Skip to main content

Jak korzystać z sali Możliwość dzielenia w małych pomieszczeniach

Jeśli masz mało miejsca, można pomyśleć, że ostatnią rzeczą jakiej potrzebujesz jest elementem jak dzielnik pokój, który był dosłownie wykonana do zamykania i oddzielne przestrzenie. Ale Parawany są doskonałym dodatkiem do każdej małej przestrzeni. Są one dobrym sposobem na odcinku od i zorganizować małe przestrzenie, które często mają bardziej otwartym planie. I dzielniki otwartym projektowania oznacza, że ​​można uzyskać bardziej zorganizowaną przestrzeń wizualnie bez zamykania obszarów off od siebie całkowicie.

Parawany są również projekt budżetu dodatek do pokoju. Mogą one kosztować od $ 60 zakładki. A jeśli chodzi o czas, to może trwać zaledwie kilka godzin, aby zdecydować się na prawej dzielnika dla Ciebie, przynieść go do domu i umieścić ją w pokoju. Więc, czy szukasz akcentem stylu zabawa albo trzeba dodać organizację funkcjonalną do swojego miejsca, spójrz poniżej dla różnych sposobów wykorzystania dzielenia sali.

Dzielniki wizualnie otwarty pokój

Jak dotknął powyżej, dzielenia sali nie trzeba wizualnie zamykają przestrzeń. Zdjęcie powyżej przedstawia dzielący pokój, który ma otwartą wzór. Projekty takie jak te są idealne do dodawania jakąś organizację koncepcyjne pomiędzy obszarami w małych przestrzeniach typu open space. I nie robią przestrzeń czuć klaustrofobicznie.

Projekty takie jak te również są w szerokiej gamie wzorów. Wzór jak dzielnika pokojowej na zdjęciu powyżej dodaje jakąś ciekawą geometrię przestrzeni. Inne otwarte Parawany mieć bardziej zakrzywione i bezpłatne wzorców płynących do nich. Jest to wzór dla każdego projektu smaku.

Idź Koncepcyjne

Zdjęcie powyżej pokazuje, że pokój rozdzielacz może być wykonane z niemal każdym materiale. Można ruszyć z rodzajami materiałów używanych. Na przykład, proste teksturowane drewniane post, a niektóre ciężkie liny pionowe uzyskać wygląd podzielić pokój na zdjęciu powyżej. Dodaje organizację wizualny tego artystyczną, swobodnej przestrzeni bez wizualnie zamykanie obszarów off od siebie.

Pomysł powyżej pokazuje również, w jaki sposób można dodać zieleni do dzielnika pokojowej. Winorośl na linie dodać więcej wizualnego bloku ale znowu, bez całkowitego zamykania przestrzeni. I winorośl dodać naturalny wygląd, który pasuje do roślin doniczkowych w tle. Jest również często można zauważyć winorośl dodane do stałych meblościanek.

Jeśli chcesz, aby przejść do koncepcyjnego pomysł, aby oddzielić swoje miejsce, oto kilka pomysłów na niekonwencjonalne dzielników pokoju:

  • Regały, gdzie można zobaczyć z jednej strony na drugą
  • Pełną odzież rack
  • Sheer gobelin lub kurtyna
  • Regał otwarty z akwariów umieszczonych na półkach
  • Linia wysokiego roślin

Są to tylko kilka pomysłów, aby te twórcze soki płynące.

Użyj sali Możliwość dzielenia jako Akcenty

Jest również często można zauważyć Parawany wykorzystywane jako dekoracyjne akcenty. Jeśli masz mniejszą przestrzeń nie wolałbym zamknąć, myśleć o oddanie podzielić pokój w rogu. Można zobaczyć koncepcję działania na zdjęciu powyżej, gdzie jasny niebieski pokój dzielnik Dodaje szok koloru skądinąd nudny rogu. Można zrobić ten pomysł z dowolnym kolorze jasny akcent, jak wiśniowy lub jasnym kolorze fioletowym.

Ponadto, nie trzeba trzymać się jednolitych kolorach. Istnieje Parawany pogrubioną sztuki wydrukowanej na nich. I rozdzielacz pokój z pełnym sceny artystycznej na nim daje złudzenie optyczne, że mała przestrzeń jest większa, ponieważ czuje się jak jesteś patrząc w okno do innego świata.

I pamiętaj, nie spiesz się, aby zważyć opcji. Istnieje wiele różnych rodzajów meblościanek tam.

You may also like