Skip to main content

Kování se každý styl: Nádherná jídelny s kamennými zdmi

V posledních několika sezón viděli domů otočit se k designu a zdobení nápady, které obepínají více přírodních textur a vytvářejí organickou atmosféru v interiéru. Podle všeho se jedná o trend, který bude i nadále vládnou v roce 2018, a kamenné zdi nabízejí jedinečný nadčasový způsob, jak skočit na tomto rozjetého vlaku. Samozřejmě, že ne všichni z nás mají kamenné zdi u nás doma čekají na odkryla a prezentovány v nejelegantnější módy. Pokud fyzická kamenná zeď jeví jako příliš mnoho změn, potom kamenná dýha je méně náročná alternativa, která se snadno začlenit do současného vesmíru.

I když jsme již představoval nějaké úžasné ložnice a koupelnu s kamennými zdmi, dnes je na řadě nádherné jídelně. Ať už máte vyhrazený jídelně nebo malou jídelnu, bude kamenná zeď pozadí dát mu nádech exkluzivity. A jak 15 různých inspirací pod vitrínou je kamenná zeď funguje překvapivě dobře s téměř jakýkoli styl a barvy.

Moderní Ambiance

Současní jídelny se může zdát jako lichých místech předvést textural krásu přírodního kamene zdi. Ale pravda je přesně opačná, protože leštěné okolí otočit kamennou zeď do podmanivé ohniska, která přináší kontrast a náznak rustikální kouzlo. Kamenná zeď dodává pohodu na minimální a moderní jídelny, kde umělost a které připravila skončí vládnou, a to chytrá infuze více ‚organické povrchově aktivní látky‘ zcela mění vzhled místnosti, a to i při ponechání jeho moderní atmosféra nedotčeny. Osvětlení, výzdoba a doplňky mohou zvýraznit tuto fúzi tím, že jiný styl jako ve španělském koloniálním nebo statku převážně moderních prostor.

Styling a osvětlení

Osvětlení může zlomit, nebo vzhled jako kamenné zdi přízvuk v jídelně, a to často hraje největší roli při definování specifický styl místnosti. Nástěnné a svíčky světla, které sedí v malých výklencích vytesané do tvaru kamenné zdi dramatický a zasněný pozadí, které změní všední jídelnu do ohromující mistrovské dílo. Ti, kteří hledají více moderních alternativ může obrátit, aby se svlékli LED světla a světlík nad kamenné zdi dostane úkol během dne. Přidat nějaké krásné přívěsky nebo oslnivou lustr nad jídelním stolem pro dokončení dokonalý jídelnu!

Prolomení zdobení okovy!

Skládaný kámen, kámen dýha nebo dokonce přírodní kamenné zdi v moderní jídelně je velký výběr, ale proč ne vyzkoušet exotičtější téma nebo okouzlující styl, který těží z přítomnosti kamenné zdi? Jak jste si možná již bylo uvedeno, každý z 15 jídelen představoval dnes má trochu jiný styl v rozmezí minimální a průmyslový na středomořské, statku, chatě a do poloviny století. To ukazuje, že pracuje s kamennou zdí v jídelně ve skutečnosti vás osvobodí od světského monotónnost a je něco, ale překážkou! Slouží ke svému prospěchu a snadno přepínat mezi styly s měnící se trendy.

You may also like