Skip to main content

Kreatívne spôsoby, ako používať Strip Lighting

Pruh osvetlenie sa stala naozaj zábavné a kreatívne element v mnohých priestoroch. Kým pás osvetlenie je väčšinou používaný za skriňou na svetlo pultu priestor aj pre iné bežné použitie, ľudia sú stále viac kreatívny s ním. Je to tiež jednoduchšie, ako inokedy, aby držať svetelného pásu takmer kdekoľvek, vďaka flexibilným LED pásikov, ktoré prichádzajú v roliach.

Na vrchole sa, že mnoho z týchto ľahko palici možností svetelný pás sa vyrábajú v rôznych farbách. Či už chcete umiestniť osvetlenie niekde nekonvenčné ako na strope alebo chcete farebný svetelný dizajnom, pás osvetlenie je skvelé riešenie. Prečítajte si o to zistiť, ako pracovať s prúžkami osvetlenia v niektorých štýlových spôsobmi.

Ako stropné prízvuku

Jedným z miest, ktoré by vás mohli nemyslím, aby tento typ osvetlenia je až na strop. Ale foto hore ukazuje, ako možno pomocou svetelného pásu, aby sa zvýraznili odstupňovanou stropnej konštrukcie. Pomáha geometriu vesmíru popu.

To je tiež dobrý nápad pre priestory, ktoré by mohli využívať relaxačné lowlight možnosť, rovnako ako domáce kino priestoroch alebo spálňach. Len mať osvetlenie stropné pásu na by pre jemnú žiaru. Môžete tiež skúsiť iný-farebné osvetlenie pohrať s náladou.

Môžete tiež vidieť na fotografii vyššie, ako dobre svetelný pás obopína zložitejšie svietidiel. Je to skutočne funguje ako akcent na lustra.

pod schody

Uvádzanie svetelného pásu pod schodmi je rovnako elegantný ako je funkčná. Môžete vidieť na fotografii vyššie, ako niektorí z pridanej osvetlenie vytvára príjemnú žiaru zvnútra kroky. A táto myšlienka funguje ako pod priehľadný a pevnými krokmi.

Ak sa chcete viac kreatívne, umelecký priestor, môžete zvážiť robiť rovnaký štýl s farebný prúžok svetla. Dalo by sa dokonca urobiť Svetelný pás zodpovedal farbu zvýraznenie v priestore. Alebo zariadiť, aby to party, môžete použiť prúžok svetla, ktorá mení farbu.

Táto idea pracuje doma, alebo vonku. Môžete tiež zvážiť dostať kreatívne s vonkajšou svetelný pás nápady. Dalo by sa dať to pod zábradlím alebo pozdĺž vonkajších chodníkov. Neváhajte a baviť sa s ním pre skutočne na mieru priestoru.

Vnútri displeja regály

Ďalšie použitie, ktoré je rovnako funkčný ako je štýlový je umiestniť ho do zobrazovacieho regálov. Funguje to dobre s set-in regály, ako môžete vidieť na fotografii vyššie. Problém s set-in police je, že to môže byť ťažké sa dostať svetlo do týchto priestorov. Táto možnosť podsvietený pomáha položky v regáloch standout viac.

Je to skvelá voľba pre vás, ak si veľa cestovania alebo zhromažďovanie, takže máte veľa unikátnych a zaujímavých položiek na zobrazenie. Dalo by sa dokonca pokúsiť farebný prúžok svetla na displeji policový ak chcete viac netradičné priestor.

Pruh osvetlenie pod skrinky

Zvyčajne vidieť svetelného pásu v horných skriniek, ale skúste umiestniť je pod skriňou podlahou pre jedinečnú vziať na tento trend. Môžete vidieť na fotografii vyššie, ako niektoré mäkké svetlo pridáva zábavné dôraz na priestor.

Táto myšlienka môže dobre fungovať v pestrofarebnej neutrálnych priestorov. Mäkké žlté osvetlenie pridáva náznak farby do priestoru, a nie sú tam žiadne ďalšie rozsiahle položky farebné súťažiť s osvetlením. Ak by ste mali vypnúť stropné svietidlá, štýl, ako by to tiež pre relaxačné náladové osvetlenie, a to najmä v kúpeľni priestore.

You may also like