Skip to main content

Kā izrotāt noplucis šiks guļamistaba

 Kā izrotāt noplucis šiks guļamistaba

Ļoti populārs ar 1990.gadu, un preču zīmi, ko dizaineris Rachel Ashwell 1989.gadā, noplucis šiks apvienot labākos aspektus kotedžu stila, vintage šarmu, budžeta draudzīgas repurposing mēbeļu un citu objektu, un gadījuma, sievišķīgu stilu. Izskatu beidzot izkrita no popularitāti, varbūt upuris savā overabundance RUFFLES un jucekli. Bet, noplucis šiks VIBE nebija pilnībā izzūd. Un atkal, tas ir kļuvis par iecienītāko apdares tēmu. Pamati ir vienādi, un izskatās, ir pielāgota, lai atspoguļotu mūsdienu gaumi mazāk uztraukumiem un apnikt. Bet viena lieta, kas nekad nemainīsies, gadījuma, ērtu un sveikt VIBE šajā jaukajā apdares stilu.

vienkāršs stils

Vakardienas noplucis šiks paustās RUFFLES uz gultas, logu ārstēšanu, un mest spilveni; draped kristāla krelles visā abažūri; liels daudzums kolekciju visā telpā; un overabundance mākslas darbu. Šodien, izskats ir daudz mazāk pārblīvēta. Aptēst leju kolekciju tikai ar tiem, kas jums patīk, aizmirst par visām RUFFLES un krelles, un ļaujiet daži atvērta sienas telpu spīdēt cauri. Rezultāts ir guļamistaba, kas ir burvīgs un daudz mierīgs.

Pārprofilējot ar mērķi

Viena lieta, ka nav mainījusies kopš 1990. gada, ir izmantot atkārtoti lietoto preču un vintage mēbelēm ar noplucis šiks guļamistaba. Tas padara to viegli rotā nesalaužot budžetu un dod savu kosmosa quirky šarmu un personību. Noplucis šiks ietver individualitāti un nav stils tipveida masveida ražošanu.

Piemēram, šajā numurā attēlā, sakrautas vintage somas ņemt vietā tradicionālo nightstands. Veikt apskatīt daudz citu veidu, kā UPCYCLE vai radoši izmantot atkārtoti preces guļamistabā:

  • Izmantot veco slēģi vietā headboard.
  • Novietojiet liels bass bungas uz sāniem, lai dīvains naktsgaldiņš.
  • Pārprofilējot antikvāru krēslu turēt jūsu gultas lampa.
  • Mēģiniet posms piketu žogu vai dekoratīvu dzelzs vārtiem pēc gultas kāpšļa.

Atjaunināts Krāsu palete

Viena no iezīmēm noplucis šiks stils ir daudz baltu, un tas nav mainījies. Bet, kamēr pasteļi bija dominējošā skar krāsu atpakaļ 90s, šodien, jums ir tikpat iespējams atrast tumšākas krāsains akcentiem, piemēram, zila izmanto romantiskā guļamistabā attēlotie šeit. Šis stils balstās uz balta un mīksto sajūta krāsu. Pārdomāt, izmantojot šo stilu, ja jums patīk melna, pelēka, super-spilgtas krāsas, vai vēlaties pievērst uzmanību ar neitrālu savā guļamistabā.

Noplucis šiks Goes Minimālisma

Varētu likties, ka noplucis šiks un minimālisms tiešie pretstati, bet patiesībā, jūs varat maisījums divas stilu uz brīnišķīgu hibrīdu. Par pierādījumu, izbraukšana guļamistaba šeit attēlotie. Pārsvarā balta palete ar akcentiem rozā, mīksto faktūru, zemniecisks stumbrs, un repurposed naktsgaldiņš (vecā piena kaste ieslēgts savā pusē) ir tīrs noplucis šiks. Tikmēr tīru, atvērt un rāms VIBE ir tīrs minimālisms.

Ne Ultra Sievišķīgs vairs

Agrāk, noplucis šiks ņēma sievišķīgi, lai maksimāli ar īstu sprādzienu rozā, ziedi, krelles un rišu. Šodienas atjauninātu izskatu, izskats ir daudz vairāk piemērots guļamistaba kopīgu ar partneri ar dažādām gaumēm. Lai gan krīzes apstākļos koks, apgleznotas mēbeles, ziedu izdrukas, mīksta palete un mājīgs audumi vēl klāt, tie nav pār-the-top vairs, padarot stils daudz universāls un pievilcīgu citiem.

Serene un Izsmalcināta

Tīrs balta guļamistabu jūtas ļoti rāms un nomierinoša, bet tas var būt sterils, ja nav izdarīts pareizi. Par laimi, viss balts noplucis šiks guļamistaba ir tieši tik daudz tekstūra, interesantas līnijas, un skar romantika lai saglabātu izskatu viesmīlīgs un mierīga, bez pēdām starkness vai nomākts. Šajā telpā redzams, arhitektūras headboard ir grezni, jo ir gaismas ķermeņi un mēbeles, bet vienkāršība paletes un trūkums modelis saglabā vispārējo VIBE sajūta izsmalcināts un mierīgs.

Jūsu Gultas kā Star

Jūsu gultasvieta noplucis šiks guļamistabā noteikti vajadzētu būt zvaigzne. Pile to augstu ar mest spilveni un Shams atop mājīgu sega, sega vai mierinātājs vairāk comfy lapas, un jums būs grūti laiku gaida, kamēr gulētiešanas kāpt katru nakti. Lai gan 1990. gadā, visas gultas visticamāk būs rozā, un pārklāti ar rozēm, šodien, tas ir tikpat varētu būt baltā vai cits mīksts krāsas rotā maisījumu modeļiem. Lielākā atšķirība no, tad tagad ir tas, ka jums vairs nebūs uzsvaru uz RUFFLES vai ekstravagants apdari.

Sajauc un Match paraugi

Raksturīgi, noplucis šiks dekors apvieno vairākus modeļus vienā istabā. Lai gan kāpostu rozes un lielizmēra florals vakardienas joprojām ir diezgan nelielās devās, tie, protams, nav jūsu vienīgā izvēle. Šodien, justies brīvi apvienot ziedu ar svītrām, ģeometrija, dīvains dizainu, vai polka punktiņi. Jūs pat varat atstāt ziedu vispār kā attēlotie šeit. Kamēr jūs izvēlēties modeļus, kas darbojas labi kopā un papildināt savu krāsu shēmu, stils var strādāt jūsu guļamistabā, too.

You may also like