Skip to main content

Jak korzystać ciemne zasłony kształtować dramatyczna, przytulne wnętrze

Istnieje kilka stylów, kolorów i zagrożenia, że dekorowanie domów na całym świecie mają tendencję do omijać, ponieważ ich dotyk zbyt ryzykowne wypróbować rozważenia. Niektórzy boją się iść z odważnych i jaskrawe kolory jak pomarańczowy lub fuksja, podczas gdy inne wydają się trzymać z dala od ich czarna kolorystyka niemal fanatycznie. Zastosowanie ciemnej draperia jest jedną ze strategii, które wielu uważa to ćwiczenie najlepiej pozostawić do projektantów wnętrz i ekspertów. Jednak przez religijnie pobyt z dala od ciemnych zasłon , to może brakować na to świetny sposób, aby stworzyć estetyczne, wygodne domu, który jest absolutną showstopper.

Idź ciemno w stylu wnętrza sypialni

Nie bój się z ciemnymi zasłonami, jak za pomocą tych ciężkie zasłony w kolorze czarnym jest podobnie jak przy użyciu samego koloru w pomieszczeniu. Ciemne zasłony przynieść ze sobą wiele zalet i są dostępne w szerokiej gamie barw. Nie wspominając, można zdecydować się na stylach, począwszy od klasycznych zasłon zaciemniających do sensacyjnego firan. Dziś mamy spojrzeć na 25 takich inspiracji , wraz z prostych trików, które pozwolą Ci pracować z tych rzadkich piękności.

1. Opanowanie Czarnej Magii!

Zaczynamy z kilku wspaniałych pomieszczeń, które wykorzystują ciemne zasłony, ale nie uciekać się do stereotypowego czerni. Zgadza się; dla tych, którzy boją się czarny, istnieją inne biodro i znacznie bardziej ekscytujące opcje takie jak odcienie szarości i niebieskiego. Oczywiście, jest ciemniejsze odcienie tych kolorów, które pasują do rozliczenia tutaj, a często mogą uzupełniać kolorystykę, że masz już dzieje w pokoju. Przestrzeń dzienny lub sypialnia światłem, pastelowe niebieskie ściany wraz z zasłonami w ciemnym granatowym może rzeczywiście wydawać się urzekające. Tak więc, zanim osiedlenie się na czarno, lub głębszych odcieni brązu lub szarości, daje bardziej ekscytujące kolory strzał.

Głębokie granatowy zasłony do sypialni przejściowym

Odcienie niebieskiego są idealne dla ciemnych zasłon

Pomyśl poza czarny dla ciemnych zasłon

Eklektyczna kuchnia w Londynie pełnym kolorze

2. zamiatania dużych przestrzeniach

Nie jest tajemnicą, że ciemne zasłony wydaje się bardziej jak w domu w przestronnych, przestronne wnętrza, w którym można je wykorzystać do zakotwiczenia przestrzeń bez rzeczywiście przytłaczająca ustawienia. Pokoje podwójnej wysokości żywe, luksusowe sypialnie, a nawet wielkie formalne jadalnie są idealne dla tych klasycznych czarnych zasłon. W otwartym salonie planu, te zasłony mogą być wykorzystane do wyznaczenia przestrzeni tworząc niepowtarzalną scenerię, lub można nawet wykorzystać je do przynieść trochę prywatności, jak duże szklane drzwi łączące salon na podwórko otworzyć. Jeśli uważasz, że stałe kolorze zasłony są nudne, rzucać w niektórych kwiecistych wzorów geometrycznych lub wzbogacanie rzeczy.

