Skip to main content

Tipy na skrášliť každej miestnosti vo vašej domácnosti

Je tu len niečo o nádherné miestnosti, ako je tento z Cortney biskupa Design, ktorý umožňuje nám nikdy chcieť odísť z domu. Iste, je tu veľký veľký svet tam vonku, ale akonáhle sa dostanete každú miestnosť vášho domu tak akurát, je prirodzené, aby sa tešiť na stráviť nejaký kvalitný čas doma. Veľa možností ísť do vytvorenia krásny domov, ale existuje niekoľko tipov a trikov, ktoré vám pomôžu získať čo najviac z každej miestnosti v dome.

Trochu farby, trochu textúru a trochu osobnosti môže priepastný rozdiel vo vašej domácnosti. Tu sú niektoré z našich obľúbených nápadov premeniť priestor, bez veľa ťažkostí.

Zamerať sa na farby

Aj keď sme veľkí fanúšikovia neutrálnych a bieloskvúce izieb, je tu niečo, o striekajúcim odvážne farby, ktoré dáva pokoj pocit, že je to priamo z šírenia časopisu. Tento svetlý izbu od návrhár interiérov Angela Gonzalez je jednoduché a vkusné, ale pops žltej, modrej a fialovej vziať ju na ďalšiu úroveň. Z vašej kúpeľni do vašej obývačky, farba je jednoduchý doplnkom každej miestnosti v dome, a ten, ktorý bude robiť to cítiť okamžite svieže a nové.

použitie Zrkadlá

Ak chcete, aby váš domov vyzerať väčšie, nie je potreba volať dodávateľa. Zdobenie so zrkadlami je jednoduchý, krásny spôsob, ako nejaký priestor cítiť väčší, ľahší, a viac otvorený. Tento obývacia izba od Oh My Dear Blog je skvelým príkladom toho, ako veľmi zrkadlá môže skutočne prispieť. Umiestnite veľké zrkadlo a to buď priamo naproti alebo diagonálne z okna, aby mohol odrážať svetlo (prírodné i umelé, ak ste málo okien) a umožniť priestor vyzerať väčšie.

Pridať príslušenstvo do každej obytnej miestnosti

Jedným z najjednoduchších spôsobov, ako pridať krásu do svojho domova, je experimentovať s príslušenstvom a dizajnu vpred objekty. Táto svieža, moderné kúpeľňu z užívateľských houseofjules Instagram cíti úplne súdržná a dať dohromady, aj keď to nie je preplnená, tretky ako stoličku vedľa vane a zeleň na drezu, aby bolo cítiť útulne. Pri zdobení s príslušenstvom, za vyplnenie prázdneho miesta v účelných spôsobov, pick predmety, ktoré máte radi, a že prinesie radosť.

Posypeme v niektorých zeleň

Opýtajte sa ktoréhokoľvek návrhár interiérov, a oni vám poviem, že jedným z najjednoduchších spôsobov, ako skrášliť izba je pridať zeleň alebo florals. Tento roztomilý bar vozík od Slnečného Circle Studio je prima na jeho vlastné, ale váza z eukalyptu naozaj ťahá vzhľad spolu. Vyplniť prázdne zákutia vo vašej domácnosti s krytým stromami, sezónne kytice alebo nejaký peňaženky príjemný zeleň dať každej miestnosti projektanta dotyk.

Objatie prirodzené svetlo

Ak ste ju dostali, chváliť sa to. Prirodzené svetlo je žiaduce z dôvodu: dáva každej miestnosti cítiť ukľudňujúce a otvorené. Tento obytný priestor od krásnej Mess zahŕňa okná od podlahy až k stropu tým, že im ústredným bodom miestnosti. Či už ste to šťastie, že majú dostatok prirodzeného svetla, alebo budete musieť pracovať s menej ako ideálny expozícií, nikdy zanedbávať vaše okná. Nájdenie správnej žalúzie alebo odtiene pre váš pokoj môže zmeniť vzhľad a dojem okamžite.

Nebojte sa experimentovať

Každý krásny domov má jedno spoločné: kreativity. Ktokoľvek môže vyplniť dom s nábytkom showroom, ale pre naozaj nádherné miesto, je dôležité nechať svoju fantáziu prevziať vedenie. Táto jedáleň z Crystal Ann vnútornej priekop tradície a využíva moderné kože loveseat pre sedenie namiesto úplnú sadu stoličiek.

Aktualizujte svoj Tile

V kúpeľni alebo kuchyni, dlaždice je jedným z najdôležitejších prvkov súdržný dizajnom. Ak chcete pridať krásu vašej kuchyne, okoreniť svoj dlaždice. Táto ohromujúca kuchyne zo Studia McGee má perleťový dlaždice metro To je posun pútavým zo štandardného tarifu. Zameranie sa na základných prvkoch miestnosti, ako sú podlahy, dlaždice alebo farbou laku, vytvára predpoklady a umožňuje zvyšok konštrukcie v miestnosti svietiť.

pridanie textúry

Od koberčeky hodiť vankúše a prikrývky útulné, textil pomôcť rozbiť do miestnosti a pridať vizuálny záujem (plus, ktorý nemá rád pocit super-mäkké koberec pod nohami?). Tento obývacia izba od Obnovenie domova má všetko, čo milujeme o krásne izbovej zelene, pestrú osvetlenie, dokonale curated nábytok, ale je to, že marocký-inšpiroval priestor koberec, že ​​skutočne berie ju na ďalšiu úroveň.

znížiť neporiadok

Milujeme túto modernú kuchynská linka z Coco Kelly pre jeho ohromujúci dizajn a nádherné doplnky, ale aj keby vaša kuchyňa nemá rovnaký top-to-bottom renováciu, rýchly čistý môže ísť dlhú cestu. pulty tejto kuchyni sú bez zbytočných neporiadok, ktorý robí to vyzerať väčšie a príťažlivejšie. V každej miestnosti v dome, nájsť spôsoby, ako skryť alebo sa zbaviť nepotrebných vecí je jedným z najlepších spôsobov, ako pomôcť vytvoriť zmysel pre krásu vo svojom priestore.

You may also like