Skip to main content

Kreatívne nápady na čelo postele snové Spálne

Či rustikálne, romantický, podráždený alebo klasické Vaša čelo je ústredným bodom vašej spálni a robí najviac udávať tón pre svoj nočný oáze. Výber správneho čelo je dôležitým konštrukčným činiteľom – ale to neznamená, že ste obmedzený na to, čo vidíte v dizajnových štúdiách alebo nábytok showroomov.

Čela, ako pôsobivých, ako sú na dizajn svojej izby, sú v skutočnosti jedným z najjednoduchších spálne zložiek, aby sa sám. Čelo postele myšlienky sú rovnako neobmedzené, ako vaša predstavivosť, ale v zásade delia do piatich kategórií: drevo, textílie, kovové, nepravidelné a umeleckých báze.

Akonáhle ste sa rozhodli na pocit, že chcete zo svojho čela postele, trvať úprimný pohľad na svojho rozpočtu, času a pohodlie úrovni s DIY projekty. Potom pozrieť našu fotogalériu na nejakú inšpiráciu, a aby sa čelo, ktoré ste snívali o.

DIY peľasť Ideas

drevo

Wood neznamenajú vždy na rustikálny; pokúsiť leštený, tmavší tón pre elegantný vzhľad.

To je asi prvá vec, ktorú si myslíte o tom, kedy si myslíte, že DIY čela. Palety, dvere, okenice, okenné rámy, krbovej rímsy a stodola drevo všetky výborné kulisy pre svoje posteli, a všestrannosť, že drevo ponúka k vašej spálni je prakticky nekonečný.

Prechádzať blšie trhy pre staré stodoly dverí; robia veľké čelo.

Rustikálne dosky vytvárajú jedinečné miesto k odpočinku hlavu.

Maľované a lúpanie drevené podlahy pridať uvoľnenú atmosféru.

Dokončenie starej stodoly dodáva rustikálny elegantný štýl.

Napríklad, môžete krásne farebného dielo alebo opakované využitie niektorej otlčené výberové zárubne udávať tón pre vašu spálňu. Zvetraný žalúzie urobiť perfektné čelo, ak chcete oblázkovitý chata atmosféra. Drevo ponúka celý rad možností a dokončiť štýlu za rozumnú cenu.

tkanina

Toto čelo vyzerá elegantne, a môžete ju zopakovať doma.

Výrobu strapcov látku na svojom peľasť dodáva elegantný atmosféru.

Rozhodnúť sa pre zábavu pruhované tkaniny v detskej izbe.

Panely z hodvábu ako textílie zdobené stuhou ponúkajú elegantný možnosť.

Metalická tkanina robí tento plyšové čelo moderný, ale príjemný.

Pre tých, ktorí s modernejšími alebo eklektický vkus, zvážiť pokrývajúci čelo s kožou.

Predĺžte si čelo zakrytím štyri drevené dosky s tkaninou.

Tieto všívané čela na ktoré sa vzťahuje zamatu evokovať wingback stoličky štýl.

Chcete niečo trochu mäkšieho pre váš DIY čelo postele? Látkové voľby ste sa vzťahuje – a to doslova. Či už dávate prednosť formálne zhovievavosť chumáčovými, gombíky alebo pintucked čela, alebo niečo viac neformálne, tkanina ponúka mnoho mäkké, zhovievavý voľby pre vašej spálni.

Za bohatstvom tkaniny bez formalít, skúste jednoducho visí prikrývku, niektoré čipky alebo záves za posteľou. Budete stále vytvoriť kontaktné miesto, ale to nebude vyžadovať hodiny práce.

kov

Klasické mosadzné kovové rošty pridať eklektický štýl tejto spálne.

Zvážiť obloženie spálňu steny s nerezovej ocele pre vzhľad glam.

Stará zámočníctvo gate by bolo úžasné čelo.

Na opačnom konci spektra z pocitu tekutiny tkaniny je pevná konštrukcia z kovu. To rozhodne neznamená, že je bez krásy; kov čelo môže mať romantickú atmosféru, ako železnú bránou s umelými kvetmi prepletené.

Dokonca aj priemyselné pocit z vlnitého plechu možno zmäkčiť spletitú dekoratívne rezu. Kov nemusí byť atraktívne pre každý vkus, ale existuje veľa možností pre DIYer, aby podpis čelo z tejto všestranné materiálu.

Free-Form

Okenice sú ľahko DIY voľba čelo.

Naplavené drevo robí jedinečnou čelo a dáva vám zámienku ísť na pláž.

Ešte viac ako tvorivého potenciálu v prvých troch kategóriách čela voľného tvaru vám nekonečnú tvorivú slobodu. Môžete použiť takmer čokoľvek: vankúše zoskupené do displejom, kusy naplaveného dreva alebo bambusu proti múru, Vintage Books držal kus podložke.

Voľne forma čelo môže naplniť svoju osobnosť a záujmy do tvorby jedného z-svojho druhu. Ak je vaša vášeň, môže sa stať ústredným bodom vo vašej spálni; s dizajnom free-form, strop je limit.

Art-Based

Zavesiť koberec alebo gobelín namiesto čelo postele pre umelecký vzhľad.

To Stenciled čelo dodáva pekný, ženský dotyk.

Vytvárajú geometrické vzory s nailheads alebo mosadze čalúnenie pripináčiky.

Zabudnite na tradičnú formu tým, že rozširuje čelo okolo stranách rámu postele.

Vytvorte si vlastné umenie s tabuľu čelo postele.

Podobne ako u voľného tvaru čela v ich schopnosti zachytiť svoje záujmy, art-based čela majú len trochu viac štruktúru. Pokrývať plátna s látkou alebo farbou a skupiny je na stene nad vašej posteli. Kompozíciu snímky z blízkej alebo lokalitách robí väčšinu personalizované z čelného panelu, rovnako ako kulisu z obľúbených citátov.

Nemôže rozhodnúť len na jednu farbu? Skúste aranžovanie maľovať vzorkovníky takým spôsobom, ktorý apeluje na oku. Umenie založené projekty umožňujú vytvoriť podpis kus, ktorý je často ľahko vymeniteľné; ale tiež pracovať pre každý rozpočet.

Neexistuje žiadny dôvod sa cítiť obmedzená na čelá, ktoré sú k dispozícii na kúpu. Nechajte svoje tvorivosti žiariť v vrchol pre vašu spálňu. S trochou lakeť tuk a veľa inšpirácie, môžete vytvoriť perfektné kus pre vaše spálne a váš rozpočet. Ktorý z týchto DIY čelom nápady k tebe hovorí?

You may also like