Skip to main content

Dekorēšanas padomi romantisku guļamistaba

Dekorēšanas padomi romantisku guļamistabu dizaina idejas

Pievienojot romantisku nojauta jūsu guļamistaba nav nozīmēt pārmērīgi daudz rišu vai rozā (ja vien tas ir jūsu ideāls romantisku izskatu), bet tas tomēr nozīmē, mīkstas faktūras, grezni pieskaras, un vispārēju greznu sajūtas.

Šeit ir deviņi guļamistabas demonstrē to, kā iegūt romantisku stila tiesības.

Grezni Ceiling Fixtures

Viens veids, kā pievienot instant romantika jūsu guļamistaba ir ar krāšņs, grezni griestu palīgierīcēm, piemēram, zelta krāsas lustra šeit parādīts. Izmantojot gaismekļi, bungas formas toņos, un jauki naktslampas ir citi veidi, kā pievienot romantisku mirdzumu savā guļamistabā. Ja gaisvadu gaisma ir slēdzi, kas ir pat labāk, galu galā, romantiskā stils ir visu par koplietošanu romantiskus mirkļus ar savu partneri.

Rozā vai sarkaniem akcentiem

Kaut gan pārāk daudz sarkanā kļūst guļamistaba uzkrītošs un pārāk daudz rozā var būt saharīns salds, touch sarkanā, rozā vai abi papildina romantika citādi neitrālu krāsu shēmu. Meklējiet pāris akcentus rožu sarkanā vai lūpu rozā mest spilveni, mētāties segas, nelielas mēbeles, ziedi, vai abažūri ir visas iespējas.

Krāsu Tas Romantic

Lai gan nav skaidri definēta romantisku krāsu shēmu, jūs vispār vēlaties stick ar mīksto krāsas un diezgan ierobežota paleti. Krēmveida balts, sarkt rozā, whispery pelēka, un pasteļa persiku parasti izmanto romantiskās telpās, lai gan jūs vienmēr brīvi aizstāt vai pievienot savu iecienītāko krāsas. Tomēr, ļoti spilgti vai tumši toņi nav vislabāk atbilst romantiskā stilā, tāpēc, ja tās ir krāsas, kas aicina uz jums, tos izmantot kā akcentu, nevis kā sava guļamistaba galvenā paleti.

Romantiska Gultas veļa

Romantiska guļamistaba ir mīksts guļamistaba, un nekur nav, ka vairāk skaidrs, nekā uz gultas. Sabozies gultas svārki, bieza mierinātājs vai sega, mīkstas lapas, un daudz Shams, spilveni, un mest spilveni pārvērst savu gultu uz romantisku paradīze diviem. Par pierādījumu, vienkārši ieskatieties jauko gultas parādīts šeit. Mīksts, viesmīlīga un tikai mazliet pārspīlēts: perfekti romantisks.

Krāšņs galvgaļu

Ja vēlaties pievienot tikai vienu romantisku pieskārienu jūsu guļamistabā, padara to par grezni galvgalim. Plīša apdare, devīgs dizains, standout krāsu un krāšņi stils padarīt headboard parādīts šeit uzvarētājs, bet ir pieejami gandrīz bezgalīgas iespējas. Tikai atceraties, ka jūsu romantiskais galvgalim ir sniegt paziņojumu; vienkāršs koka galvgalim darbu daudziem citiem dekorēšanas stiliem, bet ne šo vienu.

gulta ar baldahīnu

Dažas lietas, saka romantika, piemēram, gulta ar baldahīnu. Vai jūs vēlaties pilnīgu baldahīns, kas aptver visu jūsu gultu vai tikai mājienu par vainaga šāda vienas šeit redzams, tur ir kaut kas nenoliedzami juteklisks par zīdains audums draped ap guļamtelpām. Jūs pat varat padarīt savu vienkārša nojume, vienkārši apturēt liela izšuvumi hoop no griestiem virs galvas jūsu gultā, un pēc tam pievienojiet caurspīdīgu auduma stīpas ar skavām vai klipus. Sakārtot audums graciozas aizkariem ap savu gultu s galvgali, un voila, jums ir jauki izskatās parādīts šeit.

Senlietas

Jums nav, lai rotā visu savu istabu senlietas romantiskā stilā, un jums nav pat izmantot īstu senlietas, bet jūs vēlaties vismaz gabals vai divas ar neapšaubāmi vecā stila, greznu šarmu. Iet ar krāšņi cirsts gultā līdzīgs šeit redzams, vai izvēlēties antikvāru sānu tabulu vai kumode dot jūsu guļamistaba romantisku sajūtas.

stīgu Lights

Stīgu apgaismojums ir ne tikai brīvdienās. Jūs nevēlaties, lai wrap jūsu guļamistaba košās krāsās vai mirgojošas sīpolu, bet viena virkne balto gaismu ir diezgan romantisks. Wrap gaismas ap jūsu kāpšļa vai galvgali un aust tos pa aizkaru stienis, kārbas, vai pat pāri griestiem virs gultas. Jūs saņemsiet mīkstu svelme līdzīgs sveču gaismā, bez jāuztraucas par to, liesmas vai dūmi. Ļoti smuki.

Aitādas Throw

Veikt apskatīt gultas parādīts šeit, lai redzētu, cik juteklisks un aicinot pieskārienu aitādas, īsta vai mākslīgās, var būt. Biezs un oh-tā mīksts pret jūsu ādu; kad tu gulēja aitādas pār savu gultu vai pa grīdu, nav šaubu, ka jūsu guļamistaba ir vieta romantika.

You may also like