Skip to main content

Kaip papuošti skurdus Chic miegamasis

 Kaip papuošti skurdus Chic miegamasis

Labai populiarus per 1990 ir prekės ženklu dizainerė Rachel Ashwell 1989, Shabby Chic “sujungė geriausius aspektus kotedžo stiliaus, vintage žavesio, biudžeto draugiškas repurposing baldų ir kitų daiktų, ir atsitiktinis, moteriškas stilius. Išvaizdą galiausiai iškrito iš populiarumo, galbūt jo perteklių iš RUFFLES ir netvarkos auka. Bet, The Shabby Chic “Vibe nebuvo visiškai išnyksta. Ir vėl, jis tapo mėgstamiausia dekoravimo tema. Pagrindai yra tokie patys, o žvilgsnis buvo pritaikyta atspindėti šiuolaikinio skonį mažiau nervintis ir nerimauti. Tačiau vienas dalykas niekada nesikeičia-atsitiktinis, patogiai, ir draugiška atmosfera šio linksmas dekoravimo stiliumi.

Paprasta stilius

Vakar Shabby Chic apkabino RUFFLES ant patalynės, lango gydymo, ir mesti pagalvės; Puoštas krištolo karoliukai visoje Abażury; iš kolekcionuojamų visoje patalpoje daugybė; ir iliustracijų perteklių. Šiandien atrodo, yra gerokai mažiau užgriozdintas. Mažinti į kolekcionuojamų tiesiog tie, kas jums patinka, pamiršti apie visus RUFFLES ir karoliukai, ir tegul kai atvira sienelė shine through. Rezultatas yra miegamasis, kad yra žavinga ir labiau ramus.

Pakartotinai panaudoti su tikslu

Vienas dalykas, kuris nepasikeitė nuo 1990 yra repurposed daiktų ir senovinių baldų naudojimas skurdus Chic miegamajame. Tai leidžia lengvai papuošti nesulaužant biudžetą ir suteikia savo erdvę egzotiškos žavesio ir asmenybę. Skurdus prašmatnus apima individualumą ir nėra stiliaus slapukas-cutter masinės gamybos.

Pavyzdžiui, šiuo kambario nuotraukoje, sukrauti derliaus lagaminai imtis tradicinių nightstands vietą. Pažvelkite daugybe kitų būdų, kaip upcycle ar kūrybiškai pakartotinio naudojimo elementus miegamojo išvaizdą:

  • Naudoti senas žaliuzes vietoj galvūgalio.
  • Vieta didelis bosas būgnų rinkinį savo pusės padaryti įnoringas staliukas.
  • Pakartotinai panaudoti senovinių kėdę turėti savo lemputė.
  • Išbandykite piketas tvoros ruožas arba dekoratyvinį Iron Gate už lovos pakoja.

Atnaujinta Spalvų paletė

Vienas iš Shabby Chic stiliaus požymiai yra daug balta, ir kad nepasikeitė. Tačiau, nors pastelės buvo svarbiausius darbus spalvos atgal į 90s, šiandien jūs esate lygiai taip pat gali rasti tamsesnes Cinkuota akcentais, pavyzdžiui, giliai mėlyna naudojamas romantišką miegamojo pavaizduota čia. Šis stilius remiasi baltos ir minkštos jausmas spalvos. Permąstyti naudojant šį stilių, jei jums patinka juoda, pilka, super ryškių spalvų, ar norite patalpinti dėmesio dėl neutralių jūsų miegamajame.

Skurdus prašmatnus Goes Minimalistinio

Atrodytų, kad Shabby Chic ir minimalizmas yra tiesioginiai priešingybės, bet iš tikrųjų, galite maišyti dviejų stilių į nuostabų hibridas. Įrodyti, patikrinkite miegamasis čia pavaizduota. Labiausiai-balta paletės su ženklais, rausvos, minkšti tekstūros, kaimiškas kamieno, ir repurposed Naktsgaldiņš (senas pieno dėžė įjungtas jo pusėje) yra grynas shabby Chic. Tuo tarpu, švarus, atvira, ir giedras Vibe yra grynas minimalizmas.

Ne itin moteriškos Anymore

Anksčiau Shabby Chic “paėmė moteriškas maksimaliai su tikra sprogimo rožinė, gėlės, karoliukai, ir RUFFLES. Šiandienos atnaujintą išvaizdą, žvilgsnis yra kur kas labiau tinka miegamajame bendrai su partneriu su įvairių skonių. Nors nelaimę medžio, dažytos baldų, gėlių spaudinius, minkštas paletė ir jaukūs audiniai vis dar egzistuoja, jie ne over-the-top ilgiau, todėl stilius labiau universalus ir patrauklus kitiems.

Giedras ir sudėtingos

Miegamasis grynas balta jaučiasi labai rami ir ramina, tačiau ji gali būti sterilus, jei nebus padaryta teisingai. Laimei, viskas balta Shabby Chic miegamajame yra tik pakankamai tekstūrą, įdomių linijų, ir paliečia romantikos išlaikyti išvaizdą svetingi ir rami, be starkness ar bloga nuotaika pėdsakų. Į kambarį parodyta, architektūros Pagalvėlė yra puošnus, kaip ir šviesos armatūra ir baldai, tačiau paletės paprastumas ir modelio trūkumas išlaiko bendrą Vibe jausmas sudėtingas ir rami.

Jūsų lova kaip žvaigždė

Jūsų lova skurdus Chic miegamajame tikrai turėtų būti žvaigždė. Pile jis didelis su mesti pagalvės ir Shams ant jaukioje antklode, antklodė, ar šalikas per Nežiūriu lapų, ir jums bus labai sunku laukti, kol miegą lipti į kiekvieną naktį. Nors 1990 metais, visa patalyne greičiausiai būtų rožinė ir padengta rožių, šiandien jis yra lygiai taip pat gali būti baltos arba kita minkšta spalva puošia modelius mišinio. Didžiausias skirtumas nuo tada dabar yra ta, kad jūs nebeturite dėmesio į RUFFLES ar ekstravagantiška apdaila.

Sumaišoma ir suderinti modeliai

Paprastai, Shabby Chic dekoras sujungia kelis modelius viename kambaryje. Nors kopūstų rožės ir negabaritinių gėlių pasekėjai yra vis dar gana mažomis dozėmis, jie tikrai nėra jūsų vienintelis pasirinkimas. Šiandien, nedvejodami derinti gėlių su juostelėmis, geometrinių, įnoringas dizaino, ar taškuotą. Jūs netgi galite palikti gėlių visai kaip nuotraukoje čia. Tol, kol jums pasirinkti modelius, kurie dirba gerai kartu ir papildo savo spalvų schemą, stilius gali dirbti savo miegamajame, taip pat.

You may also like