Skip to main content

Dekoravimo Patarimai romantiškam Miegamojo

Dekoravimo Patarimai romantiškas miegamasis dizaino idėjos

Įrašyta romantišką nuojauta į jūsų miegamąjį neturi reikšti iš RUFFLES arba rausvos perteklių (nebent tai yra jūsų idealus tinka romantiškai atrodo), bet tai nėra reiškia minkštos tekstūros, puošnios paliečia ir bendrą prabangią atmosferą.

Čia yra devynios miegamieji, rodantys, kaip gauti romantišką stilių teisę.

Puošnus Lubų Tvirtinimo

Vienas būdas pridėti trumpąją romantikos į savo miegamąjį yra spalvingas, puošnus lubų šviestuvas, pavyzdžiui, aukso spalvos liustra parodyta čia. Naudojant pakabukas žiburiai, būgno formos atspalvių, ir mielas lempa yra ir kitų būdų pridėti romantišką švyti į savo miegamąjį. Jei jūsų viršutinę šviesą turi dimmer jungiklį, kad netgi geriau-juk romantiškas stilius yra visa informacija apie dalijantis romantiškas akimirkas su savo partneriu.

Rožinės arba raudonos akcentais

Nors per daug raudonos virsta miegamasis įmantrus ir per daug rožinė gali būti sacharino saldus, raudono, rožinės prisilietimas ar tiek prideda romantika su kitais neutralios spalvų schemą. Ieškoti keletą akcentų rožių raudonų ar lūpų rožinė-mesti pagalvės, Lobizmas antklodės, maži baldai, Gėlės, arba Abażury yra visi duomenys.

Spalva Tai Romantiškas

Nors nėra aiškiai apibrėžta romantiška spalvų schemą, dažniausiai norėsite klijuoti švelniomis spalvomis ir gana ribotos paletės. Kreminė balta, skaistalai rožinė, whispery pilka, ir pastelinės persiko yra plačiai naudojami romantiškų kambarių, nors visada galite pakeisti arba pridėti savo mėgstamas spalvas. Vis dėlto, labai šviesus arba tamsus atspalviai nėra geriausias rungtynės romantišką stilių, todėl, jei jie yra spalvų, kad skambinti jums, juos naudoti kaip akcentus, o ne kaip savo miegamajame pagrindinės paletės.

Romantiškas Patalynė

Romantiškas miegamasis yra minkštas miegamasis, ir niekur tai, kad ryški kaip ant lovos. Raukytą lova sijonas, storas šalikas ar antklode, minkšti lapai, ir daug Shams, pagalvės, ir mesti pagalvės paversti savo lovą į romantišką rojus dviejų. Įrodyti, tiesiog pažvelgti į gražių lova parodyta čia išvaizdą. Minkštas, malonus ir tik šiek tiek perdėta: puikiai romantiškas.

spalvingas Pagalvėlė

Jei norite pridėti tik vieną romantišką prisiliesti prie savo miegamajame, padaryti jį puošnus galvūgalio. Plush apmušalai, dosniam dizainas, išskirtiniu spalva ir spalvingi stiliaus padaryti galvūgalio čia parodyta nugalėtojas, tačiau yra beveik neribotos galimybes. Tiesiog neužmirškite, kad jūsų romantiška Pagalvėlė turėtų padaryti pareiškimą; paprastas medinis Pagalvėlė veikia daugelį kitų dekoravimo stilių, bet ne šį vieną.

lova su baldakimu

Keletas dalykų pasakyti romantika panašaus lova su baldakimu. Nesvarbu, ar norite visą baldakimu, kad uždengia visą savo lova, arba tik baldakimu kokia yra parodyta čia užuomina, ten kažkas neabejotinai jausmingas apie šilkiniai audinio Puoštas aplink miegamosiose patalpose. Jūs netgi galite padaryti savo paprasta baldakimu-tiesiog sustabdyti didelį siuvinėjimo lankelis iš per savo lovos galvos lubų, tada pridėti permatomo audinio lankas su segtukais ar klipus. Išdėstyti grakščių portjeras aplink savo lovą anketa galvūgalio audinio, ir voila, turite čia miela išvaizda parodyta.

Antikvariatas

Jūs neturite papuošti visą savo kambarį antikvarinių romantišką stilių, ir jums net nereikia naudoti originalias antikvarinius daiktus, tačiau jūs norite bent gabalėlį ar du su neabejotinai seno stiliaus, puošniais žavesio. Eiti su puošnūs raižyti lova kaip parodyta čia arba pasirinkti antikvariniai kajakais ar odininkas duoti savo miegamajame romantišką atmosferą.

styginiai Šviesos

Styginių žibintai yra ne tik švenčių dienomis. Nenorite wrap savo miegamąjį ryškių spalvų ar mirksinčių lempučių, bet vieną eilutę iš baltų šviesų yra gana romantiškas. Wrap šviesas aplink savo pakoja ar galvūgalio arba pynimo juos per užuolaidų lazdele, staktos, ar net visoje per savo lovos lubų. Gausite minkštą švytėjimą, panašų į žvakių šviesoje be reikalo nerimauti liepsnos ar garų. Labai gražus.

Avikailis Metimas

Pažvelkite į lovą parodyta čia pažiūrėkite, kiek jausminga ir kviesdamas iš avikailių liesti, realus ar dirbtiniais, gali būti. Storio ir oh-taip-minkštas prieš jūsų odos; kai gulėjo pergamentas per savo lovos ar per aukštas, nėra jokių abejonių, kad jūsų miegamasis yra romantikos vieta.

You may also like