Skip to main content

Gyvenimas Kambariai dizaino idėjos Knygų mylėtojų

Nepaisant gyvena šiame skaitmeniniame amžiuje eReader, nieko lygina su metų senumo patirtį Vartydamas per faktinius puslapius, captivated pažįstamas kvapas popieriaus ir rašalo. Pradžia bibliotekos ir skaityklos kabinos vis dar turi savo populiarumą, nes, kaip žmonės mes tiesiog patinka būti tarp šių popieriaus bankų žinių, nuotykių ir romantikos.

Didelė namų biblioteka, apimanti kelis sienos gali jaustis kaip didelis apkabinimas aplink savo gyventojui ir gali turėti skaitymo, kuri leidžia savininkas pasinerti į praeities kišenių informaciją gyvenimą; savo mokymosi ir tyrinėjimo apraiška. Taigi, galime ištirti įvairių stilių gyvenamųjų kambarių knygų mėgėjams …

Gyvenimas Kambariai dizaino idėjos Knygų mylėtojų

Puiki vieta įrengti itin baisus biblioteka atviro išplanavimo gyvenamasis plotas pateko būti aplink laiptinę. Kylančios protektoriai yra puikus lipti į žinių medžio viršūnėje, todėl sustojimais kiekvienoje lentynoje pakeliui. Jei jūsų laiptai namuose yra labiau tradicinis įvairovė ir erdvė yra priemoka, tada galima dar panaudoti nepanaudotos vietos po juo savo knygų kolekcijos. Prabangus Eames Litų faneros kėdės vaidina akcentas kėdės vaidmenį čia.

Mūsų gyvenamieji kambariai yra gatavų atsipalaidavimas vietoje, kurioje lounge su gera knyga prie ilgos dienos pabaigos arba per tingus savaitgaliais. Perkeliant sofos tik šiek tiek atokiau nuo sienos, į link kambario centre, daug erdvės gali būti sukurta nuo rinkinį lentynos už jį įrengti. Siauras knyga lentynos nesukels didžiulį atimties ploto nuo kambario. Jūs galite suminkštinti išvaizdą su kai kurių dekoratyvinių lapinių kambarinių kambariniai augalai vietą stovi pridėtinės interesų ir skiriasi aukštumas.

Spinta net gali būti pastatytas į savo užsakymą dizaino specialistai. Galite sukurti erdvinio kurioje pakabinti televizorių, kai jūs baigsite su jūsų svarstymą. Nepamirškite įdiegti Bibliotekininkai laiptais tiems aukštų dėmės ant jūsų rinkinį unikalių sienų lentynos taip pat.

Šie trys fonai, montuojamas priešais spinta, lūžti knygų banką ir sukurti gylio ekrane. Pabandykite kabinti savo kolekciją meno spaudinių ant išorinių kraštų savo Lentynos naują išvaizdą. Ši galimybė taip pat leidžia jums mėgautis savo galeriją nepakenkiant saugojimo vietos, nes jūs vis dar galite namas daugelis iš jūsų knygų atsilieka mylimo meno kūrinius.

Daugelis žmonių gali manyti, kad jie tiesiog neturi erdvę savo kambarį dėl didelio namų bibliotekoje, bet pabandykite atsižvelgiant kiekvieną turimą erdvę. Atrodo vertikaliai ir nepamirškite, kad siauri tarpai tarp dalykų, pavyzdžiui, langų, gali suteikti daug knyga vietos.

Pagal užsakymą spinta gali būti pastatyta į dešinę karnizo, puikus pasirinkimas, jei jūs gyvenate pagal nuožulnios lubos. Strategiškai išdėstyti stalinės lempos sukurti įvairias dėmes skaityti.

Jei neturite turėti atsarginį pinigus už užsakymą spinta ten yra daug puikių plūdrusis arba stovinčioje variantų, kaip šias IKEA tie puošia Skandinavijos svetainės.

Jei jūs turite kieto DIY žinių tiek galite net įdiegti savo, kad tilptų nenaudojamą nepatogios vietos jūsų namuose.

Tai baisus spinta suteikia didelį gylį, palūkanų ir šilumą ilgą šviesiai kambaryje. Knygos sukurti gražią funkcija sieną, kaip raštuotas tapetai ar medinių dailylentės gali daryti, o taip pat turėti papildomos naudos yra naudinga.

Spinta taip pat galite sukurti patogų ir patrauklų plaukiojantis skiriamąja sienele skyriuje iki itin ilgai kambario, zonavimo vieną sritį nuo kitos.

Šiuo gyvenamasis kambarys bibliotekoje matome artefaktus ir branginama suvenyrai peppering knygų spintos lūžti knygų jūrą.

Tamsiai pilkos spalvos lentynos sistema sukuria rafinuotą išvaizdą.

Protingas LED apšvietimas gali paversti jūsų bibliotekos lentynų išdėstymo išvaizdą.

Jūs galite pasirinkti kaip tik savo dekoratyvinius elementus iš savo namų bibliotekoje sienos. Šis ekranas yra skoningas derinys stiklo carafes, sudėtingų vazos, ir geometrinių skulptūrų.

You may also like