Skip to main content

Expert tipov, ako biele izby

Tajomstvo k vytvoreniu teplé a príjemné bielej miestnosti

Expert tipov, ako biele izby

Biely izba môže cítiť ako útočisko jednoduchosti v inak chaotickom svete. Napriek zdanie, pokiaľ ide o styling elegantný, inšpiratívne, znesiteľných bielej miestnosti, diabol je v detailoch. Tu je návod, ako sa zaviazať, že biely palety vám umožní získať kreatívne zmiešaním materiálov, štýlov a textúr; maximalizácia svetlo so zrkadlami a metalické; a uzemnenie inak éterický priestor s prírodnými alebo grafických prvkov.

Vary povrchovej úpravy a materiály

Či už ste renováciu nový domov, alebo zdobenie kolies, zvoliť rôzne povrchy a materiály v odtieňoch bielej, aby to zaujímavé. Ak chcete vytvoriť moderné rustikálne kúpeľňa, mix mramorové podlahy, klasické metro dlaždice a steny Predsadený. Dopĺňať matné biele steny a drevené podlahy, ktoré boli dodané s vaším prenájom bytu s textúrou Boucle pohovkou, lesklý biely lak jedálenský stôl a Scandinavian maľované drevené stoličky. Cozy up bielej tehly prestavané podkrovie spálňa s maľovaným starožitným rámom drevené postele, biele obliečky a našuchorené Flokati koberec.

Zmiešajte Nábytok štýlových období

Biely izba zariadená výhradne v jednom štýle a lehota nábytku môže skončiť pocit chladu a ploché. Lepenie na bielu paletu umožňuje ľahko kombinovať obdobie nábytku a štýlov, od moderných kúskov až po modernú klasiku v polovici storočia, ročník predmetov a starožitností. V odtieňoch bielej, v polovici storočia hojdacie kreslo, moderné biele závesné svetlo a vintage maľoval kovu barové stoličky môžu šťastne koexistujú, takže váš pokoj nadčasový, nuáns a rozmerný vzhľad.

Accessorize s viacerými textúr

Ak chcete vytvoriť príjemné miesto, vyberte príslušenstvo s viacerými textúr. Accessorize elegantnou bielou koženú pohovku s marockou svadobných deka vankúše tkané s flitrami a strapcami a robustný obrie pletené z vlny alebo z umelej kožušiny hodu. Ozdobiť biele steny s náladový peria Juju klobúk alebo vinobranie bielo natreté zrkadlo s zvetraných patinou. Vytvoriť pokojnú spálňu s vzdušné biele záclony, posteľná bielizeň posteľná bielizeň v odtieňoch bielej a krémovej a bielych orchideí alebo kvitnúce vetvy. Nehanbite sa, pokiaľ ide o vrstvenie textúr; biela paleta zaistí súdržný vzhľad.

Zahrejte sa drevom či ratan

Okamžite zahriať biely izba s prírodnými materiálmi, ako je drevo alebo ratanu. Biele steny, aby v polovici storočia kusy žiariť. Moderná biela byt bez architektonických detailov môže ideálny prázdne plátno pre svetlo škandinávsky drevenom stole alebo tmavého dreva starožitnosti zdedených z vašich starých rodičov alebo zobral na šetrnosť obchode alebo výpredaji. Alebo skúste použiť statív lampy s laserovým tenké drevené dyhy tieni za ľahšie dotyk.

Pridajte Sparkle a topánok s Metallics alebo Zrkadlá

Teplé metalické ako je bronz, zlato a meď zachytí svetlo a pridať záblesky záujmu bielej miestnosti. Zrkadlá umiestnené protiľahlé okná, v mŕtvych priestorov a stratené rohy sa odrazí svetlo a vytvára hĺbku a perspektívu, ktorá ožije miestnosť. Zrkadlové nábytok ako Hollywood Regency štýl nočné stolíky pridať iskru, bez toho aby sa vizuálny priestor.

Priniesť zeleň, Real alebo Faux

Izbové rastliny majú chvíľku, a neexistuje lepší kulisu pre husle list paprade stromy, kaktusy, terárií, kuchynských bylinných záhrad a obývacích stien, než ostré bielej miestnosti. Ak nechcete mať zelený palec alebo hľadajú niečo viac, nízke nároky na údržbu, obsahujú vankúše, bielizeň a ďalšie textílie zdobené banánových listov alebo palmy a pozadia alebo umenia s náladové jungle scény. Alebo priniesť v rotujúcom zásobovanie čerstvými eukalyptových listov (ktoré vyschnúť prirodzene a udržať po celé mesiace), alebo čerstvými kvetinami. Eko-vedomé alebo tých, ktorí rastú zdôraznil sledovanie rezaných kvetov vädnú by sa mohli rozhodnúť pre zachovalé mach umenie stene alebo rastúci trend značkových sušených kvetov, ktoré sú nič ako staromódny sušených kvetinovú výzdobu vašej babičky.

Používať grafické Black Akcenty

Použite čiernu vytvárať grafické akcenty, ktoré dávajú definíciu do bielej miestnosti. Pre dramatický vzhľad, ukotvenie biele miesto s jedným vyhlásenie kus tučného čiernym nábytkom, rovnako ako súčasného rámca nebesami. Alebo rozptýliť čierne akcenty v celom texte, ako napríklad zarámované čiernobiele skice priemyselných black svietidiel ani vzorovaných dlaždíc a prízvuku vankúše s nádychom čiernej. Ak čierny cíti príliš ostrý, použite tmavo šedá, ktorá bude mať podobný, ak mäkšieho efektu.

zvážiť geometrie

Okrem toho rôzne povrchové úpravy, materiálov a textúr, premýšľať o tom, s použitím rôznych tvarov pri výbere nábytok, doplnky, objekty a umenia na bielej miestnosti. Krivky nábytok a predmety, či už je to okrúhly stôl alebo pohovka so zaoblenými rohmi alebo nadrozmerných bicykli zrkadlového bilanciu hranatý miestnosti. Mix kruhy, štvorce, obdĺžniky, trojuholníky, šesťuholníky, ovály a organické tvary ako hovädzie koberec vytvoriť plastickú kvalitu, ktorá prináša bielej miestnosti k životu.

Zvoliť príjemným osvetlením

Jedna z radostí bielej miestnosti je, ako krásne to odráža prirodzené svetlo. Ale váš biely priestor by mal byť rovnako ako pozýva v noci. Minimalistický biela pohode-posilnil izba môže vyzerať svetlé a vzdušné za denného svetla, ale trochu ostrý v noci. Vyberte si nočné stolové lampy s bavlnenými alebo hodvábnymi odtieňoch, ktoré bude produkovať teplo, lichotivé svetlo; plť LED sviečky na krbovej plášťa; starožitný dvojica svietnikov; alebo exponované Edison žiarovka svietidlá visí zo stropu. Miestnosť zariadené v teplých odtieňoch krémovej bude vyzerať elegantný a pokojný s diakritikou s chladnejšími zemegule svetla, ktoré žiari ako mini mesiace po zotmení.