Skip to main content

Jak urządzić shabby chic Bedroom

 Jak urządzić shabby chic Bedroom

Niezwykle popularne przez 1990 i zastrzeżone przez projektanta Rachel Ashwell w 1989 Shabby Chic łączyć najlepsze cechy stylu rustykalnym, vintage uroku, niedrogi przełożenie mebli i innych przedmiotów, a na co dzień, kobiecego stylu. Spojrzenie ostatecznie wypadł z popularności, być ofiarą jego nadmiar plisami i bałaganu. Ale atmosfera Shabby Chic nie całkowicie zniknąć. I znowu, to stała się ulubionym tematem zdobienia. Podstawy są takie same, a wygląd jest dostosowany do odzwierciedlają współczesne gusta za mniej zamieszania i niepokoić. Ale jedna rzecz nigdy się nie zmieni, casual, wygodną i przyjazną atmosferę tego pogodnym stylu dekoracji.

proste Style

Wczorajszy Shabby Chic objął falbany na łóżku, zabiegi okna i rzucać poduszkami; nanoszone kryształki całej klosze; mnogość kolekcje całym pomieszczeniu; i nadmiar grafiki. Obecnie wygląd jest o wiele mniej zaśmiecone. Pare dół kolekcjonerskich po prostu tych rzeczy, których kochasz, zapomnieć o wszystkich plisami i koralików, i niech niektórzy otwarta przestrzeń ściany prześwitywać. Rezultatem jest sypialnia, która jest znacznie bardziej uroczy i spokojny.

Repurpose z celem

Jedna rzecz, która nie zmieniła się od 1990 jest zastosowanie repurposed przedmioty i zabytkowe meble w sypialni shabby chic. To sprawia, że ​​łatwo ozdobić bez przerywania budżetu i daje przestrzeń ekscentryczne uroku i osobowości. Shabby Chic obejmuje indywidualność i nie jest styl dla produkcji masowej cookie-cutter.

Na przykład w tym pokoju to pokazano, ułożone rocznika walizki zająć miejsce tradycyjnych stolikach nocnych. Spójrz na wiele innych sposobów, aby upcycle lub twórczo ponownego użycia przedmiotów w sypialni:

  • Użyj starych okiennic zamiast zagłówkiem.
  • Umieścić duży zestaw perkusyjny bass na bok, aby zrobić kapryśny stolik nocny.
  • Modyfikowanie antyczne krzesło trzymać lampki nocne.
  • Spróbuj odcinek szpica ogrodzenia lub ozdobną żelazną bramę dla podnóżka łóżku.

Zaktualizowany Paleta kolorów

Jedną z charakterystycznych cech stylu shabby chic jest dużo bieli, i że nie uległa zmianie. Ale podczas gdy pastele były dominujące akcenty koloru z powrotem w latach 90., dzisiaj jesteś tak samo prawdopodobne, aby znaleźć ciemniejsze zabarwione akcenty, takie jak granatowy stosowanego w romantycznej sypialni na zdjęciu. Ten styl opiera się na białym i miękkim uczucie koloru. Przemyślenia za pomocą tego stylu, jeśli kochasz czarny, szary, super-jasne kolory, lub chcesz umieścić nacisk na neutralne w swojej sypialni.

Shabby Chic Goes Minimalistyczny

Mogłoby się wydawać, że Shabby Chic i minimalizm są przeciwstawne, ale faktycznie można połączyć dwa style w cudowny hybrydowych. Na dowód, sprawdź sypialni na zdjęciu. Przeważnie biała paleta z akcentami różu, miękkie tekstury, rustykalne tułowia, a repurposed stolik nocny (stara paka mleka obrócił się na bok) są czyste Shabby Chic. Tymczasem, czysty, otwarty i pogodny klimat jest czysty minimalizm.

Nie Ultra Kobiecy Anymore

W przeszłości, Shabby Chic wziął kobiece do maksimum z prawdziwą eksplozją różowe, kwiaty, koraliki i plisami. W dzisiejszym zaktualizowaną wygląd, wygląd jest o wiele bardziej nadaje się do sypialni wspólnie z partnerem z różnych smaków. Podczas gdy awaryjną drewna, malowane meble, kwiatowe nadruki, paleta miękkie i przytulne tkaniny są nadal obecne, są nie lada over-the-top dłużej, dzięki czemu styl znacznie bardziej wszechstronne i atrakcyjne dla innych.

Spokojny i wyrafinowana

Sypialnia czystej bieli czuje się bardzo spokojny i uspokajający, ale może być sterylny, jeśli nie zrobione dobrze. Na szczęście, wszystko białe Shabby Chic sypialnia ma tyle ciekawe tekstury, linie i akcenty romansu aby utrzymać wygląd przyjazna i spokojna, bez śladu surowością lub zastoju. W pomieszczeniu pokazanym zagłówkiem architektoniczny jest ozdobny, ponieważ są lekkie Wyposażenie, ale prostota palety i brak wzorca utrzymuje ogólny klimat uczucie wyrafinowany i spokojny.

Twoje łóżko jako gwiazda

Twoje łóżko w sypialni shabby chic zdecydowanie powinien być gwiazdą. To wysoki stos z poduszkami i Shams szczycie przytulne kołdra, kołdra lub pocieszyciel nad wygodnymi arkuszy, a będziesz mieć twardy czas czekając snem wspinać się każdej nocy. Podczas gdy w 1990 roku, wszystkie z łóżka będzie prawdopodobnie pokryta różowym i róż, dzisiaj jest tak samo prawdopodobne, aby być biały lub inny miękki kolor ozdobione mieszaniny wzorców. Największa różnica od wtedy do teraz jest to, że nie będziesz już mieć nacisk na plisami lub ekstrawaganckie wykończenia.

Wymieszać i dopasować wzory

Zazwyczaj Shabby Chic wystrój łączy w sobie kilka wzorów w jednym pomieszczeniu. Podczas gdy róże kapusta i oversize kwiatowy z przeszłości są wciąż dość w małych dawkach, to z pewnością nie są jedynymi opcjami. Dziś, nie krępuj się połączyć kwieciste z paskami, geometrii, fantazyjny wzorów lub kropki. Można nawet opuścić kwieciste zupełnie jak na zdjęciu. Tak długo, jak wybrać wzory, które działają dobrze razem i uzupełniać swoją kolorystykę, styl może pracować dla swojej sypialni, zbyt.

You may also like