Skip to main content

Išradingas Idėjos toje erdvėje po laiptais

Mažame namuose, kiekvieną kvadratinį colį skaičiuoja, iš miniatiūrinių miegamieji susiaurinti koridorius į mažyčių vonios. Tai taip pat reiškia, kad jūs turite gauti labai kūrybingi su jūsų saugojimo galimybes.

Bet niekada bijoti-jums “pasisekė. Jei yra laisvos vietos po jūsų laiptais, ji neturi tiesiog sėdėti ten nepaliesta. Yra daug dalykų, kuriuos galite padaryti su šia erdvę, pavyzdžiui, sumažinti savo saugojimo bėdas ar sukurti papildomą baldą. Arba, jei esate jausmas tikrai drąsus, jūs netgi galite įdiegti vyno rūsys.

Neleisk, kad vietos po jūsų laiptų sėdi apleisti nebėra. Galite nustatyti kažką sau, arba samdyti dizainerio sukurti Custom Built-in. Šie 10 dizainerių ir namų įdėti savo mąstymo kepurės ir gavo išradingas šių atsitiktinių dėmių po laiptais-pasiruoškite jaučiasi įkvėptas įdėti, kad vietos dirbti savo namuose.

Sukurti sodas

Jei turite keletą mažai šviesos EGIPTAS, galite sukurti jaukią mažai užkampis jiems teisę pagal savo laiptais, tik kaip augalų mylintis Kate iš genties ir mus padarė čia. Nuo built-in lentynos, ji liepė savo augalus tarp dekoratyvinių daiktų, pavyzdžiui, krepšiai ir knygų, tekinimo, kad atsitiktinį vietoje į mini žaliųjų rojus.

Surinkite biblioteka

Tai dar vienas atvejis, kai built-in lentynos praverčia su tais tarpais po laiptais. Komanda ne Regan Baker Design įsteigė įspūdingą biblioteką pagal laiptų, šalia valgomasis ir oh-taip-stilingas su mažais, dekoratyviniai objektai sumaišyti. Jei turite lobynas knygų, sėdi į dėžutę, tai yra fantastinis būdas suteikti jiems dėmesio.

Įdiekite Šlapias Bar

Kai pramogauti, tai gali būti patogu turėti drėgnas juostą vertus amatų concoctions arba kreko atidaryti vyno butelį. Tai šlapias baras, suprojektuotas Cortney vyskupo dizainas, yra patogus tučtuojau kambarį ir stovi paruoštas kokteilis valandas ir vakarienė šalims su draugais.

Susitvarkykite

Toje vietoje pagal laiptais yra namų paleisti variantas, kai jis ateina į protingas saugojimui. Tai taip paprasta, kaip įdiegti keletą paprastų spintelės ar stalčiai, transformavimo toje vietoje į sudėtingas būdas saugoti pagrindai. John Bynum Custom Homes naudoti šią erdvę pagal laiptais kaip saugojimo PET turi-privilegijuotųjų.

Įsteigti Workspace

Melisa iš @thislittlehouseofours pažvelgė šioje erdvėje pagal savo laiptais ir pamačiau galimybę sukurti stilingą darbo vietos. Laikykite jį minimaliai su stalu, kad lengvai telpa į erdvę, ir, jei norite, galite imtis dar vieną žingsnį ir taip pat pastatyti skaitymo užkampis kaip Melisa čia padarė.

Rodyti dekoratyvieji elementai

Jei norite mylėti vietoje, kur galima parodyti dekoratyvinius elementus, kurie yra netoli ir brangūs jums, bet jums trūksta erdvės, atrodo ne daugiau nei tą erdvę po laiptais. Statyti šiek tiek lentynų ir pademonstruoti savo mylimą dekoro. Šiuo atveju, baltas dekoras gretinami gražiai su juoda spalva lentynų erdvėje užfiksuoti fotografas Madeline Tolle.

parduotuvė Vyno

Kaip tai tai už prabanga tiek? Jei esate vyno fano, esate tikri, kad gauti įkvėpė šio pagal-the-laiptų vyno urvas sukurtas pagal sutartį plėtros Inc. Install stiklo, todėl jūs galite pamatyti savo vyno kolekciją paprasto žvilgsnio, kuris tikrai bus pokalbis starteris tarp jūsų svečiams.

Kažkiek Drzemka

Kai jūs gyvenate tikrai mažų namų, net maža namų, galbūt, kiekvieną erdvę kąsnelis yra brangus. Štai kodėl tai ypač erdvė sprendimas iš Generalinės asamblėjos yra toks sumanus: kai plotas nėra naudojamas kaip darbo vietos, kabinetas atveria ir suteikia ištiesiama lova. Tai yra neįtikėtinai patogu, ypač jei jums reikia patraukti keletas ZZZ s tarp darbo projektus.

Amatų Vaikų kampelis


Tai gali būti sudėtinga rasti pakankamai vietos Atlicināt vaikiškų žaislų ir kitų esmę, kuris yra, kodėl ši idėja iš Lorna su @ for.the.love.of.greige yra toks puikus. Ji pasisėmusi erdvę pagal laiptais su dukra žaidimų kambarys poreikius, pavyzdžiui, knygų, gyvūnų iškamšų ir kitų daiktų tvarkingai užslėpti į dėžes.

Nubraižykite Skalbykla Space

Vietoj skirti visą kambarį į skalbinių, kodėl gi ne tiesiog įdėti jį laiptais? Naudojant pritaikytą lizdus meistriškai atliko Brickhouse Virtuvės ir vonios, poveržlė ir džiovintuvas puikiai šioje erdvėje, o tai reiškia, namų savininkai gali naudoti įjunkite, kad skalbimo kambarys į narvą ar biure. Dabar, kad protingas dizainas.

You may also like