Skip to main content

Kreatywne pomysły zagłówkiem Dla sennym Sypialnia

Czy rustykalne, romantyczne, kanciasty lub klasyczny, Twój zagłówkiem jest centralnym punktem sypialni i robi najwięcej, aby ustawić dźwięk do nocnego oazy. Wybór odpowiedniego zagłówkiem jest ważnym czynnikiem design – ale to nie znaczy, jesteś ograniczony do tego, co można zobaczyć w pracowniach projektowych lub salonach meblowych.

Zagłówki, jako przekonujące, ponieważ są one na zaprojektować pomieszczenia, są w rzeczywistości jednym z najprostszych elementów sypialni, aby się. Zagłówkiem pomysły są tak nieograniczone jak wyobraźni, ale zasadniczo można podzielić na pięć kategorii: drewno, tkaniny, metalu, free-form i sztuki opartej.

Kiedy już zdecydujesz się na uczucie, że chcesz z zagłówkiem, uczciwie spojrzeć na budżet, czas i poziom komfortu z projektów budowlanych. Potem czytać naszą galerię zdjęć dla inspiracji i dokonać zagłówkiem byłeś marzy o.

DIY pomysły zagłówkiem

Drewno

Drewno nie zawsze jest równoznaczny z rustykalny; spróbuj polerowane, ciemniejszy odcień na eleganckim wyglądzie.

Prawdopodobnie jest to pierwsza rzecz, myślisz, kiedy myślisz zagłówki DIY. Palety, drzwi, okiennice, ramy okienne, mantels kominkowe i drewno stodoła wszystko zrobić doskonałe teł na swoim łóżku i wszechstronność, że drewno oferuje do twojej sypialni jest praktycznie nieograniczone.

Przeglądaj pchle targi dla starych drzwi stodoły; robią świetne zagłówkiem.

Rustykalne deski z drewna składają się na wyjątkowe miejsce do spoczynku.

Malowane i obierania desek dodać odprężającą atmosferę.

Kończąc starej stodole drzwi dodaje rustykalny elegancki styl.

Na przykład, można zrobić pięknie wybarwione dzieło lub modyfikowanie niektórych rozdrobnione winobrania ościeżnice ustawić ton swojej sypialni. Wyblakły okiennice są doskonałym zagłówkiem jeśli chcesz vibe plażowy domek. Wood oferuje wiele opcji i stylów wykończenia przy rozsądnych kosztach.

Tkanina

Ten zagłówkiem wygląda elegancko i można replikować go w domu.

Igłowania materiał na swojej zagłówkiem dodaje elegancki styl.

Zdecydować się na zabawy paski tkaniny w sypialni dziecka.

Panele z jedwabnej tkaniny podobny ozdobiony wstążką oferują elegancką opcję.

Metalicznej tkaniny sprawia, że ​​to pluszowy wezgłowie nowoczesny, ale przytulny.

Dla tych z bardziej nowoczesnych i eklektycznych smaków, należy rozważyć zakrywanie zagłówkiem ze skóry.

Rozszerz swoją zagłówkiem pokrywając cztery panele drewniane na tkaninie.

Te igłowe zagłówki pokryte aksamitem wywołać Wingback styl krzesło.

Chcesz coś trochę bardziej miękki dla majsterkowiczów zagłówkiem? Opcje Fabric czy pokrycia – dosłownie. Czy wolisz formalnego odpust Czernica, guziki lub pintucked zagłówki czy coś bardziej dorywczo, tkanina oferuje wiele miękkich, wspaniałymi wyborów do swojej sypialni.

Dla wytwornych tkanin bez formalności, spróbuj po prostu wisi kołdrę, trochę koronki lub zasłonę za swoim łóżku. Nadal będziesz utworzenia centralnego punktu, ale to nie będzie wymagać godzin pracy.

Metal

Vintage metalowe kratki mosiężne dodać eklektyczny styl do tej sypialni.

Rozważmy podszewka ścianę sypialni ze stali nierdzewnej na wygląd glam.

Stara brama z kutego żelaza byłoby niesamowite zagłówkiem.

Na przeciwległym końcu spektrum z atmosferą płynnego materiału jest nieruchoma konstrukcja metalowa. To oczywiście nie znaczy, że jest bez urody; metal zagłówkiem może mieć romantyczną atmosferę, takich jak brama z kutego żelaza z kwiatów sztucznych splecione.

Nawet dotyk przemysłowe blachy falistej można zmiękczyć przez zawiłą dekoracyjnego cięcia. Metal nie może być atrakcyjne dla każdego smaku, ale istnieje wiele opcji dla DIYer do złożenia podpisu zagłówkiem z tego wszechstronnego materiału.

Dowolna forma

Okiennice są łatwe DIY opcja zagłówkiem.

Driftwood tworzy niepowtarzalny zagłówkiem i daje pretekst, aby przejść do plaży.

Nawet bardziej niż twórczego potencjału w trzech pierwszych kategoriach, zagłówki free-form dać nieskrępowaną swobodę projektowania. Można użyć niemal wszystko: poduszki zgrupowane pod wyświetlaczem, kawałki korzeni lub bambusa ścianę, Vintage Books przyklejony do kawałka podłoża.

Wolna forma zagłówka można zaparzać swoją osobowość i zainteresowania do stworzenia jedynego w swoim rodzaju. Jeśli jest to Twoja pasja, to może stać się centralnym punktem w sypialni; z projektu free-form, sufit jest granica.

Art-Based

Powiesić dywan lub tkaninę zamiast zagłówkiem do artystycznego wyglądu.

Ten Stenciled zagłówkiem dodaje ładna, kobiecy dotyk.

Tworzyć geometryczne wzory z nailheads lub pinezki mosiądz tapicerskich.

Forget tradycyjną formę rozszerzając wezgłowie przeszłości stronach ramy łóżka.

Zrobić własną sztukę z zagłówkiem tablicy.

Podobny do zagłówki free-form w ich zdolność do wychwytywania swoje interesy, zagłówki sztuki opartej mieć tylko trochę więcej strukturę. Pokrycie płótna z tkaniny lub farby i grupy je na ścianie nad łóżkiem. Kadrowanie zdjęcia bliskich lub lokalizacjach sprawia, że ​​większość spersonalizowanych z zagłówkami, jak robi tło z ulubionych cytatów.

nie może zdecydować się na tylko jeden kolor? Spróbuj organizowanie próbki farby w sposób, który przemawia do oka. projekty artystyczne oparte pozwalają na stworzenie kawałka podpis, który będzie często łatwo zmienny; one również pracować na każdą kieszeń.

Nie ma powodu, aby czuć się ograniczony do zagłówki, które są dostępne w sprzedaży. Niech świeci wasze kreatywności w centralnym do swojej sypialni. Przy odrobinie tłuszczu łokcia i dużo inspiracji, można stworzyć idealny kawałek dla twojej sypialni i budżetu. Które z tych pomysłów DIY zagłówkiem mówi do ciebie?

You may also like