Skip to main content

Niesamowite pomysły podzielić pokój, nawet jeśli masz na małej przestrzeni

Otwarta przestrzeń życiową w lofty, studiach lub domach z wysokimi sufitami i kilku ścian są bardzo popularne. Otwarta wygląd architektoniczny może być wspaniały, ale nie zawsze praktyczne. Będąc w stanie dysponują sypialni lub sposób podzielić przestrzeń dzienną z jadalnią by stworzyć atmosferę bardziej funkcjonalne do domu.

Więc jak można dodać trochę intymności i prywatności do pokoju bez zamykania się swoją przestrzeń na stałe? Przez uzyskanie twórczy i dodając dzielnik pomieszczenia, które można otwierać i zamykać w zależności od potrzeb, lub przeniesienie do innego miejsca. Sprawdź te niesamowite pomysły podzielić pokój, który może pracować w niemal każdą przestrzeń, duży lub mały.

dzielnik pokój pomysły wykorzystujące regały

Nie ma lepszego sposobu na wielozadaniowe niż użycie dzielący pokój, który cechuje przechowywanie, too. Regał może być idealnym rozwiązaniem. Do ostatecznego elastyczności dodać blokowania kół do biblioteczki więc można toczyć ją tam, gdzie trzeba. Lub jeśli jesteś pewien, że nie będzie się poruszać, należy rozważyć dodanie wbudowany w szafkę do dzielenia przestrzeni.

Wiszące Parawany

Gdy powierzchnia jest premii, wiszące podzielić pokój może być idealnym rozwiązaniem.

Pokój dzielnik przez Blomming wydaje się być wykonana z materiału tekstylnego w strukturze laserowego cięcia, ale to faktycznie bardziej modularna niż to! Każdy diament, albo facet, można przechylać, aby otworzyć w celu stworzenie własnego wyglądu.

Na eleganckim pokojowej tkanina dzielnika, powiesić zasłonę z dużymi krążki metalu z chromowaną listwą prostą zamontowany na suficie.

Geometryczne podzielić pokój pomysły

Czasami pokój dzielnik nie jest niczym więcej niż cechą projektu, który tworzy iluzję dzieląc dużą lub małą powierzchnię faktycznie bez zamykania go. Te idee pokoju dzielnik są doskonałym przykładem. Dodają niestandardowy wygląd do pokoju, który jest niezapomniany.

Panele ułożone bloki drewna dodać graficzny wygląd strefy dzielącej salon i jadalnię.

Niestandardowy metalowy panel z liści i winorośli, które nie tylko dzieli przestrzeń, ale tworzy piękne cienie na podłogach, gdy słońce świeci.

Sprytny montaż ściany graficznej służy zarówno jako zagłówkiem z jednej strony i biurka po drugiej stronie.

Centralnym punktem przemysłowego Loft jest szkło i żelazo dzielnik pokój.

Listew pokojowe drewna dzielnik pomysły

Proste listwy drewniane mogą być montowane do tworzenia poczucia mniejszej, kameralnej okolicy bez całkowitego zamykania miejscu. W zależności od wystroju domu, tym wygląd może być w połowie wieku nowoczesne lub nowoczesnym stylu.

Drewno listew Parawany utworzyć małą bibliotekę lub pokój siedząc w otwartym poddaszem.

Listwy drewniane tego współczesnego domu barwiono w bogatej czarnej tonacji. Każda listwa obraca się zamknąć przestrzeń całkowicie lub otwórz go w górę, jak pokazano.

Ten pokój dzielnik ukrywa klatkę schodową.

Plama światła koloru listew drewnianych dodaje naturalny wygląd skandynawskiego do małej przestrzeni w studiu.

You may also like