Skip to main content

Kiedy, gdzie i jak używać dużych Wall Art

galerie sztuki są doskonałym sposobem, aby zorganizować wiele mniejsze kawałki sztuki. Ale jeśli masz dużą Wall Art, który chcesz pokazać, będziesz musiał przejść przez inny zestaw zasad projektowych.

Istnieje wiele powodów, aby powiesić dużą sztukę ściany; Może coś malowane samodzielnie lub zakupiony specjalny kawałek podczas podróży. Możesz być także jadą na bardziej nowoczesny styl, który dąży do podkreślenia minimalizm. Duża sztuka ściana jest zaskakująco świetny sposób, aby zoptymalizować małe przestrzenie. Poprzez skupienie się na kilku dużych elementów, pozostawić przestrzeń patrząc bardziej otwarty i mniej zaśmiecone.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się o tym, kiedy, jak i gdzie używać dużej sztuki ściany.

Sprawdzić sporą pustą przestrzeń ściany do ściany dużej sztuki

Pierwszym krokiem jest szukać miejsca na ścianie, który jest wystarczająco duży, aby wspierać sztukę. To może oznaczać, zdejmując istniejący sztukę lub reorganizacji regały i meble. Prawdopodobne obowiązuje obejmują ściany w salonie lub sypialni, przestrzeni nad minimalistycznym kominku lub obszarach między oknami. Można również spróbować ściany akcent lub spacje w bramach.

Im bardziej pusta przestrzeń ściany, tym lepiej. Łącząc dużą prawo sztuki obok ogromnego okna lub na ozdobny gzyms może odwracać uwagi od samej sztuki, bo sztuka musi konkurować z tymi innymi elementami.

Zorganizować pomieszczenie wokół sztuki

Dokonaj dużej sztuki ścianie punkt centralny przez organizowanie meble wokół niego. Zdjęcie powyżej pokazuje, jak można zorganizować meble w kształcie litery U wokół sztuki. To działa szczególnie dobrze w pomieszczeniach, w których sztuka jest wiszące nad minimalistycznym kominku.

Można również wskazać sofę w kierunku sztuki ścianie lub zorganizować krzesła z nim zmierzyć. Inną opcją jest umieszczenie krzesła i sofy w poprzek pokoju od siebie, ze sztuką ściany między nimi. Jeśli ściana jest sztuka w sypialni, umieścić ją na łóżku, więc łóżko stoi go.

Bądź kreatywny rozbijając jednego kawałka

Duża sztuka ściana nie musi być jeden obraz w jednej ramce, albo. Zdjęcie powyżej pokazuje, jak jeden kawałek może być rozłożone na kilka różnych płócien. Jest to dobry styl, jeśli staramy się objąć naprawdę dużą ścianę. Jeden kawałek może zajmować kilka płócien w wielu klatek wziąć na zupełnie inny projekt.

Pień wygląda również dodać zainteresowanie wizualnej przestrzeni. Dzięki tej metodzie, umożliwiając kolor ściany PEEK przez daje pokój bardziej spójną wygląd. Rozbijając jedno dzieło sztuki na kilka różnych kawałków również sprawia, że ​​sztuka łatwiejsze do transportu.

Nie bój się iść trójwymiarowy

sztuka trójwymiarowy jest kolejnym sposobem wyrażania kreatywności w pomieszczeniu. Idź na płótnach wielowarstwowych, panele wymiarowych jak ściany akcent lub dzieła sztuki dowolnej odmiany, które trzymać się od ściany. Tekstury dodaje zainteresowanie wizualną i pomaga sztuka stała się punktem centralnym, który jest często celem dużą sztuką ściennego.

Na zdjęciu powyżej, to łatwo zrozumieć, w jaki sposób barwny kawałek w pomieszczeniu o neutralnej kolorystyce pomaga sztuki stają się punktem centralnym. Choć czarno-biały trójwymiarowy sztuka ściana jest sztywna konstrukcja, może też pop czy umieszczony na tle jak boazerią lub kolorowej farby.

Spójrz na kawałki, które wciągnie Cię w

Dobrym sposobem, aby to dużą sztukę ściany centralnym punktem w przestrzeni jest znaleźć sztukę, która wciąga w wizualnie. Na zdjęciu powyżej jest dobrym przykładem: Strzał z mostem linowym rozciągającym się na odległość zaprasza oko pójść i zobaczyć, gdzie most prowadzi. Można także spróbować sztukę geometryczne złudzenia optyczne, Nature Close-up lub innego rodzaju obrazów nie można pomóc, ale gapić. (Konieczność utrzymania patrząc może być po prostu definicja dobrej sztuki, mimo wszystko).

You may also like