Skip to main content

Kaip naudotis Kambarių daliklis mažose erdvėse

Jei turite mažą erdvę, galite pagalvoti, kad paskutinis dalykas, ko jums reikia kaip kambario dozatoriumi, kuris buvo tiesiog padarytą uždaryti ir atskiras erdves elementas. Bet Kambarių daliklis yra puikus papildymas bet mažoje erdvėje. Jie yra geras būdas skyriuje išjungti ir organizuoti mažas erdves, kurios dažnai turi daugiau atviro išplanavimo. Ir atviro dizaino pertvaros reiškia, kad jūs galite gauti daugiau organizuotą erdvę vizualiai, be uždarymo sritis išjungtas nuo kito galo.

Kambarių daliklis yra taip pat biudžeto dizainas papildymas į kambarį. Jie gali kainuoti bet nuo $ 60 iki. Ir kaip laiko, tai gali užtrukti kiek porą valandų nuspręsti dešinėje dozatoriumi jums, kad jis namo ir įdėkite jį į kambarį. Taigi, ar jūs ieškote įdomus stiliaus akcentu ar reikia pridėti funkcinė organizacija į savo erdvę, imtis žemiau ieškoti įvairių būdų, kaip naudoti kambarį daliklis.

Vizualiai Atviras Kambarių daliklis

Kaip palietė anksčiau, kambarių pertvaros neturite vizualiai uždaryti tarpą. Nuotrauka aukščiau parodytas kambario daliklis, kad turi atvirą modelis. Dizaino kaip tai yra puikus pridedant tam tikras koncepcinis organizaciją tarp vietovių mažose, atviro plano erdvėse. Ir jie daro ne erdvė jaučiasi klaustrofobines.

Dizaino kaip jie taip pat būna įvairiausių modelių. Raštas kaip kambario dozatoriumi nuotraukoje aukščiau prideda tam tikrą įdomus geometrijos į kosmosą. Kiti dar neatsakyti Kambarių daliklis turi daugiau išlenkti ir nemokami teka modelius prie jų. Yra bet kokio dizaino skonio modelis.

eiti Konceptualus

virš nuotrauka rodo, kad kambarys daliklis gali būti pagaminti iš tik apie bet kokią medžiagą. Jūs galite gauti kūrybingi su medžiagų naudojamų tipų. Pavyzdžiui, paprastas tekstūra medinės pašto ir kai kurių sunkiųjų vertikali lyno duoti iš kambario dalikliu išvaizdą nuotrauką aukščiau. Ji priduria, vaizdinę organizacijai šio meniška, atsipalaiduoti erdvę be vizualiai uždarymo sritis išjungti vienas nuo kito.

Aukščiau pat idėja rodo, kaip jūs galite pridėti žaluma savo kambario dozatoriumi. Vynmedžiai ant virvės pridėti daugiau vizualinis bloko, bet, vėlgi, be visiškai uždaryti išjungti erdves. Ir vynmedžiai pridėti natūralų pojūtį, atitinkantį vazoninių augalų fone. Taip pat įprasta matyti vynmedžius pridėjote prie kietų Kambarių daliklis.

Jei norite eiti į konceptualaus idėja atskirti savo erdvę, čia yra keletas idėjų, netradicinių Kambarių daliklis:

  • Lentynos, kur galima pamatyti iš vienos pusės į kitą
  • Visa drabužiai stovo
  • Vien gobelenas ar užuolaida
  • Atviras lentynos su žuvų bakai ant lentynos
  • Iš aukščio augalas gyvenimo linija

Tai tik keletas idėjų, kaip gauti tuos kūrybos sultys teka.

Naudokite Kambarių daliklis kaip akcentai

Taip pat įprasta matyti kambarį daliklis naudojami kaip dekoratyviniai akcentai. Jei turite mažesnę erdvę nenorite uždaryti, galvoti apie išleidimą kambario daliklis į kampą. Galite matyti veiksmų koncepciją nuotraukoje aukščiau, kur ryškiai mėlynos kambarys daliklis prideda spalvos šoką kitaip nuobodus kampe. Tai galite padaryti šią idėją su bet ryškių spalvų, pavyzdžiui, vyšnių raudonos arba ryškiai raudonos.

Be to, jūs neturite prilimpa prie vientisų spalvų. Yra kambarių pertvaros su paryškintu meno atspausdintas ant jų. Ir kambarys daliklis su pilna meno scenoje ant ji suteikia optinė iliuzija, kad jūsų maža erdvė yra didesnė, nes ji mano, kaip jūs ieško langas į kitą pasaulį.

Ir atminkite, imtis savo laiką pasverti savo galimybes. Yra daug skirtingų tipų Kambarių daliklis ten.