Skip to main content

Geriausi Virtuvės Maketo dizainas Jūsų namams

Kiekvienas žmogus turi skirtingus poreikius jų virtuvės erdvėje. Taigi, kaip jūs galite nuspręsti dėl geriausių išdėstymo neatsižvelgiant į tokius veiksnius, kaip virėjas poreikius, ar ne jūs norite, kad jūsų virtuvė būti socialinio centro ir už netoliese valgomojo erdvės poreikis? Visi šie veiksniai puikiai žaisti į savo sprendimą Atstatymui jūsų virtuvė kartu vieno išdėstymo linijų per kitą maketą.

Tačiau, galų gale, tai dažnai galima virtuvė erdvę, diktuoja išdėstymą. Nebent tavo yra specialiai pritaikytą namo, ji turės tam tikrą sumą ir išdėstymas erdvėje, kuri nukreipia jus į maketą. Sužinokite daugiau apie pagrindinių tipų virtuvės išdėstymų per namus balsų dauguma, ir kaip jūs galite padaryti pakeitimus tose maketai padaryti juos labiau vizualiai patraukli ir funkcionalus.

Koridorius-stiliaus ar Galera Virtuvė

Koridorius-stiliaus ar Galera Virtuvė - Geriausi Virtuvės Maketo dizainas Jūsų namams

Koridorius stiliaus virtuvė susideda iš dviejų lygiagrečių sienų, kurios yra maždaug 48 colių vienas nuo kito, kai buvo įdiegta spintos. Koridorius virtuvė yra trumpas, siauras erdvėje dažnai randama Kondominiumas, butai, ir mažų vienos šeimos rezidencijų.

Argumentai “už”

Nuo virtuvės funkcijų požiūriu, koridorius stilius išdėstymas yra naudinga, nes visi iš svarbiausių paslaugų, yra pasiekiami arti.

Koridorius stiliaus virtuvės yra nuošalioje, paliekant daugiau ploto namuose turimą kitai veiklai.

Minusai

Vienas vyriausiasis trūkumas koridorių virtuvės yra tai, kad jie yra tik virtuvės. Dėl griežtų tarpai, neįmanoma, kad tilptų valgomasis arba virtuvės sala virtuvėje. Tačiau, atsižvelgiant į glaudų tarpai tarp dviejų lygiagrečių skaitikliai, nėra už saloje poreikis.

Koridorius stiliaus virtuvės prastos perpardavimo vertę, jei namuose yra pakankamai didelis, kad tilptų didesnį virtuvė.

L-formos virtuvės išdėstymas

L-formos virtuvės išdėstymas

L-formos virtuvės išdėstymas yra klasikinis dizainas, kuris atitinka daugumos vidutinių namų poreikius ir buvo sėkmingai naudojama ištisus dešimtmečius. Formavimo raidę “L”, spintos pratęsti dviem kryptimis, dažnai su vieno skyriaus spintos ilgiau nei kitų skyrių.

Argumentai “už”

Šis išdėstymas naudoja virtuvės trikampis, kur darbo eiga yra organizuotas į maždaug trikampio formos tarp viryklė, šaldytuvas, ir kriaukle koncepciją. Nors tai nėra vienintelis išdėstymas pasinaudoti virtuvės trikampis, L-formos išdėstymas yra kompaktiškas ir ekonomiškas dizainas, kuris naudoja virtuvės trikampis.

Šis išdėstymas atveria ploto už valgomojo zona ar salos Be to.

Daugelis virtuvė Cabinet gamintojai rinkinius suderintų bazę ir spintelėms, kurios sudaro L-formos virtuvės dizaino pagrindas.

Minusai

Kabineto plotas kampe yra gilus ir sunkiai prieinamose. Todėl, kampinė spinta erdvė baigiasi kaip senų konteinerių, stiklainius ir kitus mažai naudojamas daiktų saugyklą. Vienas iš būdų kovoti su šia problema yra įdiegti tingus Susan ciklą daiktų visą šį Uostai erdvėje.

Vieno lenta Virtuvės išdėstymas

Vieno sienos virtuvė maketavimas yra kaip pagrindinė, kaip ji pasireiškia. Šis projektas yra puikus ilgų ir siaurų tarpų. Viskas virtuvėje, įskaitant spintos, kriauklė, šaldytuvas, viryklė, indaplovė ir, sukoncentruota į vieną ilgą sieną.

Argumentai “už”

Vieno sienų virtuvės maketai yra paprasta sukurti ir įdiegti.

Santykinis brangumo virtuvės Remodels, vieno sienos konstrukcija yra gana nebrangūs, nes jis naudoja mažiau spintos.

Nors tai nėra panaudoti klasikinį virtuvės trikampis, jo linijinis dizainas vis dar leidžia netrukdomai eismo srautas.

Minusai

Skaitliukas erdvė yra labai ribotas. Ši problema gali būti sušvelninta, įrengiant virtuvės sala, lygiagrečios su spintos.

Virtuvės paslaugos yra išdėstyti toliau vienas nuo kito, nei su kitų tipų maketus.

U formos virtuvė maketavimas

U-formos virtuvės išdėstymas susideda iš trijų dalių bazinių spintos, kuriam yra sudarytas vietą perimetrą, su viename gale yra atidaryta. U formos išdėstymas turi turėti tris laisvų sienos taip, kad ji galėtų būti įgyvendinta. Arba vietoj trečiosios sienos, galite paleisti pusiasalį išorę. Tai pusiasalis gali būti sudarytas iš bazinių spintos ir Countertop.

Argumentai “už”

U-formos virtuvės išdėstymas yra pranašesnis daugeliu kitų maketų, nes ji supakuoja daugiau paslaugos į savo erdvę.

Tai virtuvės išplanavimas leidžia daugiau viršutinės spintelės nei su kitais maketus.

Minusai

U formos virtuvė maketai sudaro aklavietę, kuris sustabdo eismą per namuose.

Nebent turite pakankamai vietos, tai gali būti sunku išspausti pakankamai didelis ir tikrai funkcionalus virtuvės salą į U formos virtuvės dizainas.

You may also like