Skip to main content

Gyvenamasis kambarys Idėjos – Ultimate Dizainas išteklių vadovas

Kai viduje jūsų durų, pirmasis kambarys jūsų svečiai ir šeimos nariai gali susidurti su jūsų svetaine. Jūs priimančiosios susibūrimai į savo kambarį, užkandžių ant sofos žiūrėdami televizorių, klausytis vaikai praktiškai muzikos instrumentus, o tiesiog paprastai pakabinti šiame daugiafunkcinis erdvėje. Kaip jums sukurti savo kambarį galite nustatyti dizaino jaustis visą savo namuose. Jūs taip pat gali keisti savo kambarį dekoro įvairių kartų per metus įvairių švenčių ir sezono.

Kadangi jūs praleisti tiek daug laiko savo gyvenamąsias erdves, fizinės ir vizualinis komfortas yra labai svarbi. Jūs neturite eiti į kompromisą dėl stiliaus ir dekoro naudai komforto, tačiau. Tiesą sakant, galite užpildyti savo kambarį su baldais, kad yra toks funkcinis, nes ji yra graži. Be to, galite pasirinkti akcentas gabalus ir grindų dangų, kad taip pat pasigirti komfortą ir patogumą.

Kitas svarbus aspektas apsvarstyti kuriant savo gyvenamąją erdvę yra ilgaamžiškumas. Dėl didelio eismo jūsų svetainė, greičiausiai, bus patirtis, verta skirti šiek tiek daugiau aukštesnės kokybės baldų ir grindų baldais suvokti dažnesniu, o ne būtinas nuolatinis remontą ar valymą. Pasirinkite audiniai, kurie yra malonus ir patvarus. Be to, pasirinkti spalvas, kad perėjimas gerai, kai kiekvieną sezoną jums išdėstytų naujų dekoro elementus.

Daugiau platus gyvenamasis kambarys Remodeling projektų gali būti struktūrinius pokyčius. Tai gali būti keičiant langus ir duris, pakeičiant sienos su lubų sukurti atvirą koncepciją ir refacing arba pakeisti židiniai. Jei jūsų projektas apima šiuos išsamius pakeitimus, jums reikia mokslinių tyrimų vietos statybos kodais ir leidimų išdavimo reikalavimus. Pokyčiai, kurie apima elektros ar vandentiekio darbus, gali tekti dirbti su licencijuota specialistas pagal specialius leidimus. Jei jūsų interjero pokyčiai paveiks jūsų eksterjero dizainas, taip pat patikrinti savo namų asociacijos užtikrinti, kad jūs gyvenate pagal taisykles.

Nesvarbu, kiek būdų naudoti savo erdvę arba, kiek kartų per metus galite pakeisti iš savo tchotchkes, galite rasti gyvenamasis kambarys idėjų įkvėpimo vienetų surinkimo mes surinkta ir toliau dalijamasi. Nuo itin formalus ultra-patogus, jūsų svetainė gali tapti tuščias šiferis, kuriuo Jums pristatyti savo namų dizainą.

Gyvenamasis kambarys puošmena Idėjos

Kaip ir su visais unikaliai suprojektuoti kambarius jūsų namuose, jūs norite turėti židinio tašką savo kambarį. Ši židinio taškas yra, kai jūsų akys akimirksniu parengtas, kai įvesite į kambarį. Be centru, jūsų kambaryje gali jaustis kaip didžioji mišinio dekoravimo temomis, kiekvienas konkuruoja su dėmesio toliau.

Puošmena yra puikus būdas sukurti centrą į savo kambarį. Gyvenamasis kambarys puošmena idėjos gali būti gėlių dizaino, sudėtingą dizaino gabalas kaip monograma ar apsvaiginimo židiniu. Jūsų pačių baldai gali būti puikus būdas sukurti savo kambarį puošmena. Klasikiniai dizainai paprastai dėti sofos ar vietų palei sienas, sukurti tuščią erdvę kambario viduryje. Vietoj to, galite centruoti svetainės baldus sukurti tiek puikus vaizdo ir jaukią šnekamosios plotą. Nebijokite kampų, arba, kai jums organizuoti savo baldus. Dažnai pateikimo susiduria vienetų įstrižainės gali pakeisti visą pajusti savo kambarį.

Nedidele svetaine idėjos

Padidinkite savo gyvenamąją erdvę su minimalistinio dizaino, protingas vienetų dekoro, kad padaryti mažą erdvę jaustis didesnius arba vienetų, kurie tarnauja kelis tikslus. Kai jis ateina į mažas gyvenamasis kambarys idėjų, bendra tema yra tai, kad mažiau yra daugiau, tiek spalvų pasirinkti jūsų sienos ir baldai, kurie užpildo erdvę. Negabaritinių baldai gali padaryti jau ir mažas kambarys jaustis dar labiau ankšta, ir pakeisti erdvės su daug potencialo erdvėje jūs negalite laukti, kad išeitumėte. Be to, pernelyg energingas dažų spalvos gali padaryti jūsų sienos atrodo kaip jie yra uždarymo savo kambaryje.