Znakomity salon z eleganckim wystrojem

Ciemniejsze zasłony wyglądają lepiej w większych pomieszczeniach

Ciemne zasłony pomaga regulować naturalną wentylację z łatwością

Dodaj jakiś wzór z żywymi zasłonami

3. Moody Affair

Nie każdy chce domu z jasnym atmosferze wypełnionej powodzi naturalnego światła i ubrany w skromny neutralnych odcieniach. Są tacy wśród nas, którzy rzeczywiście preferuje elegancki, wyrafinowany wygląd ciemnym pokoju z pięknymi kolorami, nastrojowym oświetleniem i musujące żyrandol lub dwa do góry go w wielkim stylu! Jedwabiste, ciemne zasłony są absolutnie idealne do tego Hollywood Regency inspirowane stylem i można nadać mu współczesne akcenty w celu zapewnienia, że ​​jest modny i trendier! Nawet jeśli to „na wierzchu” styl nie co kręcisz na to, ciemne zasłony mogą nadal pozwalają znaleźć równowagę między relaks i romantyczny w nowoczesnej sypialni.

Ciemne zasłony wyglądają tak eleganckie, jak zapalniczka bielsze wersjach stosowane prawo

Wyrafinowany współczesny sypialnia z ciemnych firan

kuchnia przemysłowej z ciemnym eleganckim urody

Wyrafinowany tradycyjna jadalnia z czarnych zasłon w tle

4. doskonały, Wygodne Atmosfera

Mówiąc sypialni, nie ma absolutnie żadnych wątpliwości, że ciemne zasłony w połączeniu ze światłem, białe firanki stały się wielkim hitem we współczesnej sypialni. To eleganckie połączenie wydaje się nie tylko estetycznie apt w pomieszczeniu zdominowanym przez neutralnych kolorach, ale również działa świetnie dla tych, którzy chcą strajku że idealną równowagę pomiędzy pięknym wentylacji i pełnej prywatności. Ten dwu-warstwowe podejście do draperii pozwala również łatwo dostosować do zmieniających się pór roku, jako ciemniejsze zasłony oferują doskonałą izolację podczas zimy i ustępują w tle podczas przytulnych miesięcy letnich.

Użyj firanki i ciemne zasłony zarówno prywatność i wentylacji

Elegancki sypialnia w kolorze czerwonym czarno-białe

Łączyć lekkie firanki z rolety w sypialni

Szare zasłony są idealnym wyborem dla modnym salonie

5. Utrzymywanie się światło!

Rozmawialiśmy o poświęcenie ciemnym, nastrojowym podejście wcześniej, ale trzeba przyznać, że jest to chrupiące, wesoły wnętrze, które jest większym hitem w świecie projektowania wnętrz dzisiaj. Ciemne zasłony działa pięknie w tych pomieszczeniach, jak również, ponieważ dostarczają one kontrastu wizualnego tworzenia ciekawych punktów kontaktowych i uzupełniać inne wyskakuje czarnego lub ciemnoszarego w pokoju doskonale. Im bardziej neutralne pomieszczenie, tym bardziej wspaniałe ciemne zasłony wydawać! Mogą też kształtować stylową czarno-białe tło, które jest zarówno ponadczasowe i uniwersalne, dzięki czemu te kolorowe akcenty i współczesne dzieła sztuki ściana prześwitywać.

Czarny i pokój dzienny z odrobiną zieleni

Ciemne zasłony zakotwiczyć światło przewiewnego salonu

Lekka kolorystyka salonu uzupełnia ciemne zasłony idealnie

Orange jest rzeczywiście nowy czarny

6. Ciemna Sheer Beauty

Kiedy przychodzi do firan, biały na pewno nie jest to jedyna opcja. Sama zasłony w kolorze czarnym, ciemno niebieski, szary i ciemnobrązowy posiadają również uprawnienia do zamiatania cię nogi w odpowiednim otoczeniu. Oczywiście, nie mogli zmieścić się z domu, obejmując styl plaży lub relaksujący klimat śródziemnomorski, ale sprawiają, że ich obecność w warunkach przemysłowych, minimalnych i współczesnych. Umożliwiając w przefiltrowanej naturalnego światła, nawet gdy moda dramatyczne tło, ciemne firan szybko wspina się wykres trendów w 2018 roku.

Kto potrzebuje stoliki nocne z łóżka jak ten

Browns ukraść show w tej eklektycznej salonie

Zasłony standout wizualnie dzięki rozkładzie

Wzorzyste zasłony w kolorze szarym o eleganckim nowoczesnym salonie

You may also like