Skip to main content

Dekorowanie Porady na romantyczną sypialni

Dekorowanie Porady na romantyczną sypialnią pomysłów

Dodawanie romantyczną atmosferę do sypialni nie musi oznaczać nadmiar plisami lub różowy (chyba, że jest idealnym miejscem na romantyczny wygląd), ale to nie znaczy, miękkie tekstury, ozdobne akcenty i ogólny luksusowy klimat.

Oto dziewięć sypialni pokazujące jak uzyskać odpowiedni styl romantyczny.

Oprawa sufitowa ozdobny

Jednym ze sposobów, aby dodać natychmiastowy romans do sypialni jest z pięknym, ozdobnym na suficie, jak żyrandolem złotym kolorze pokazanym tutaj. Korzystanie światła wisiorek w kształcie bębna odcienie i piękne nocne lampki są inne sposoby dodawania romantyczny blask swojej sypialni. Jeśli górne światło ma ściemniania, to nawet lepiej po wszystkim, romantyczny styl jest o dzielenie się romantyczne chwile ze swoim partnerem.

Różowy lub czerwonymi akcentami

Chociaż zbyt dużo czerwonego okazuje się sypialnia krzykliwe i zbyt różowy może być słodki sacharyna, dotyk czerwony, różowy lub oba dodaje romans inaczej neutralnej kolorystyce. Spójrz na kilka akcentów w róża czerwona lub różowa szminka poduszki-rzucać, rzucać koce, małe meble, kwiaty, lub klosze są wszystkie opcje.

To kolor Romantic

Choć nie ma jasno określony schemat romantyczny kolor, będziesz zazwyczaj chcą trzymać się z delikatnych kolorach i dość ograniczonej palety. Kremowy biały, różowy rumieniec, szepczący szary, pastelowy brzoskwiniowy i są powszechnie stosowane w romantycznych pokojach, chociaż zawsze są wolne, aby zastąpić lub dodać swoje ulubione kolory. Mimo to, bardzo jasne lub ciemne barwy nie są najlepiej dopasowane do stylu romantycznym, więc jeśli są to kolory, które wywołują wam wykorzystywać je jako akcenty, a nie jako głównego palety sypialni jest.

Romantyczny Pościel

Romantyczna sypialnia sypialnia jest miękki, a nigdzie nie jest to bardziej widoczne niż na łóżku. Marszczonej spódnicy łóżko, grube kołdrę lub kołdrę, miękkie pościel i mnóstwo Shams, poduszki i rzucać poduszki obrócić swoje łóżko w romantyczny raj dla dwóch osób. Na dowód, wystarczy spojrzeć na pięknym łóżku pokazanego tutaj. Miękkie, przyjemne i tylko nieco przesadzone: doskonale romantyczny.

Gorgeous Headboard

Jeśli chcesz dodać tylko jeden romantyczny akcent do swojej sypialni, sprawiają, że ozdobny zagłówkiem. Pluszowa tapicerka, bogate wzornictwo, kolor wyjątkowe i efektowne styl dokonać zagłówkiem pokazany tutaj zwycięzcę, ale są prawie nieograniczone możliwości dostępne. Wystarczy pamiętać, że romantyczny zagłówkiem powinna złożyć oświadczenie; prosty drewniany zagłówek działa na wielu innych stylów dekoracyjnych, ale nie ten.

łóżko z baldachimem

Niewiele rzeczy powiedzieć romans jak łóżko z baldachimem. Czy wolisz pełny baldachim, który otacza cały łóżko, czy tylko podpowiedź baldachim takiego ten pokazany tutaj jest coś niezaprzeczalnie zmysłowe o jedwabistej tkaniny nanoszone wokół pomieszczeń sypialnych. Można nawet tworzyć własne proste baldachim-po prostu zawiesić duży tamborek od sufitu nad głową swoim łóżku, a następnie dołączyć lekką tkaninę do obręczy ze zszywkami lub spinaczami. Zorganizować tkaniny w wdzięcznych zasłonami wokół zagłówkiem swoje łóżko, a voila, masz pokazane piękny wygląd tutaj.

Antyki

Nie trzeba ozdobić cały pokój w antyki na romantycznym stylu, a ty nawet nie trzeba używać oryginalnych antyków, ale będziemy chcieli przynajmniej kawałek lub dwa z niezaprzeczalnie starym stylu, zdobny uroku. Idź z przepięknie rzeźbione łóżka jak ten pokazany tutaj, lub wybierz antyczny stolik lub komodę, aby nadać swojej sypialni romantyczny klimat.

Światła String

Struny światła są nie tylko na święta. Nie chcesz, by zakończyć swoją sypialnię w jasnych kolorach lub miga żarówek, ale pojedynczy sznur białych świateł jest bardzo romantyczny. Owinąć wokół świateł footboard lub zagłówkiem lub splot je karnisza, framugi, albo nawet po suficie nad łóżkiem. Dostaniesz miękką poświatę podobną do świec bez konieczności martwienia się o ognia lub dymu. Bardzo ładny.

Rzut kożuch

Spójrz na łóżku przedstawionej tutaj, aby zobaczyć, jak zmysłowe i zapraszając dotyk kożuch, prawdziwe lub pseudo, może być. Grube i jakże miękki na skórze; gdy leżał kożuch na łóżku lub na podłogę, nie ma wątpliwości, że sypialnia jest miejscem romansu.

You may also like