Skip to main content

Kaunistamine koos LED Strip Tuled: köögid ja energiatõhusate Radiance!

Remodeling oma vana köök või planeerimise uuega on kõike leida, et täiuslik tasakaal esteetika, ergonoomika ja eksklusiivsus. Sõltumata stiili, teema ja suurust oma köök, valgustus on kahtlemata see, mis teeb või puruneb oma apellatsioonkaebuses. Ja keskmes iga valgustatud kaasaegne köök on LED riba tuled , mis ühendavad mugavuse energiasäästliku volikirjad ja pulseeriv sära. Mitmekülgne ja uskumatult “trend”, LED valgustus on kindlasti üks must-rikaste 2018. köök ja me siin, et näidata teile, kuidas!

 

Vastavalt kapis LED tuled kasutatakse valgustamiseks köögi

LED-valgustid on olnud juba mõnda aega, kuid riba tuled kindlasti võtnud neid energiatõhusate valgustusseadmete täiesti uuele tasemele. Valgusava ka kõige ebamugav nurkade need kohandatavad tuled saab kergesti lisada projekti olemasoleva köök veidi askeldama. Alates ilus riiulid ja nutikas kapid funktsionaalsele countertops ja silmatorkav köök saartel, LED tuled saab kasutada igal pool ja kõikjal.

Under-kabineti LED Strip Valgustus

Köök mäluseadmed on mõned esimesi asju me arveldada kavandamisel uue köögi. Seina köögimööbel koos modulaarne lihtsus võib muuta oma köök hetkega. Aga võttes selle järgmisele tasandile on all-kapp LED valgustus, mis võimaldab teil kergesti paigutada need custom kapid napilt köögi väike köök. Neile lühike rõhttühiku või isegi otsivad võimalusi, kus nad võivad tuua paremini ülesanne valgustus köök counter, LED tuled pakkuda mugav ja kulude-efekti valik.

LED riba tuled all asetseva köögi riiulid süttib köök counter ja all kuvada

Stiilne kaasaegne köök alates Rempp puidust kapid ja all kapis LED valgustus

Nad valgustavad riiulid või countertop alla kapid ühtlasemalt kui süvistatud tuled ja kindlasti võita seinalamp nii praktilisuse ja täiuslik valgustus. Ja parim osa on see, et need geniaalne tuled ka tuua köök seinakate elus ilma kunagi saada nii!

Vastavalt kapis LED tuled on populaarne trend contemporarry köögid

Peen kaasaegse köök marmorist ja puitu Decker

Köök Island avatud shelfe ja ilus LED-valgustid

LED valgustus Köök Riiulid

Järgmine kõige populaarsem valik, kui tegemist kasutades LED tuled köögis on ujuva riiulid ja avatud kapid. Floating klaasriiulid LED riba tuled on teatud sürrealistlik kaebuse, mis muudab need kohe keskpunktiks. Strip tuled ka saate valgustada iga ujuv riiul ja isegi väikseim neist kõik on täiesti valgustatud, kaotades kõik väljavaade kole varje. Kas kuvad fancy Hiina või lihtsalt kujundamisel nii ilus taustaks, LED tuled ja avatud köök riiulid on mängu tehtud disain modernne!

LED riba valgustus ideid avatud riiulid köögis ja mujal

LED riba tuled teha suurepäraseid aktsentvalgustuseks esiletõstmiseks köök riiulid

Paeluv kaasaegse köök valge ja hall ujuva riiulid ja LED riba valgustus

Apple roheline ja LED tuled tuua heleduse kaasaegse köök

Vähimgi köögid ja tumedamaid nurkades saab elavdavad LED tuled

Ühendamine Köök Living Space

Mõeldes, kuidas saate laiendada elutuba esteetiline kööki ilma tõepoolest muutub liiga palju? LED riba valgustus on lõbus ja stiilne võimalus, mis teeb just seda püüdmata liiga raske. Lihtsalt kasutage sobitamine tuled elutoas riiulid, meelelahutus seade, söögituba taustaks, köögimööbel ja saare luua homogeenset valgustus kava. See ei ole nii palju koormuste LED-valgustid, sest see on umbes uhkelt esile õige arhitektuurilised omadused ja millega visuaalse ühendust.

LED riba tuled võib toimida visuaalselt ühendav element vahel köök ja avatud planeeringuga elutuba

Riiulid põlema kasutades LED tuled luua ühine kujunduselement thoughout avatud planeeringuga elutuba

Smart all kapis LED valgustus köök on funktsionaalne valik

Bravuurne kõik valge kaasaegse köök koos avara hommikusöögibaar

Valgustus Smart Köök

Ära piira ennast ribad tuled üksi, kui ostetavad köök valgustusseadmete. Peale tavaline annus ripatsid, mis hõivavad prime kõrgemal positsioonil köök counter, kaaluge LED süvistatav tuled luua bravuurne ja energiasäästlik kaasaegne köök. Kõik LED valgustid on oma olemuselt rohkem planeedi sobiv kui traditsiooniline Kompaktlampidest ja on kindel, et kärpida oma kodu energiatarbimist oluliselt. Nii et miks ootama, et saada kohta LED bandwagon?

Kombineeri LED süvistatavad tuled riba ligjts luua täiuslik köök counter

Määrake köök riiulid ja countertops heleda LED tuled

Tõstke kõige hämmastav arhitektuuri funktsioone köök LED tuled

LED riba valgustus on nii mugav ja stiilne, kui seda kasutatakse õige

Aktsentvalgustus jõuab uuele tasemele veetlev LED tuled selles stiilne köök täis puidust

 

You may also like