôl, rovnako ako zakryť horu hračiek. Stena jednotka so zásuvkami môže vytiahnuť dvojitú povinnosť ako bielizník a písacím stolom.

Regály je super výhodné pre organizáciu hračiek, pretože nezaberá veľa miesta a môže byť umiestnená nad komody, stoly, a to aj nad dverami pre sotva používaných predmetov. Rovnako tak umiestnenia poličky na nohách postele nezaberá cenné miesto na stene, a dokonca môže dať iný povrch pri posteli pre lampy alebo nočný knihy.

Na odevy, stenové a dverové háky sú užitočné pre každodenné go-to predmety. V skrini, nainštalovať dve tyče (tj dvojité zavesenie), takže každé dieťa môže mať samostatný zavesenie priestor.

Bez ohľadu na svoj dizajn výzvu, pri vytváraní zdieľanej priestor pre vaše deti, ak sa budete držať vynaliezavý, efektívny, zábavné a kreatívne voľby, budete nepochybne vytvoriť spálni vaše deti budú milovať!

Ako mienite navrhnúť spálne vašich detí?

You may also like