Skip to main content

Expert Tipy, ako Ozdobte Neutrálny Obývačka

Bavte sa s neutrálnymi farbami

Expert Tipy, ako Ozdobte Neutrálny Obývačka

Premýšľať neutrálne farebné schémy sú nudné? Nič nemôže byť ďalej od pravdy. Neutrálne miestnosti môžu byť v pokoji a relaxáciu áno, ale môžu byť aj zábava, energický a plný života. Kľúčom k úspechu je použiť rôzne doplnkové tóny, mix materiálov, a hrať sa s vzormi -Just ako by ste s inou palety.

Vzor a textúry

Pri zdobení s neutrálnou farebnú schému, je to naozaj dôležité, aby v rôznych vzorov a textúr. Započítaním hrubý mäkký, lesklý s matným a hrubý s hladkou, že je možné vytvoriť hĺbku a záujem, takže pokoj dynamickejší. Zamyslite sa nad použitím textúr, ako je bielizeň, semišové storočia, zamat, káblových úplety, ovčích a ďalšie. Pokiaľ ide o používanie textúr v neutrálnom obývacej izbe, môžete takmer nikdy príliš veľa. Vzory sú podobné v tom, že budete potrebovať nejaký vytvoriť kontrast, ale snažte sa držať s pravidelnými pravidiel pre kombinovanie vzorov.

Vytvorte príjemnú atmosféru

Ak chcete vytvoriť pohodové útočisko, neutrálne farebná paleta by mohol byť spôsob, ako ísť. V tomto čerstvom napriek tomu upokojujúce miestnosti vystupoval na pozemku príjmov, veľké bielizeň vo farbe reze vypĺňa jeden roh a umocňuje zbierka vankúšiky. Všimnite si, že vankúše sú všetky rôzne odtiene podobné, ľahké neutrálne – len toľko, aby vytvoriť malý záujem, bez pôsobiť vizuálne neporiadok. Aj keď je odtieň modrej v cene, je to dosť mäkké, že to znie ako neutrálne (šikovný trik, ktorý môže vykonať takmer akýkoľvek pastelový odtieň). Tmavošedý oblasť koberec sedí na základoch z tmavého dreva, čím trochu kontrastu a steny, okná ošetrenie a doplnky sú všetky rôzne odtiene slonovej kosti, béžovej a tmavošedý. Spoločne vytvárajú upokojujúce prostredie, ktoré podporuje odpočinok a relaxáciu.

Pridať kultivovanosti a Gray

Prepracovanosť je ľahké dosiahnuť pri použití neutrálnych tónov. Na tejto fotografii, to funguje veľmi dobre vďaka použitiu jediného šedého tónu, ktorý bol s diakritikou s luxusnými detailmi. Od podlahy až k stropu závesy, tlačidlá strapcov a reflexné povrchy prispievajú k luxe vzhľad a vytvoriť atmosféru elegancie. Hoci šedej používajú k byť myšlienka ako bezútešný a jednotvárny, za posledných 10 rokov alebo tak postoje k šedý zmenili, a to je v súčasnej dobe horúcej Choď na neutrálny. Elegantnejšie než hnedej a univerzálnejšie než tmavošedý, šedá je flexibilný odtieň, ktorý môže pracovať v takmer každej miestnosti.

Zahŕňajú architektonické detaily

Je tu viac zdobenie neutrálne miestnosti, než len nábytok a farbami stien. Ak chcete pridať záujem do neutrálneho priestoru premýšľať o tom, vrátane architektonických detailov, ako sú stropné trámy, predsadený, obloženie, ozdobné stĺpy a dokonca jednoduchú korunný tvarovanie. Tieto veci môžu mať významný vplyv na izbách, ktoré sú bez spústy farieb. Pamätajte tiež, že neutrálne nemusí znamenať bielu. Rekultivované drevené trámy v tejto izbe poskytnúť nejaké kontrast k all-bielej dekor robiť miestnosti vizuálne dynamickejšie.

Vytvorte Family priateľská atmosféra

Neutrálne obývacia izba môže byť veľmi obývateľný a rodiny s deťmi, o čom svedčí sem Sidra obývacej izbe. Jedným z dôvodov, v tejto miestnosti je spôsobená použitím tmavších neutrálnych, ako je hnedá a čierna, a použitia vzorov. Toľko ľudí spája neutrálne biele, a tam je ešte dosť diskusia o tom, ako definovať “neutrálny”, pokiaľ ide o farby, ale oni sú všeobecne považované za tie, ktoré nerobia vzhľad na farebnom bicykli. Tak neutrálny obývacia izba môže byť biela, čierna šedá alebo odtiene hnedej a tmavošedý. Na rozdiel od all-bielej miestnosti, miestnosť plná tmavých neutrálnych pozýva ľudí, aby kick späť a relaxovať bez obáv o získanie niečo špinavé.

Vytvorenie Luxe Look

Cez niektoré prevažujúcich názorov, neutrálne obývačka nemusí byť nevýrazné. V skutočnosti sú všetky neutrálne izby môžu byť super elegantné a dokonca aj očarujúce. Táto miestnosť používa kombináciu prvkov vytvoriť efekt. Applied liatie na stenách, tlačidlo strapcov na pohovke a používanie reflexných povrchov, ako je sklo, zrkadlo, chróm a striebro všetky dohromady vytvára luxusnú atmosféru. Len preto, že izba má neutrálne farebné palety neznamená, že to nemôže mať trochu iskru!

Nech je to Modern

Ak je vaša zdobenie štýl sa prikloní k modernej alebo moderné, neutrálne farebnú schému je niečo, čo by ste mali vážne uvažovať. Čierna, biela béžová a šedá požičiavajú seba dobre k jednoduchosti súčasnej a do polovice storočia moderným interiérom. Ale ako vždy, nezabudnite zahrnúť rôzne textúry a tónov, aby ho od pádu bytu.

Je to všetko v Podrobnosti

Neutrálne obývacie izby môžu byť rovnako teplý, pohodlný a útulný ako ich ďalšie farebné náprotivky. Ale ak nechcete dávať pozor na malé detaily, riskujete, že skončí s nijaký a nudné miesto. Aj napriek tomu, že tento izba má veľmi málo v nej, jemné detaily, ako napríklad textúrované zahŕňa steny a skákavá vankúšov zabrániť byť nuda. To si zachováva svoju jednoduchosť, ale je stále veľmi pohodlné.

Pohodlie a teplo

Každý neutrálne miestnosti, bez ohľadu na to, či je to svetlý alebo tmavý, potrebuje trochu teplo. Existuje niekoľko spôsobov, ako to dosiahnuť. Jedným z nich je cez použitie mäkkých textúr, ktoré sa cítia príjemné na dotyk. Zamyslite sa nad použitím zamaty, vlny, chenilles a dokonca microsuedes. Ďalším dôvodom je vďaka používaniu neutrálne s teplými tónmi. Napríklad, ak je vaša sivá neutrálne výberu zvážiť niečo s hnedými tónmi miesto modré tóny. A konečne, pridajte teplo, budete chcieť zahrnúť niektoré tóny dreva. Dreva dodáva hĺbku akéhokoľvek priestoru tak pop v niektorých drevených stolov alebo bočné stoličky s drevenou nohou. Trochu môže ísť dlhú cestu. Avšak, v prípade, že drevo nie je váš štýl teplé kovy ako mosadze a bronzu môže tiež pomôcť pridať teplo.

You may also like