Skip to main content

Kada, kur ir kaip naudoti didelių Wall Art

Meno galerijos yra puikus būdas pasirūpinti daug mažesnių meno kūrinių. Bet jei jūs turite didelę sienos menas, kurį norite pademonstruoti, jūs turite eiti kitu rinkinį projektavimo principus.

Yra daug priežasčių, pakabinti didelę sienos menas; gal dažytos kažką sau arba įsigyti specialų kūrinį keliaujant. Jūs taip pat gali būti ėjimas į daugiau modernaus stiliaus, kuri linkusi pabrėžti minimalizmas. Didelis sienos menas yra stebėtinai puikus būdas optimizuoti mažoms erdvėms. Sutelkiant dėmesį į keletą stambių elementų, jūs paliekate vietos ieško atviresnė ir mažiau užgriozdintas.

Skaitykite toliau ir sužinokite apie tai, kada, kaip ir kur naudoti didelę sienos menas.

Ieškokite didokas tuščią sienos erdvės dideliems sienos meno

Jūsų pirmasis žingsnis yra surasti sienos erdvę, kuri yra pakankamai didelis, kad remti meną. Tai gali reikšti, atsižvelgiant žemyn esamų menas ar reorganizuojant knygų lentynas ir baldus. Tikėtini erdves apima sienos į kambarį ar miegamąjį, erdvės virš minimalistinio židinio ar srityse tarp langų. Taip pat galite pabandyti akcentas sienos ar erdves entryways.

Kuo daugiau tuščia siena erdvė, tuo geriau. Derinant didelį meno šalia didžiulio lango arba per puošniais mantija gali užgožti dėmesio iš paties meno, nes menas turi konkuruoti su tų kitų elementų.

Išdėstyti kambarį aplink meno

Padarykite didelių Wall Art centrą tvarkant baldus aplink jį. virš nuotrauka rodo, kaip jūs galite pasirūpinti baldus U formos aplink meną. Tai veikia ypač gerai erdvėse, kur menas yra kabo virš minimalistinis mantija.

Jūs taip pat gali nurodyti sofos link sienos meno ar organizuoti kėdės ją akį. Kitas variantas yra vieta kėdžių ir sofos visoje patalpoje viena nuo kitos, su sienos menas tarp jų. Jei sienos menas yra miegamasis, padėkite jį ant lovos, todėl lova veidai.

Būkite kūrybingi pagal išardymas vieną kūrinį

Didelis sienos menas neturi būti vienas tapybos viename kadre, arba. virš nuotrauka rodo, kaip vienas gabalas gali būti išsibarsčiusios kelių skirtingų drobėse. Tai yra geras būdas, jei jūs bandote padengti tikrai didelę sieną. Vienas gabalas gali užimti keletą drobių keliomis rėmeliai imtis visai kitokios konstrukcijos.

Creative atrodo taip pat pridėti vaizdo palūkanas į kosmosą. Naudojant šį metodą, leidžiantį sienos žvilgtelėti pro spalva suteikia kambariui darnesnę išvaizdą. Išardymas vieną meno kūrinį į keletą skirtingų gabalų taip pat daro menas lengviau transportuoti.

Nebijokite eiti trimatis

Erdvinis menas yra kita išreikšti kūrybiškumą kambaryje būdas. Eiti kelių pakopos drobėse, matmenų plokščių kaip akcentas sienų ar meno kūrinių bet kuria veisle, kad styroti nuo sienos. Tekstūra prideda vaizdo susidomėjimą ir padeda tapai centru, kuris dažnai yra didelės sienos meno tikslas.

Nuotraukoje aukščiau, tai lengva pamatyti, kaip spalvingas kūrinys kambaryje su neutraliu spalvų schemą padeda tapai centru. Nors juoda ir balta trimatis sienos menas yra Stark dizainas, ji taip pat gali pop jei dedamas prieš fonas kaip medienos skydinė apkala ir spalvinga dažų.

Ieškokite gabalus, kad atkreipti jums

Geras būdas padaryti, kad didelę sienos meno centru erdvėje yra rasti meną, kad patrauktų jums vizualiai. Nuotrauka aukščiau yra geras pavyzdys: lyno tilto, besitęsiančioje gilyn į atstumą kulka kviečia į akis sekti ir pamatyti, kur tiltelis yra pirmaujanti. Taip pat galite pabandyti meną geometrinių optinės iliuzijos, gamtos arti ar bet kokio kito tipo vaizdus jums negali padėti, bet spoksojimas. (Poreikis nuolat ieško, gali būti tik geros meno apibrėžimas, po visiems.)

You may also like