Vietoj to, siekti šviesos ir erdvus jaustis, su mažesniais ar daugiau subtilus atrodantis baldų, ir pabrėžti, šviesos ir šviesus per neutralių atspalvių, daug natūralios šviesos ir veidrodžių sukurti papildomų erdvės iliuziją. Pinti arba Viktorijos laikų mediniai baldai gali iš karto atidaryti nedidelę erdvę. Šviesos bliuzo ir geltonos gali padaryti ankšta erdvė atrodo didesnė, ir mažesnė Senąsias Brac ant stalų ir sienų galima sukurti įskaitomi ir svetingą dizainą.

Gyvenamasis kambarys Dekoravimo idėjos

Jūs galite pasirinkti tarp vieno iš dviejų mokyklų pagalvojo svetaine dekoravimo idėjų – į gabalus įvairovė, kad visi atspindėti vieną vieningą tema ar paprastą dizainą, kuris gali būti dėl dekoro vienetų atstovaujančių daug stilių fone. Jei norite pradėti kurti savo kambarį Atstatymui, tiesiog pradėti nuo žemės iki. Jei jūsų svetainė yra dalis daug didesnio atvira koncepcija erdvę per savo namų, galite pasirinkti kitą tipo grindys, kaip vietinis kilimas, užskaityti gyvenamasis plotas. Apie atvirkštinė pusė tos dizainą, jei turite mažą kambarį, vienijantis grindys su aplinkinių vietovių gali sukelti daug didesnį erdvės pojūtį.

Be to, grindų tipo, galite pakeisti iki stilių ir spalvą grindų sukurti skirtingus jaučiasi. Ryškus geometrinis dizainas yra puikus papildymas modernistinio erdvėje, o refinished kietmedžio grindys gali HARKEN atgal į istorinį namo praeityje. Jūs galite naudoti papildomas atspalviai tarp jūsų grindų ir sienų sukurti bendrą spalvų paletę.

Gyvenamasis kambarys dažų idėjos

A dažai gali “yra viena iš paprasčiausių, greičiausių ir mažiau brangių būdų visiškai pakeisti savo kambarį išvaizdą. Du didieji gyvenamasis kambarys dažymo idėjos apima pridedant akcentas sienos ir pridėti tekstūros jūsų sienos. Jei jūsų svetainė trūksta centrą, arba, jei norite toliau pabrėžti centrą, akcentas sieną galima pabrėžti tam tikrą atspalvį, ar galima naudoti papildomą dizainą kaip juostelėmis arba dviejų atspalvių atskirtų kėdė geležinkeliu. Mažame kambaryje, kad šviesus tonas gali per sunkios, vis dar galite įtraukti savo mėgstamą atspalvį ant vienos sienos, o kiti gali pasigirti daugiau neutralios spalvos. Jei jūsų dekoro vienetų gali būti geriausiai aprašyta kaip eklektiška, akcentas sienos gali pasiimti dėl bendros Hue ir padaryti kiekvienas punktas pasipriešinimo.

Tekstūruotos sienos taip pat yra puikus būdas pakeisti savo kambarį jaustis. Jūs galite naudoti arba vizualinį ar fizinę struktūrą įvykdyti šią idėją. Su regėjimo tekstūravimo, jūsų sienos gali būti rodomi plunksnų dizainas su kontrastingų dažus prie pagrindinės sienos spalvos. Šis dizainas tipas yra vis dar bute nuo sienos ir dažnai vadinamas dirbtiniais tapyba. Dėl fizinio tekstūravimo, jūsų galutinis dizainas gali apimti iš gipso sienos, sūkuriai poveikis, Viduržemio ar Ispanijos peiliu tekstūros, arba beveik bet kokios kitos tekstūros jūsų protas gali įsivaizduoti išvaizdą. Kai jūs pasiimti savo kambarį dizainą, tekstūrą jūsų sienos yra puikus būdas parodyti jį išjungti.

įkvėpimas

Jei sunkiai sekasi rasti geriausius gyvenamasis kambarių idėjas atnaujinti savo namus, naudokite mūsų didžioji biblioteka dizaino įkvėpimo pradėti. Dėl eklektiškas kolekcijas, skaityti apie kuriant unikalią senovinių jaustis. Kai atėjo laikas perdažyti atostogų sezoną, naudokite mūsų Kalėdų dizaino idėjų įkvėpimo. Jei negalite išsiaiškinti, kur TV turėtų būti, turime patarimų, kad per daug. Ir nepamirškite patikrinti mūsų diagramą, kuri teikia rekomendacijas dėl nustatančią savo baldus, siekiant padidinti rezultatus. Jei praleisti daugiau laiko apgalvotai planuoja iš savo dizainą, jūsų svetainė taps nuostabiai svetinga erdvė norite, kad ji būtų.

You may also like