Skip to main content

Meditačné priestory, ktoré vás bude inšpirovať k vytvoreniu vlastnej

Domov by mal byť vždy miestom pokoja, upokojujúce pocity, oáza uprostred hektického sveta. Vy obklopiť sa s objektmi, ktoré máte radi, farieb, ktoré sa budete cítiť blažený a rodinné fotografie, ktoré prinášajú späť šťastné spomienky.

Ale čo keď zrušil zvláštne kútik alebo dokonca priestor vášho domova, ktorý bol úplne venovaný vyhnať stresové emócie? Meditácia je skvelý spôsob, ako robiť len to, a to prostredníctvom zaostrovanie, dýchanie a vyčistenie svojej mysli. Váš meditačnej praxe môže byť zlepšená prostredníctvom upokojujúce prostredie a premyslenými detailmi konštrukcie, ktoré možno dosiahnuť vo svojom vlastnom dome, bez toho aby museli ísť do štúdia.

Tu je 10 meditačné priestory, ktoré budú mať Hovoríte  namaste  v žiadnom momente.

Objatie Minimal Decor

Keď príde na meditačné priestor, často menej je niekedy viac, osvedčená prostredníctvom tohto kúta vystupoval na internetových stránkach interiér stylistka Jason Granta. Pre svoju vlastnú priestor, začleniť jednoduché vankúše, malú stoličku a štruktúrovaný priestor koberec, a ste pripravení k meditácii v ne-ozdôbky, a napriek tomu elegantný, priestor.

Spotlight vašu osobnosť

Za meditačné priestor pre dobrý pocit, že má pocit, že ste, že jo? Môžete si naozaj dobre, keď ste tkaná v kusoch, ktoré majú zmysel pre vás, ako radostné sochy Budhu, teplé hodiť deku a pestrý koberec, čo je to, čo tu robil priestor a životný štýl dizajnu tréner Kelly Anderson. Ona tiež invenčne transformované škvrnu na vrchole schodisko do meditačné rohu, a ona zdieľa svoje tipy na svojom blogu.

Zvoliť mäkké farby

Kým svetlé, výrazné farby môže byť zábava, je tu niečo, o šeptavý pastelových odtieňov, ktoré je oh-so-upokojujúce. Aj napriek tomu, že vaše oči budú pravdepodobne uzavretý, zatiaľ čo vy meditovať, je dôležité, aby sa cíti byť potešil v priestore, akonáhle si sadnúť. Sofia @sofiaparapluie bezpochyby cíti v pohode, keď premýšľa v tomto nádhernom kúte svojho domu. Pri navrhovaní svojej vlastný priestor, aby sa vaše oči na pastel meditačné vankúše a iné doplnky.

Take Your meditačné priestor vonku

To dáva zmysel, aby sa meditačnej praxi von, kde môžete nasať zvuky vtáky cvrlikání a vietor fúka medzi stromami. Môžete ho vytvoriť akokoľvek chcete (len nezabudnite uviesť vodotesné, šport-priateľské kusy a materiálov), alebo môžete ísť all-out na popoludňajšie meditáciu s priestorom, ktorý je vybaveného snové textil, sviečky a vintage kúsky, ako je tahle vytvoril Sian z Sian miluje.

Nech je to príjemné svetlé

Až budete meditovať, môže to dobrý pocit mať nejaké slnečné svetlo na koži a vietor prichádzajúce oknom. Pri tvorbe vášho meditačné kútik, skúste ho umiestniť vedľa okna, čo je to, čo Alexandra Vogue či poprsie urobil vo svojom vlastnom dome. Ona štylizovaný tento roh pomocou umelej kožušiny koberec, tkané pouf, malý rebrík a meditácie Čo nesmie chýbať, rovnako ako esenciálne oleje a difúzorom.

Napodobňovať profesionálnom štúdiu

Ak máte nejakého obľúbeného štúdio, kde sa vám páči meditovať, môžete si požičať dizajnové aspekty tohto štúdia a priviesť ich do svojho priestoru. Tento profesionálny štúdio, zajatý Giulia z @mycitynotes, vitríny ružové himalájskych soľných lampy, nespočetné množstvo meditačných vankúšoch a prírodné drevené podlahy, veci, ktoré by mohli byť ľahko napodobňovali doma.

Prehodnotiť a Room

Pravdepodobne ste si, že jedna miestnosť vášho domu, ktoré nevedia, ako na dekoráciu alebo jednoducho nie je použitý dostatočne ako pracovne alebo kancelárie. Zvážiť jej premenu meditačné priestor totálnej, ako ten, ktorý Jessica Robinson @jessicalouisephotos__ vytvorili. Je to sladká a upokojujúce vo svetlých farbách, vankúše, ktoré sú pripravené byť vytiahnutý kedykoľvek a zmysluplných objektov na plávajúcich policiach

Ísť all-Out Bohemian

Český dekor prirodzene hodí pre meditačné priestor. Môžete ťahať za jeden povraz svoje najlepšie kúsky bohémskej postaviť svoje vlastné slobodné temperamentný meditačné kútik, vrátane pútavým stoličku, kmeňové textilné a vzorované vankúše. Nechajte sa inšpirovať týmto bohémskym divov štylizovaný The Wicked Boheme.

Cozy It Up

Tie by mali byť na váš najpohodlnejšie vo svojej meditácii priestor po tom všetkom, niekedy sedieť so skríženými nohami nie je presne cítiť uvoľnene, ako si myslíte. Ponúkajú sami mäkké miesto na pristátie tým plyšové vankúše, vankúše a deky do vášho priestoru. Váš gauč môže až zdvojnásobiť ako meditačné centrále, tu vidieť cez tento potešujúce rohu patrí k Alanna Rose.

Vytvorte uvoľnený Feel

Meditačné priestor môže byť tak jednoduché, ako stanovuje vankúš (alebo viac pre svojich priateľov) v obľúbenej miestnosti vášho domova, kde budete vždy cítiť pokojný. Zmyslom meditácie je odstrániť stres zo svojho života, takže sa nemusíte vytvárať ďalšie stres, že sa snaží perfektné meditačné priestor. Tieto vankúše, vytvorené X Via Verano, sedí uvoľnene v rustikálnom miestnosti.

You may also like